سئو سایت فروشگاهی

جهت سئو سایت فروشگاهی باید نکاتی را توجه داشته باشید تا هم بتوانید محصولات خود را به فروش برسانید و هم سایت خود را سئو کنید.

سئو کردن یک سایت فروشگاهی کمک بسیار زیادی در فروش محصولات سایت می کند و باعث می شود سایت شما بازدید زیادی داشته باشد.

شما می توانید هم محصولات خود را به فروش برسانید و هم برای توضیحات، محتوا در مورد آن بنویسید و به صفحه محصولات لینک دهید.

برای فروش محصولات یک سایت فروشگاهی لازم است تا سایت شما اعتبار و جایگاه بالایی داشته باشد تا مردم بتوانند به آن اعتماد کنند.

سایت هایی مانند نت برگ، تخفیفان، دیجیکالا و دیوار که یک سایت فروشگاهی می باشند اکثر مردم به به آن ها اعتماد دارند و در گوگل جایگاه بالایی دارند.

سئو سایت فروشگاهی

روش سئو کردن

سئو کردن یک سایت فروشگاهی همانند دیگر سایت ها انجام می گیرد ولی برای این که مردم به سایت شما اعتماد کنند باید محتوایی که می نویسید حالت تبلیغاتی داشته باشد.

همچنین محتوایی که می نویسید باید به صفحه یا برگه ی محصولات لینک دهید تا google تشخیص دهد که این محتوا برای چه صفحه ای می باشد.

با این روش هم توانسته اید اطلاعاتی در مورد محصولات خود در اختیار مردم قرار دهید و هم سایت خود را بهینه سازی می کنید.

محصولاتی که در سایت خود قرار می دهید دسته بندی کنید تا پیدا کردن آن برای کسانی که به سایت شما مراجعه می کنند آسان باشد.

افزونه سایت فروشگاهی

یکی از افزونه های نام آشنایی که برای فروشگاهی کردن سایت در دسترس عموم قرار دارد، افزونه ووکامرس می باشد.

ووکامرس را می توانید از طریق افزون افزونه ها به سایت اضافه نمایید و یا می توانید فایل آن را در سایت آپلود کنید.

با افزونه ووکامرس شما می توانید سایت خود را به یک سایت فروشگاهی تبدیل کنید و برای طراحی و تنظیمات آن باید حتما از یک فرد با تجربه کمک بگیرید.

افزونه های بسیاری برای فروشگاهی کردن سایت وجود دارد و اما باید برای کار کردن با آن باید به افزونه ها تسلط کامل داشته باشید.

سئو سایت و پشتیبانی سایت فروشگاهی

پیشنهاد می کنیم که اگر سایت فروشگاهی دارید علاوه بر سئو آن، یک پشتیبان هم برای آن انتخاب نمایید تا از بروز مشکل در سایت جلوگیری کند.

جهت سئو سایت و پشتیبانی سایت فروشگاهی می توانید با ما تماس بگیرید تا هر دو یعنی پشیبانی و سئو سایت را به بهترین شکل برای شما انجام دهیم.

بیشتر بخوانید: انجام پشتیبانی سایت به صورت حرفه ای

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید