امتیازدهی به : post

آموزش سئو تخصصی (SEO) چیست؟

با توجه به سرعت پیشرفت بهره بردن از اینترنت و رقابت بین کسب و کارهای دیجیتال و آنلاین برای جذب مشتری و دیده شدن در صفحه نخست گوگل، یادگیری مطالب سئو سایت برای موتورهای جستجو بیش از پیش پر اهمیت می شود.

از این رو کسب اطلاعات به روز و دانش فنی در این زمینه جزو شروط لازم داشتن یک کسب و کار موفق و پر درامد می باشد.

سئو کردن وب سایت و بالا آوردن کلمات کلیدی بخش مهمی از عملیات دیجیتال مارکتینگ می باشد و به جرات می‌توان گفت سئو تضمین کننده بازگشت سرمایه‌ گذاری شما برای بازاریابی دیجیتال بوده.

این دوره فقط ویژه متخصصین این بخش نمی باشد و از مفاهیم ابتدایی تا پیشرفته را پوشش خواهد داد.

براین اساس همه علاقه مندان این مبحث امکان شرکت در دوره را دارا می باشند. اساتید سئو تهران در زمینه آموزش سئو در طی دوره و پس از انتهای دوره همراه شرکت کنندگان خواهند بود تا دوستان یک پروژه شخصی را به نتیجه برسانند و برای شما عزیزان کسب درآمد کنند.

دوره سئو سایت تخصصی

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization می باشد که حرف هایی معادل، چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد، که همه آنان آنها به یک معنی هستند.

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، برای بهبود عملکرد و نمایش وب سایت شما، بر طبق استاندارهای موتورهای جستجو و به دست آوردن بازدید کنندگان بیشتر از این طریق صورت خواهد پذیرفت.

زمانی که شما محتوایی را در گوگل یا موتور های جستجو،سرچ می‌کنید، جواب آن از طریق صفحه نتایج نمایش داده خواهد شد.

در هر لحظه برای مرتب کردن این نتایج مجموعه الگوریتم های سختی به وسیله موتورهای جستجواجرا خواهند شد، که شامل عوامل رتبه بندی (SEO Ranking Factors) می باشد، موتورهای جستجو با توجه به این الگوریتم ها، تصمیم خواهد گرفت سایت شما در چه رتبه‌ای درصفحه ی نمایش داده بشود.

بنابراین سایت های بهینه سازی شده یا سئو شده با رعایت فاکتورهای سئو شانس بیشتری برای قرارگیری در رتبه‌های بهتری را نسبت به سایت‌های غیر بهینه سازی شده دارا می باشند.

سایت سئو تهران آماده همکاری و پذیرش کارآموز در این حوزه می باشد، شما می توانید با حضور در دوره آموزش SEO سئو تهران هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی این حرفه را فرابگیرید.

علت بهینه سازی وب سایت من؟

بیشتر ترافیک وب به وسیله موتورهای جستجو اکثرا تجاری، مانند گوگل، بینگ و یاهو به وجود می آیند.

اگرچه شبکه های اجتماعی و انواع دیگر ترافیک‌ها در به وجود آوردن بازدیدکننده به وب‌ سایت شما موئثر هستند، ولی موتورهای جستجو اصلی‌ ترین روش هدایت برای کاربران اینترنتی می باشند.

موتورهای جستجو با توجه به محتوای تولید شده به وسیله شما ترافیک هدفمندی برای کاربرانی که آن را جستجو می‌کنند، فراهم می‌ نمایند.

اگر موتورهای جستجو قابلیت این را نداشته باشند سایت شما را پیدا نمایند و یا شما نتوانید مطالب خود را به دیتا بیس های آن‌ها اضافه کنید، فرصت‌های فوق العاده ای را برای ایجاد ترافیک در سایتتان از دست خواهید داد.

جستجوی پرس‌وجوها کلماتی که کاربران در جعبه جستجو به دنبال آن ها می گردند، ارزش فوق‌العاده‌ای را با خود به همراه دارد. تجربه به ما ثابت کرده است که ترافیک موتور جستجو خواهد توانست باعث موفقیت و یا شکست یک سازمان شود.

ترافیک هدفمند به یک وب‌ سایت می‌تواند علت تبلیغات، درآمد سرشار و بی‌نظیری و بدون رقیب بودن در بازاریابی را به وجود بیاورد.

بنابراین سرمایه‌ گذاری در سئو و بهینه ‌سازی سایت برای موتورهای جستجو از جمله گوگل خواهد توانست نرخ استثنایی از بازگشت سرمایه را در مقایسه با انواع دیگر روش‌های بازاریابی تولید کند.

به چه دلیل هیچ وقت نتوانسته ایم موتورهای جستجو را بدون بهینه ‌سازی سایت و سئو به سایتم سوق دهیم؟

اگرچه موتورهای جستجو بسیار پیشرفته و تقریبا شبیه به هوش های مصنوعی می باشند، اما آن‌ها هنوز هم احتیاج به کمک دارند.

موتورهای جستجو اصلی به طور دائمی به دنبال خوب شدن فنّاوری‌شان برای خزیدن در وب به‌ شکل عمیق‌تر و برگشت دادن نتایج بهتری برای کاربران می باشند.

بااین ‌حال، محدودیت هایی در زمینه اینکه چگونه موتورهای جستجو کار می کنند موجود است، اگرچه بهینه ‌سازی و سئو سایت به ‌صورت صحیح خواهد توانست برای شما تعداد زیادی مراجعه کننده و افزایش توجه خالص تولید کند.

ولی حرکت غلط می‌تواند باعث پنهان شدن و یا افت سایت در پایین ترین نقاط نتایج جستجو (که در دید حداقل است) شود.

علاوه بر تولید و به وجود آوردن محتوای در دسترس برای موتورهای جستجو، SEO همچنین طوری باعث بالاتر آمدن رتبه ‌بندی محتوای قرار داده خواهد شد که دران موتورهای جستجو به سادگی آن را خواهند یافت.

اینترنت به‌طور فزاینده ‌ای در حال تبدیل ‌شدن به رقابت می باشد و شرکت‌هایی که از SEO بهره برداری می نمایند مزیت بسیار زیادی در جذب بازدید کننده و مشتری دارند.

انجام سئو و طراحی سایت توسط خودمان!

دنیای SEO پیچیده است، اما اکثر مردم به‌راحتی می‌توانند اصول اولیه آن را درک کنند، حتی داشتن مقدار کمی اطلاعات هم می‌تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

آموزش رایگان سئو (SEO) بر روی وب به‌طور گسترده‌ای در دسترس است، ازجمله همین راهنمایی در حال مطالعه هستید؛ و ترکیب این راهنما باکمی تمرین به‌خوبی شما را به یک متخصص سئو یک سایت وردپرس تبدیل می‌کند.

بسته به تعهد زمانی شما، تمایلتان برای یادگیری و پیچیدگی وب‌سایتتان، ممکن است که شما تصمیم بگیرید نیاز به یک متخصص یا مشاور سئو برای رسیدگی به این موارد دارید یا نه؛

بنابراین عملکرد شرکت‌ها در استفاده از سئو می‌تواند متفاوت باشد. برخی از آن‌ها با تمرکز بسیار تخصصی روی آن کار می‌کنند، درحالی‌که دیگران فقط جنبه های کلی آن را را در نظر می گیرند.

در هر صورت شما با مطالعه همین آموزش رایگان سئو تبدیل به یک کارشناس سئو خواهید شد (پس خوشحال باشید)!

اما اگر می خواهید به متخصص واقعی سئو تبدیل شوید و از این راه کسب درآمد کنید، می توانید روی ما حساب کنید.

نکاتی برای یادگیری شما عزیزان در زمینه سئو

برای یادگیری مطالب سئو می توانید ما را در مقاله آموزش seo را همراهی کنید و گام به گام با من همراه باشید. مطالب این گروه بندی هر هفته آپدیت می شود و در پایان صفحه جای می گیرد.سئو یا استفاده بهینه موتور های جستجو از پر اهمیت ترین مطالب این روز های دیجیتال مارکتینگ هست که به آسانی می تواند یک بیزینس را عوض کند.

سئو در حقیقت مجموعه ای از شیوه های بهینه سازی برای بیشتر مشاهده شدن یک سایت در نتایج مربوط و مقصود آن سایت در موتور های سرچ است.پیش از آن که در مقاله آموزش seo خواستار باشیم وارد مباحث بهینه سازی موتور های سرچ بشویم باید درک صحیحی نسبت به خود ِ موتور های سرچ داشته باشیم.

اگر اطلاع نداشته باشیم آن ها چگونه کار می کنند، تغییر به ربات هایی می شویم که همیشه در حال تیک زدن چک فهرست های ماشینی هستیم.مطالب مرتبط به Search Engine ها خیلی گسترده تر است که در این صفحه بتوانم اطلاعات لازم درباره به آن ها به شما منتقل بدهم.

با این حال تلاش داریم در مقاله آموزش seo که نکات مهم را خلاصه‌وار بنویسم تا توانایی داشته باشید با تحقیق بیشتر اطلاعات زیادی را در این حوزه مطالعه کنید.

معانی پایه موتور های جست و جو

پیش از اینکه در مقاله آموزش seo وارد تعریف سئو بشویم، کافی است که بدانیم موتور های جست و جو، مانند گوگل، به چه روش به دنبال نتایج مربوط می گردند؟ چگونه صفحات را می بینند؟ چگونه نتایج را رنک بندی می کنند؟پس به صورت خلاصه یک موتور جستجو سه مرحله اساسی را طی می کند :

خزیدن : در این مرحله تلاش می شود که همه صفحات قابل دسترس در وب را ارزیابی کند و اطلاعات مناسب را بیابد.

نمایه گذاری : در این مرحله دیتا های خزش شده، گروه بندی و نگه داری می شود تا با سرعت خیلی زیاد تری قابل دسترس باشند.

رتبه بندی : در این مرحله اطلاعات بر اصول کوئری جست و جو شده بواسطه مخاطب رتبه بندی می شود. به این مفهوم که باید به طوری باشد که از مربوط ترین صفحه تا صفحات با ارتباط کمتر مرتب شوند.

در مقاله آموزش seo ما باید این عملکرد را برای موتور سرچ بهینه سازی کنیم، تا سایت ما به درستی خزش شود، اطلاعات به طور صحیحی نمایه گذاری شوند و از دید محتوایی مناسب ترین پاسخ را برای مخاطب در کوئری مد نظرمون آماده کنیم.ولی داستان به همینجا پایان نمی یابد.

با زیاد شدن صفخات وب و بالا بردن رقابت برای مشاهده شدن کار موتور های سرچ هم پیچیده تر شده و در مرحله رنک بندی،معیار های خیلی مختلفی دخیل می شوند.

موتور های سرچ چگونه نتایج را رنک بندی می کنند

براساس این سال‌ ها معیار های خیلی بیشتری معرفی شده اند که تصور می کنیم در رنک بندی اثر گذار هستند، ولی اگر در مقاله آموزش seo خواستار باشیم عملکرد اصلی موتورهای جست و جو را ارزیابی کنیم به سه معیار اصلی می رسیم.

  1. ارتباط
  2. اهمیت
  3. مشهور بودن

این 3 معیار پر اهمیت ترین نکته ای هستند که جستجو انجین ها آن ها را ارزیابی می کنند، که هر یک از این نکات دارای معیار های خیلی متفاوت می توانند باشند.نکات فرعی دیگری همچنین وجود دارند که در وحله‌ی بعدی و یا در برخی از حوزه ها اهمیت بیشتری پیدا می کنند.بخش بندی بندی نتایج(بر اصول تاریخچه کاربر،زمان جستجو در ساعات روز یا سال،مکان کاربر و …).

  • تنوع در نتایج
  • کیفیت
  • اعتماد

تعداد بیشتری از معیار هایی که بر رنک بندی نتایج گوگل اثرگذار هستند را در این مقاله آموزش seo معرفی کرده ایم.

اهمیت آموختن سئو

در سایت سئو تهران هدف داریم با یادگیری های بخش بندی شده و عملکردی به شما یاری کنیم تا در سئو تبدیل به یک فرد حرفه ای شوید، که علاوه بر بالا آوردن سایت خودتان، به کسب و کار های دیگر هم یاری کنید تا نتایج مناسب تری به دست بیاورند.

آموختن سئو و پردازش آموختن آن، سخت، دشوار و وقت بر است که ممکن است هر فردی نتواند تا پایان راه آن موفق عمل کند! آموختن بهینه سازی سایت و یا همان سئو برای اشخاصی که به دنبال آموختن مهارتی عملکردی و پولساز هستند، افرادی که می خواهند کسب و کار خود را تا اندازه قابل پذیرفتنی رشد دهند.

و دیگر می تواند، یک مورد عالی به شمار رود، ولی چطور باید سئو را اساسی فرا گرفت؟ دور یادگیری سئو، PDF سئو، ویدئو و فیلم رایگان سئو و … می توانند پر فایده باشند؟ اگر علاقه دارید که پاسخ پرسش های خود را بگیرید تا پایان این مقاله  آموزش seo همراه ما باشید.

«خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا میرود دیوار کج» این ضرب المثلی است که دفعات زیادی شنیده اید، ولی در این حوزه باید بدانید که در صورتی که یک تعریف درست و اساسی از بهینه سازی سایت نداشته باشید، نمی توانید انجام به شروع پردازش آموزش سئو کنید!

SEO یا Search Engine Optimization به گروهی از پردازش های مقاله آموزش seo بیان می شود که یک گروه، فرد یا شرکت برای بدست آوردن رنک های بالا در موتورهای سرچ آن را انجام می دهند! هر اندازه که این پردازش به صورت بهینه سازی تری انجام شود، کاربر رضایت زیاد تری را در نهایت مشاهده می کنید که سبب می شود، شما هروزه در حال جذب ورودی های زیاد تری از راه موتور جستجو برای سایت خود باشید.

پیش از ادامه مقاله آموزش seo و شرح دادن در مورد مهم بودن سئو، مراحل آموختن و آموزش سئو و … خوب است در همینجا به این مورد مهم اشاره کنیم که کسب موفقیت در حوزه SEO، پیش از هرچیزی به رضایت مخاطبان وابسته است و هر اندازه که شما بتوانید در این حوزه موفق تر عمل کنید، پردازش بهینه سازی سایت و عملیات آن به صورت زیادی خوب تر خواهد شد.

شما برای این فعالیت می توانید از شیوه های متفاوت مثل بهبود سرعت سایت، عرضه محتوای قدرتمند، واکنش گرا کردن سایت (ریسپانسیو بودن سایت برای نشان دادن درست در پلتفرم های مختلف)، جوابگویی به دیدگاه مخاطبان در ارتباط با کالا ها و خدمات شما و … می تواند یک مورد مناسب باشد.

بیشتر بخوانید : آموزش امنیت سایت

last update : 1/31/2021

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran