بازدیدها: 2

بک لینک تخصصی

بک لینک تخصصی به معنای لینک برگشتی از سایت های دیگر می باشد، به طور مثال هنگامی که سایت شما از سایت های دیگر لینک دریافت کند، سایت شما از آن سایت ها بک لینک دریافت کرده است.

این بک لینک ها برای موتور های جستجو بویژه گوگل خیلی مهم می باشند که شما در چه کلماتی بک لینک دریافت کرده اید.

و سایت شما با همان کلماتی که بک لینک دریافت کرده اید با همان کلمات در موتور های جستجو شناخته و ذخیره میشود اهمیت بک لینک در سئو به همین موضوع برمیگردد.

بک لینک تخصصی یکی از مواردی است که بهبود رنکینگ وبسایت شما در google بسیار کمک خواهد کرد، البته باید در نظر داشته باشید تا در روند ایجاد این نوع بک لینک ها دچار شکست نشوید.

اگر با نحوه ایجاد بک لینک آشنا هستید و تجربه کافی در این زمینه دارید، پس می توانید برای وب سایت خود روزانه بک لینک های معتبر و واقعی ایجاد نمایید.

اما اگر با پروسه ایجاد بک لینک آشنایی و تجربه کافی ندارید، توصیه ما این است که پروسه ایجاد بک لینک را به تیمی مانند تیم سئو تهران بسپارید.

تا با آسودگی خاطر شاهد رشد وب سایت خود و قرار گرفتن دربین برترین های گوگل باشید.

بک لینک تخصصی

خرید بک لینک و اهمیت بک لینک

خرید بک لینک، مخصوصا بک لینک های فیک اصلاً توصیه نمی شود اما شما می توانید بک لینک های طبیعی هم بخرید که بهترین نوع بک لینک در سئو است.

اگر شما قصد خرید بک لینک فیک را داشته باشید احتمالا تا چند روز نتیجه های بسیار خوبی خواهید گرفت اما در ادامه شما توسط ربات های گوگل جریمه شده و در پایین ترین رده بندی قرار خواهید گرفت.

خرید بک لینک تخصصی یا واقعی تنها در یک صورت امکان پذیر است، شما می توانید به یک فرد یا یک تیم بک لینک هزینه ای پرداخت کنید تا آن ها بک لینک واقعی مورد نیاز وب سایت شما را فراهم کنند.

کارشناسان حرفه ای سئو تهران می توانند بک لینک مورد نیاز وبسایت شما را به صورت کاملاً تخصصی و واقعی ایجاد نمایند.

اهمیت بک لینک برای گوگل بسیار بالا است، یکی از مهم ترین مسائلی که در سئوخارجی سایت تاثیرگذار است، بک لینک می باشد بک لینک در واقع، لینک دریافتی سایت شما از سایت های دیگر است.

هرچقدر سایتی که شما از آن بک لینک میگیرید قوی تر باشد طبیعتا بک لینک های شما هم قوی تر و تاثیر مثبتی که از بک لینک ها میگیرید بیشتر و تاثیرگذار تر خواهد بود.

به طور مثال زمانی که از ده عدد سایت به سایت شما با کلمه کلیدی”بک لینک” لینک داده شود هنگامی که ربات های گوگل این لینک ها را شناسایی کنند شما بواسطه امتیاز هایی که از این سایت ها دریافت کرده اید از رقبا پیشه میگیرید و در نتایج گوگل صعود میکنید به همین دلیل است که بک لینک ابزار اصلی سئو می باشد.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ یک مطلب حاوی متن و عکس و لینک به سایت شما برای معرفی سایت شما می باشد، که هنگامی که این مطلب استاندارد در سایت های مختلف منتشر می شود و شما از آن سایت ها بک لینک دریافت میکنید.

علاوه بر نمایش آگهی شما در سایت ها و جذب مخاطب گوگل نیز به واسطه اعتبار آن سایت ها در بخش بک لینک به شما امتیاز داده میشود، و شما از آن سایت بک لینک دائمی دریافت می کنید.

این مطلب هم توسط شما قابل نوشتن می باشد، هم در صورت تمایل ما مطلب و رپورتاژی برای سایت شما تهیه می کنیم.

مطلب تهیه شده در سایت های ذکر شده هنگام خرید در کمتر از چندساعت درج می شود، رپورتاژ اگهی همانند بک لینک در بخش سئو خارجی به شدت به سایت شما کمک می کند.

تاثیر رپورتاژ بسیار زیاد است، اگر شما برای وب سایت خود رپورتاژ آگهی تهیه کنید، بسرعت نتایج موثر آن را مشاهده خواهید کرد.

درصورتی که اطلاعاتی درباره بک لینک و رپورتاژ آگهی ندارید می توانید با کارشناسان تیم سئو تهران، برترین تیم سئو و پشتیبانی، تماس بگیرید تا مشاوره بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طراحی، سئو و پشیتبانی سایت از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: تفاوت سئو سایت کلاه سفید با سئو سایت کلاه سیاه

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید