1-استفاده بهینه یو آر ال ها

با اینکه برخی کاربران دقتی به یو آر ال نمی کنند، ولی به بیان مقاله سئو در اردبیل یو آر ال ها همچنان جز مبانی سئو بت شمار می روند. مناسب ترین عملکرد ساده نگه دارا بودن یو آر ال ها است. چیزی که گوگل می خواهد راحت نگه داشتن مراتب یو آر ال ها و حفظ خوانایی آن ها است.

این مسئله به صورت دقیق تر بدین مفهوم است که به جای کاربرده از اعداد در یو آر ال ها خوب تر است که از لغات توصیف کننده محتوا استفاده برده و آن را تا جای احتمالی کوتاه نگه دارید. به همین راحتی…!اضافه بر این یو آر ال ها محیطی برای به کار بردن از لغات کلیدی هستند. البته که نباید در این فعالیت زیاده روی شود.

به یاد داشته باشید در مقاله سئو در اردبیل فقط جای دادن لغت کلیدی اساسی در یو آر ال کافیست و اشکالی بوجود نمی آورد.به عنوان نمونه اگر مطلب شما در مورد مناسب ترین فیلم های تاریخ سینماست، یو آر ال شما می تواند بدین مدل باشد : domain.com/best-moviesچند لحظه بردباری کنید!

به هیچ صورت دست به عوض شدن یو آر ال های خود نزنید، مگر آن که ساختار یو آر ال حال کنون سایت اثر منفی بطور زیادی بر روی آن گذاشته است. به دلیل آن که عوض شدن یو آر ال ها سبب سردرگمی گوگل و کاربران در گرفتن و تشخیص محتوا ها می شود. در نتیجه خوب تر است که موارد بیان شده در مقاله سئو در اردبیل را برای محتوا های بروز سایت توجه کنید.

در هر کنون در صورت عوض شدن یو آر ال به هر علتی از یاد نبرید که ریدایرکت 301 ای از آدرس پیشین به آدرس بروز ایجاد نمایید.

2-بک لینک ها

یکی دیگر از قسمت های پر اهمیت سئو، بک لینک ها هستند. مفهوم از بک لینک، لینکیست که یک وب سایت برای نام برده به وب سایتی دیگر از آن به کار می برند.در عین آن که بک لینک ها می توانند علل پر اهمیتی در بالا بردن رنک سایت به شمار می روند ، ولی آن ها باید از وب سایت های دارای اعتبار و مربوط با محتوای شما باشند.

به عنوان نمونه در مقاله سئو در اردبیل اگر وب سایت شما درباره سئو باشد، بک لینک های استفاده برای آن از سایت هایی با عنوان بازاریابی اینترنتی خواهد بود. همینطور کیفیت و اعتبار دامنه آن سایت همچنین بر روی فعالیت بک لینک بوجود آورده اثر گذار است.

موتور های سرچ کننده این گونه گمان می کنند که هر چه کیفیت بک لینک ها زیاد تر باشد، محتوای وب سایت شما برای کاربران پر فایده تر خواهد بود.اصولا گوگل بک لینک ها را مثل یک رای مثبت برای سایت ها گمان می کند. هر اندازه رتبه دامنه یک وب سایت زیاد تر باشد.

اهمیت بک لینک های آن همچنین بیشتر خواهد بود، به دلیل آن که این مدل سایت ها خود را به صورت منابعی معتبر در وب نشان داده اند.بدست آوردن بک لینک های با کیفیت باید یکی از اولویت های اساسی شما در سئو به شمار گردد، به دلیل آن که به بیان مقاله سئو در اردبیل سبب بالا بردن شدید رتبه وب سایت شما خواهد شد.

با به کار بردن از ابزار های شناسایی بک لینک می توانید آغاز به درست کردن بک لینک در وب سایت های دارای اعتبار کنید.

3- لینک به دیگر سایت ها

لینک های خارجی (Outbound links) لینک هایی هستند به بیان مقاله سئو در اردبیل که از وب سایت شما به دیگر وب سایت ها داده می شوند. در صورت لینک دادن به دیگر محتوا های مربوط در دیگر وب سایت ها به موتور های سرچ کننده یاری می کنید تا درک خوب تری از عنوان محتوای شما دارا باشند.

دارا بودن چند لینک خارجی مربوط در محتوا می تواند به آن یاری کند تا محتوایی دارای اعتماد بواسطه موتور های سرچ کننده جلوه کند.ولی در درست کردن لینک های خارجی به چه مواردی توجه کنیم؟

  • به وبلاگ های مربوط لینک دهیم
  • مزرعه لینک بوجود نیاوریم
  • از بوجود آوردن لینک های خارجی زیاد دوری کنیم

در صورت لینک دادن به سایتی دیگر می شود طی یک ایمیل به آن ها آگاهی دهید که به هر یک از محتوا های آن ها لینک داده اید. در صورت انجام این فعالیت، احتمال دارد که آن ها همچنین در یکی از متن های آینده خود به سایت شما لینک دهند. این فعالیت هم به شما و هم به سایت رقیبتان یاری خواهد کرد.

آیا لینک دادن به دیگر سایت ها به سئو یاری می کند

در صورت لینک دادن به یک محتوای مربوط در سایتی دارای اعتبار به گوگل می فهمانید که محتوای سایت شما همچنین از ارزش زیادی دارا است. در صورت اساسی این فعالیت می تواند در سئو اثر مثبتی به دنبال داشته باشد.همینطور صاحبین آن سایت ها احتمال دارد که با آگاه شدن از دارا بودن چنین لینکی از سایت شما بازدید کرده.

و بنابراین به ترافیک سایت شما اضافه گردد. همانگونه که بیان شد در این مقاله سئو در اردبیل این کار احتمال دارد به بدست آوردن بک لینک متقابل پایان یابد. هیچ چیز نشدنی موجود نیست!تا جایی که در این فعالیت زیاده روی نکنید، بوجود آوردن لینک های خارجی به سئو وب سایت شما لطمه ای نخواهد زد.

4-لینک دادن به دیگر صفحات : با آن که کسب بک لینک و لینک دادن به دیگر سایت های مربوط پر اهمیت است، ولی نباید از بوجود آوردن لینک های داخلی همچنین غافل شوید.لینک های داخلی لینک هایی بیان می شوند که از صفحه به صفحه ای دیگر در یک دامین عرضه می شوند. این لینک ها خیلی کارامدند.

به دلیل آن که سبب منتقل کردن کاربران در میان صفحات سایت شما می کردند. به عنوان نمونه در همین مقاله هر جا که لازم بود، ما به محتوای مربوط دیگری از وب سایت لینک داده ایم.لینک های داخلی سبب پیشرفت محتوا و کالا ها وب سایتتان می گردند. در نتیجه این فرصت را از دست ندهید.

5-بهینه سازی عکس ها وب سایت : عکس ها جز اساس پر اهمیت سئو به شمار می روند. همه ما اطلاع داریم که درک عناصر بصری با سرعت زیاد تری انجام می گیرد. آن ها جالبیت بیشتری نسبت به پاراگراف های متنی دارند.در صورتی که به بیان مقاله سئو در اردبیل دارا بودن عکس ها در وبلاگ سایت اساسا حیاتی است، ولی احتمال دارد که موتور های سرچ کننده در پردازش و درک آن ها سبب اشکال شوند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام