موتور های سرچ مورد کاربرد بواسطه کاربران چیست

بدیهی است که زمان کاربرد از اسم موتور جستجو همواره به گفته مقاله سئو در مازندران نام گوگل در کنار آن جای می گیرد. بر اساس تحقیقات و گزارشان انجام گرفته بواسطه سایت معتبر search Engin land از مخاطبان خود، زیاد ترین موتور های طرچ شناخته شده بواسطه کاربران ، google Bing و yahoo می باشند.

شرکت گوگل از یک فرمول مختلف ریاضی برای نمره دادن به هر وب سایت به کار می برد تا بفهمد کدام وب سایت می تواند برای آنچه مردم به جهت آن می گردند مناسب ترین باشند.برای درک خوب تر این عنوان الگوریتم های گوگل را مثل سطل های بخصوصی در گمان بگیرید. یک سطل به شما اهمیتی برای کیفیت سایت می دهد.

یک سطل به شما نمره ای بر اساس لینک هایی که از سایت های دیگر بر اساس مقاله سئو در مازندران می گیرید، ، یک سطل در مورد چطور اعتماد کاربران به شما نمره می دهد و … وظیفه شما این است که این سطل ها را شناخت یابد و آن ها را در برابر به وب سایت های دیگر پر کنید.

در نتیجه استفاده بهینه سایت خود برای نتایج سرچ به این مفهوم است که زیاد ترین نمره را در خیلی از این موارد دارا باشید.در سال 2018 و با بروز رسانی های بروز گوگل، در حال کنون سه اصول اساسی که از دید گوگل ارزش خیلی بیشتری دارد کیفیت، اعتماد و فعال بودن هستند.

اساس اول کیفیت: گوگل وقت بیشتری را صرف ب کشف کردن سایت هایی می کند که عنوانی ارزشمند، خارق العاده و جالب به بیان مقاله سئو در مازندران برای جستجوگران گوگل دارا باشند. به عنوان نمونه محتوای مناسب- بطور نمونه اگر شما کفش می فروشید از توصیف هایی به کار می برید.

که هر فروشنده کفش دیگری همچنین در وب سایت خود به کار می برد سایت شما هیچ چیز خارق العاده برای سرچ کردن عرضه نمی کند. هرچند احتمال دارد کفش های شما خیلی بخصوص و قشنگ باشند اما گوگل هیچ مسیری برای گفتن آن که کفش های سایت شما خیلی خوب تر از هر فرد دیگری است پیدا نمی کند.

اساس دوم اعتماد

 یکی دیگر از اساسی که در زمان بهینه سازی سایت خود باید به آن دقت کنید اعتماد است. باید به این عنوان دقت کنید که گوگل نمی خواهد هر وب سایتی را به سرچ کننده ها خود نشان دهد، در نتیجه مقاله سئو در مازندران وب سایت هایی را به نشان خواهد گذاشت که دارای اعتماد باشند.

یکی از اساسی ترین فعالیت هایی که برای جدب اعتماد گوگل باید صورت داد این است که از وب سایت های معتبر که عنوان خدمات مشابه کار شما نیست خواستار باشید به وب سایت شما لینک بدهند. جای دادن مقالات در سایت های خبری یا در حقیقت ریپرتاژ آگهی و لینک گرفتن از آن ها همچنین سبب می شود که گوگل احساس کند شما خیلی قابل اعتماد و یقین هستید.

اساس سوم اقتدار: در آخر مقاله سئو در مازندران اساس دیگری که برای گوگل خیلی پر اهمیت می باشد اقتدار است. گوگل خواستار است سایت هایی را برای مخاطبان خود به اشتراک بگذارد که از دید مخاطبان مورد علاقه هستند. برای نمونه اگر می خواهید نشان دهید شما مورد علاقه ترین سایتی هستید.

که در حال کنون فروش کفش به طور اینترنتی را دارید باید گوگل را با فرستادن سیگنال هایی اطلاع کنید. با بوجود آوردن کمپین های تبلیغاتی می توانید این خدمات را صورت دهید. برای انجام این خدمات با  فعالیت در فضا های اجتماعی و درخواست از مخاطبان برای به اشتراک گذاری خدمات های شما و صحبت در مورد خدمات هایتان می توانید این فعالیت را انجام دهید.

 سئو کلاه سفید (white Hat SEO)

سئو کلاه سفید به گروه خدمات هایی در مقاله سئو در مازندران بیان می شود که بر اساس برنامه های گوگل در مورد آن رفتار می شود. به این مفهوم که همه قوانین سئو در آن انجام شده است و در اساس عملیات سئو برای مخاطبان و سرچ کننده انجام شده است. نه آن که عملیات استفاده بهینه سایت تنها برای دور زدن و یا جذب رضایت گوگل باشد.

بعضی از روش های سئو کلاه سفید عبارت اند از تجزیه و ارزیابی لغات کلیدی، لینک گرفتن از سایت های مورد علاقه و شامل دامین اتوریتی زیاد، به کار بردن از محتوا های با کیفیت و جلب برای مخاطبان، مطالب سایت به طور مرتب زیاد می شود اگر چه درست کردن محتوا احتمال دارد وقت بر باشد ولی در بیشتر زمان ها ارزش خود را مشخص می کند.

سئو کلاه سیاه (Black Hat SEO)

به صورت اساسی سئوی سیاه به مفهوم دور زدن الگوریتم های گوگل می باشد. همواره اشخاصی که به دنبال گرفتن نتیجه زود در عملیات سئو هستند، از سئوی کلاه سیاه به کار می برد ، اشخاص در سئوی کلاه سیاه تنها به دنبال جدب رضایت گوگل هستند و مخاطبان اهمیتی برای آن ها ندارند.

بعضی روش هایی که در سئوی کلاه سیاه به کار برده می شوند  عبارتند به بیان مقاله سئو در مازندران از به کار بردن اندازه خیلی زیادی از لغات کلیدی ، لینک های خیلی زیاد و پنهانی و… در سئوی کلاه سیاه در صورت فهمیدن گوگل سایت شما جریمه و از نتایح سرچ در گوگل به صورت اساسی پاک می شود.

سئو کلاه خاکستری (Gray Hat SEO)

تعریف سئوی کلاه خاکستری در حقیقت چیزی ما میان کلاه سفید و کلاه سیاه می باشد.به کار بردن صحیح از سئوی کلاه خاکستری خیلی مهم و ضروری برای وب سایت شما می باشد و حتماً باید بواسطه کارشناسان سئو و شخصی که تجربه خیلی زیادی در این حیطه دارد انجام شود.

سئوی کلاه خاکستری اگر به طور صحیحی صورت شود سبب بهبود سایت شما بدون علل منفی و برگشت هزاران ترافیک به سایت شما می شود در غیر این طور گوگل به صورت کلاه سیاه در گمان گرفته و جریمه سنگین در انتظار سایت شماست. کلاه خاکستری دارای روش هایی مثل مواردی که در مقاله سئو در مازندران، لینک سازی زیاد اما طبیعی ، خرید دانه های متدیبی بالا بردن ترافیک سایت با به کار بردن از ربات و… .

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام