آموزش سئو تخصصی (SEO) چیست؟

با توجه به سرعت پیشرفت بهره بردن از اینترنت و رقابت بین کسب و کارهای دیجیتال و آنلاین برای جذب مشتری و دیده شدن در صفحه نخست گوگل، یادگیری مطالب سئو سایت برای موتورهای جستجو بیش از پیش پر اهمیت می شود.

از این رو کسب اطلاعات به روز و دانش فنی در این زمینه جزو شروط لازم داشتن یک کسب و کار موفق و پر درامد می باشد.

سئو کردن وب سایت و بالا آوردن کلمات کلیدی بخش مهمی از عملیات دیجیتال مارکتینگ می باشد و به جرات می‌توان گفت سئو تضمین کننده بازگشت سرمایه‌ گذاری شما برای بازاریابی دیجیتال بوده.

این دوره فقط ویژه متخصصین این بخش نمی باشد و از مفاهیم ابتدایی تا پیشرفته را پوشش خواهد داد.

براین اساس همه علاقه مندان این مبحث امکان شرکت در دوره را دارا می باشند. اساتید سئو تهران در زمینه آموزش سئو در طی دوره و پس از انتهای دوره همراه شرکت کنندگان خواهند بود تا دوستان یک پروژه شخصی را به نتیجه برسانند و برای شما عزیزان کسب درآمد کنند.

سئو سایت اصلی

دوره سئو سایت تخصصی

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization می باشد که حرف هایی معادل، چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد، که همه آنان آنها به یک معنی هستند.

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، برای بهبود عملکرد و نمایش وب سایت شما، بر طبق استاندارهای موتورهای جستجو و به دست آوردن بازدید کنندگان بیشتر از این طریق صورت خواهد پذیرفت.

زمانی که شما محتوایی را در گوگل یا موتور های جستجو،سرچ می‌کنید، جواب آن از طریق صفحه نتایج نمایش داده خواهد شد.

در هر لحظه برای مرتب کردن این نتایج مجموعه الگوریتم های سختی به وسیله موتورهای جستجواجرا خواهند شد، که شامل عوامل رتبه بندی (SEO Ranking Factors) می باشد، موتورهای جستجو با توجه به این الگوریتم ها، تصمیم خواهد گرفت سایت شما در چه رتبه‌ای درصفحه ی نمایش داده بشود.

بنابراین سایت های بهینه سازی شده یا سئو شده با رعایت فاکتورهای سئو شانس بیشتری برای قرارگیری در رتبه‌های بهتری را نسبت به سایت‌های غیر بهینه سازی شده دارا می باشند.

سایت سئو تهران آماده همکاری و پذیرش کارآموز در این حوزه می باشد، شما می توانید با حضور در دوره آموزش SEO سئو تهران هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی این حرفه را فرابگیرید.

علت بهینه سازی وب سایت من؟

بیشتر ترافیک وب به وسیله موتورهای جستجو اکثرا تجاری، مانند گوگل، بینگ و یاهو به وجود می آیند.

اگرچه شبکه های اجتماعی و انواع دیگر ترافیک‌ها در به وجود آوردن بازدیدکننده به وب‌ سایت شما موئثر هستند، ولی موتورهای جستجو اصلی‌ ترین روش هدایت برای کاربران اینترنتی می باشند.

موتورهای جستجو با توجه به محتوای تولید شده به وسیله شما ترافیک هدفمندی برای کاربرانی که آن را جستجو می‌کنند، فراهم می‌ نمایند.

اگر موتورهای جستجو قابلیت این را نداشته باشند سایت شما را پیدا نمایند و یا شما نتوانید مطالب خود را به دیتا بیس های آن‌ها اضافه کنید، فرصت‌های فوق العاده ای را برای ایجاد ترافیک در سایتتان از دست خواهید داد.

جستجوی پرس‌وجوها کلماتی که کاربران در جعبه جستجو به دنبال آن ها می گردند، ارزش فوق‌العاده‌ای را با خود به همراه دارد. تجربه به ما ثابت کرده است که ترافیک موتور جستجو خواهد توانست باعث موفقیت و یا شکست یک سازمان شود.

ترافیک هدفمند به یک وب‌ سایت می‌تواند علت تبلیغات، درآمد سرشار و بی‌نظیری و بدون رقیب بودن در بازاریابی را به وجود بیاورد.

بنابراین سرمایه‌ گذاری در سئو و بهینه ‌سازی سایت برای موتورهای جستجو از جمله گوگل خواهد توانست نرخ استثنایی از بازگشت سرمایه را در مقایسه با انواع دیگر روش‌های بازاریابی تولید کند.

به چه دلیل هیچ وقت نتوانسته ایم موتورهای جستجو را بدون بهینه ‌سازی سایت و سئو به سایتم سوق دهیم؟

اگرچه موتورهای جستجو بسیار پیشرفته و تقریبا شبیه به هوش های مصنوعی می باشند، اما آن‌ها هنوز هم احتیاج به کمک دارند.

موتورهای جستجو اصلی به طور دائمی به دنبال خوب شدن فنّاوری‌شان برای خزیدن در وب به‌ شکل عمیق‌تر و برگشت دادن نتایج بهتری برای کاربران می باشند.

بااین ‌حال، محدودیت هایی در زمینه اینکه چگونه موتورهای جستجو کار می کنند موجود است، اگرچه بهینه ‌سازی و سئو سایت به ‌صورت صحیح خواهد توانست برای شما تعداد زیادی مراجعه کننده و افزایش توجه خالص تولید کند.

ولی حرکت غلط می‌تواند باعث پنهان شدن و یا افت سایت در پایین ترین نقاط نتایج جستجو (که در دید حداقل است) شود.

علاوه بر تولید و به وجود آوردن محتوای در دسترس برای موتورهای جستجو، SEO همچنین طوری باعث بالاتر آمدن رتبه ‌بندی محتوای قرار داده خواهد شد که دران موتورهای جستجو به سادگی آن را خواهند یافت.

اینترنت به‌طور فزاینده ‌ای در حال تبدیل ‌شدن به رقابت می باشد و شرکت‌هایی که از SEO بهره برداری می نمایند مزیت بسیار زیادی در جذب بازدید کننده و مشتری دارند.

انجام سئو و طراحی سایت توسط خودمان!

دنیای SEO پیچیده است، اما اکثر مردم به‌راحتی می‌توانند اصول اولیه آن را درک کنند، حتی داشتن مقدار کمی اطلاعات هم می‌تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

آموزش رایگان سئو (SEO) بر روی وب به‌طور گسترده‌ای در دسترس است، ازجمله همین راهنمایی در حال مطالعه هستید؛ و ترکیب این راهنما باکمی تمرین به‌خوبی شما را به یک متخصص سئو یک سایت وردپرس تبدیل می‌کند.

بسته به تعهد زمانی شما، تمایلتان برای یادگیری و پیچیدگی وب‌سایتتان، ممکن است که شما تصمیم بگیرید نیاز به یک متخصص یا مشاور سئو برای رسیدگی به این موارد دارید یا نه؛

بنابراین عملکرد شرکت‌ها در استفاده از سئو می‌تواند متفاوت باشد. برخی از آن‌ها با تمرکز بسیار تخصصی روی آن کار می‌کنند، درحالی‌که دیگران فقط جنبه های کلی آن را را در نظر می گیرند.

در هر صورت شما با مطالعه همین آموزش رایگان سئو تبدیل به یک کارشناس سئو خواهید شد (پس خوشحال باشید)!

اما اگر می خواهید به متخصص واقعی سئو تبدیل شوید و از این راه کسب درآمد کنید، می توانید روی ما حساب کنید.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran