تعریف سئو و شیوه کار موتور های سرچ کننده

سئو ( SEO ) که خوب تر آن را بطور اس ای او تلفظ کنیم که طبق مقاله سئو در تهران با ارزش مخفف جملات Search Engine Optimization می باشد. گوگل بیان کرده همیشه در سعی است تا مناسب ترین نتایج را در SERP نشان دهد. عبارت SERP مخفف Search Engine Result Pages بوده و به مفهوم نتایج صفحات سرچ کننده است.

این عنوام یک چالش جدی را برای خود گوگل بوجود آورده است. به این گونه که اگر گوگل می خواهد همچنین به صورت پرچمدار سرچ کننده ها باقی بماند باید مناسب ترین نتایج را برای کاربران از میان میلیاردها مورد خارج کرده و در کسری از ثانیه در اختیار آن ها جای دهد!

چیزی که پشت پرده رخ می دهد چیست؟ وقتی که در گوگل، جملاتی را جستجو می کنیم در نظر مقاله سئو در تهران با ارزش چندین الگوریتم که در درون آن ها صد ها معیار تشخیص و معین کردن وجود دارد داخل عمل می شوند. براساس گفته کارشناسان گوگل زیاد تر از 200 معیار در قلب چند الگوریتم جای دارد که نتایج سرچ کننده بطور مستقیم به آن ها وابسته است.

گوگل برای دوری از آشکار شدن تخلفات و سوءاستفاده از این عنوان، تا اندازه امکان جزئیات فعالیت الگوریتم ها را مخفی نگه می دارد. به همین سبب برای هیچ فرد به غیر از علل گوگل بطور شفاف معین نیست که حقیقتا چه عللی در نتایج جستجو دخالت داده می شوند. البته تعدادی نکات اساسی موجود هستند که خیلی از ما از آن ها آگاهی داریم ولی بحث اساسی در جزئیات است.

بیان کردن نظر در مورد سئو آزاد است

هر فرد فعال در حیطه سئو می تواند برداشت مختلفی از سئو داشته باشد! به دلیل آن که به گفته مقاله سئو در تهران با ارزش وقتی که عنوانی با جزئیات اساسی مطرح و معین نشود بدیهی است که تعابیر و تفاسیر خیلی مختلفی در مورد آن وجود داشته باشد. من هم به صورت یکی از هزاران فرد فعال در این حیطه، نظریه خود را داریم که احتمال دارد بعضی آن را رد و یا تایید کنند.

شما همچنین بطور کامل مختار هستید که یا این مقاله را پر فایده دانسته و از آن به کار ببرید و یا آن را غیرقابل کاربرد بدانید. تصمیم با شماست …سئو چیست و چطور انجام می شود؟سئو داخلی و سئو خارجی دو اساس در این بین است. پیش از هر چیز کافی است در این مقاله سئو در تهران با ارزش بدانیم که اختلاف این دو چیست؟

سئو داخلی چیست

گروه عملکرد هایی که در چهارچوب سئو و در درون وب سایت انجام می گیرد سئو داخلی اسم دارد.نکاتی مثل درست کردن محتوا، بهتر کردن ساختار داخلی، بالا بردن سرعت و پایداری، بهتر کردن رابط کاربری و مثل آن ها سئو خارجی چیست؟ گروه فعالیتی که در چهارچوب سئو و در بیرون از وبسایت انجام می گیرد سئو خارجی اسم دارد.

نکاتی مثل لینک سازی و کنترل اسپم، خدمات شبکه های اجتماعی، برندینگ و تا اندازه ای تبلیغات* و مثل آن * تبلیغات بطور مستقیم با سئو در ارتباط نیست ولی می تواند بستر خوبی را برای پیشرفت یک وبسایت بوجود آورند.عنوانی که طبق بیان مقاله سئو در تهران با ارزش باید دقت بخصوص به آن داشت این است که یک سایت باید برای کاربران دیزاین شود و نه برای گوگل!

دانستن این عنوان و عمل به آن قسمت بیشتری از عنوان را پوشش می دهد. به دلیل آن که وارشی ها نشان می دهد گوگل در سعی است نتایجی را در صفحات نتایج سرچ خود نشان دهد که به نظرات کاربرانش نزدیکتر است.

چهارچوب اصولی و اساسی

باید پیش از درست کردن یک وب سایت که هدف داریم در مقاله سئو در تهران با ارزش نتیجه خوبی در سئو بدست آورند یکسری چهارچوب اصولی و اساسی را مدنظر داشته باشیم. جزئیات کار همچنین باید در فعالیت اصول کلی جای بگیرند. این قواعد اساسی عبارتند از :

  • سایت برای به کار بردن کاربران است نه برای ربات ها و خزنده های گوگل.
  • سئو سایت مثل کودکی است که همیشه به مراقبت احتیاج دارد.
  • به کار بردن از شیوه های غیر اساسی حتی در صورت حصول نتیجه، همواره پاسخ نخواهد داد.
  • خوب است در برابر کار بر روی شاخص های کمی بر روی شاخص های کیفی تمرکز کنیم.
  • برای بدست آوردن نتیجه، تحقیق و پژوهش همیشگی یک قاعده اساسی است.
  • نباید انتظار داشت نتایج همیشه آن موردی باشد که مورد انتظار ماست.
  • قرار نیست از مسیر نرسیده تمام چیز در اختیار ما باشد!
  • سئو به گفته مقاله سئو در تهران با ارزش فقط درست کردن محتوا و لینک سازی نیست!

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام