درست کردن یک اپلیکیشن گوشی چه اندازه هزینه می ‌برد

گوشی همراه، که در این مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان قیمت عنوان شده ضمن آشنایی کسب‌ و کار های جدید، کسب‌ و کار های قبلی را داخل عصر جدیدی کرده ‌اند. وب‌ سایت‌ ها و پلتفرم‌ های همگانی فقط راه فروش کالا و بالا بردن معیار بخصوص برند نیست. در حال کنون تمام شرکت ‌ها به توانایی اپلیکیشن‌ های گوشی و ظرفیت سودآوری آن ‌ها پی برده ‌اند.

ممکن است برای رسیدن به مقاصد کسب ‌و کارتان همچنان به وب‌ سایت خود پیوسته باشید. ممکن است قیمت مالی و وقت درست کردن برنامه، شما را از این کار منصرف کرده باشد. ولی سوال اصولی در این مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان قیمت این است که قیمت درست کردن یک اپلیکیشنِ سفارشی گوشی مگر چه اندازه ای است که شما را از درست کردن آن منصرف کرده است؟

مستقیم برویم سراغ اصل مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان قیمت وابسته به این است که. هیچ فرمول جادویی و معینی برای تعیین قیمت درست کردن اپلیکیشن وجود ندارد. پلتفرم برنامه (اندروید، iOS، ویندوزفون و …) پر اهمیت است؛ پیچیدگی برنامه پر اهمیت است؛ مقطع حرفه ای برنامه‌نویس ‌ها پر اهمیت است.

و خیلی از ارزش های دیگر که در معین کردن قیمت درست کردن برنامه دخیل هستند. در این مقاله، ارزش ها و متغیر های اثرگذار بر روی قیمت درست کردن برنامه را وارسی می ‌کنیم تا اگر هدف درست کردن یک اپلیکیشن گوشی داشتید با چشمان باز آغاز کنید.

اپلیکیشن سفارشی گوشی چیست

بدون داخل شدن به جزئیات اصولی، اپلیکیشن‌ های گوشی به گروهی از نرم‌افزار ها بیان می‌ شود که بویژه اجرا روی دستگاه‌ های همراه مانند اسمارت‌فون ‌ها و تبلت ‌ها است. سه مدل اپلیکیشن گوشی داریم در مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان قیمت که هر کدام فواید و نقص هایی دارند :

  • Web
  • Native
  • Hybrid

اپلیکیشن زیر نظر وب (Web App)، نسخه‌ی گوشی ‌پسندی از سایت است که مناسب با سایز کوچک گوشی های موبایل نشان داده می ‌شود. نسخه‌ی گوشی سایت، زمان های است که به یک استاندارد تغییر یافته و گوگل همچنین کم‌کم داشتن چنین نسخه‌ای را علل پر اهمیتی در بهتر کردن سئوی سایت معرفی کرده است.

این عنوان در این مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان قیمت سبب شده تا برخی کسب ‌و کار ها شامل  یک اپلیکیشن زیر نظر وب باشند. ولی آمار ها مشخص می کند که استقبال از آپ های موبایل خیلی زیاد تر از وب اپلیکیشن‌ ها است.Native App به اپ ‌هایی بیان می ‌شود که برای سیستم ‌عامل ویژه ای (بطور نمونه iOS یا اندروید) درست می‌ شوند.

و همواره از راه مارکت‌ ها برای دانلود در اختیار مخاطبان جای می ‌گیرد. این مدل برنامه ‌ها بویژه برای برنامه ‌های مختلفی که عناصر بیشتری در آن وجود دارد، تجربه‌ی مناسبی را برای مشتری به وجود می ‌آورند. ولی عیب اساسی شان، احتیاج به درست کردن نسخه ‌ی مجزای برنامه نه‌ تنها برای پلتفرم‌ های متفاوت (iOS و اندروید و …) بلکه حتی نسخه‌ های مختلف برای سازگاری با دیوایس‌ های متفاوت یک پلتفرم معین است.

اپلیکیشن‌ های هیبریدی (Hybrid App)، اختلاف ساختشان پایین تر است. این برنامه‌ ها فقط با یک زبان‌ برنامه ‌نویسی نوشتاری می ‌شوند که بر روی پلتفرم ‌های متفاپتی توانایی اجرا دارد و کارکرد آن حقیقتا مثل برنامه ‌های Native است. طبیعتا این مدل برنامه ‌ها به دلیل پیشرفت و نگه‌داری ساده تر، بیشتر از دو مدل پیش از این مورد استفبال جای می ‌گیرند.

به چه دلیل کسب ‌و کار شما احتیاج به درست کردن یک اپلیکیشن گوشی است

ممکن است تا حال به اندازه‌ی لازم موفقیت اپلیکیشن ‌های گوشی و فوایدشان را مشاهده یا شنیده‌اید. برای یادآوری و آگاهی رسانی به آن ‌هایی که نمی ‌دانند اندازه ای از فواید را در مقالهساخت اپلیکیشن ارزان قیمت معرفی می‌ کنیم :

۱- اپلیکیشن گوشی معیار کسب ‌و کار شما را نزد مشتریان بالا می برد.

گوشی پسند بودن، عنوانی غیرقابل انکار است و برای دادن تجربه‌ی خوب به کاربران حیاتی است. پر اهمیت ترین فایده اپلیکیشن ‌های گوشی، افزایش دسترسی کاربران و بنابراین وسعت بخشیدن به بازار مقصود شماست. در حال کنون دست هر فردی یک اسمارت‌فون نمایش داده می ‌شود.

و حدودا ۲ ساعت و ۵۱ دقیقه از زمان روزانه مردم صرف کار کردن با گوشی می‌شود.برنامه ‌های گوشی به کاربران می گذارد تا بدون اینکه احتیاج باشد پشت سیستم بروند یا لپ ‌تاپ خود را فعال کنند از درون همان گوشی، هر لحظه و هر جا با شما در ارتباط باشند. بدین ‌صورت شما فرصت خوبی برای ارائه‌ ی فعالیت زیاد تر به مخاطبانتان دارا خواهید داشت از جمله :

  1. دادن تخفیف ‌ها و پیشنهاد های بخصوص
  2. دادن آگاهی درباره‌ی کالا یا فعالیت
  3. عرضه‌ی آگاهی رایگان یا پولی
  4. خوب برای پشتیبانی و بازخورد زود تر از جهت مشتریان

چنین فوایدی سبب تقویت ارتباط با مشتری و توسعه وفاداریشان به برند شما می‌شود. در آخر برنامه ‌های گوشی سبب افزایش معیار مشتری (یا معیار زمان عمر مشتری CLV) که یکی از شاخص‌ های پر اهمیت در توسعه کسب ‌و کار ها است خواهد شد. حدودا ۹۰ درصد کسب‌ و کار ها با این عنوان که تجربه‌ی مشتری اثر کلیدی روی وفاداری و مراقبت آن ‌ها دارد موافق هستند.

2- برنامه‌ی گوشی بازشناسی برند را بالا می برد.

بازشناسی برند به معنی این که زمانی لوگوی یک شرکت را تماشا کرده اید یادتان بیاید که آن را پیش از این  هم جایی مشاهده کرده اید. اصلا پر اهمیت نیست که عنوان کاری آن برند را به یاد آورید. همین که نماد به چشمتان آشنا بیاید به معنی این که برند را دوباره شناخته ‌اید.با ما در ساخت اپلیکیشن ارزان قیمت همراه باشید.

برنامه ‌های گوشی، برند شما را زیاد تر در معرض دید کاربران جای می ‌دهد و این به این مفهوم است زیاد شدن احتمال خرید. زمانی نماد برندتان به طور ثابت در قسمتی از برنامه، در نوتیفیکیشن ‌هایی که آشکار می ‌شود و دیگر بخش ها نمایش داده شود، به مرور وقت اسمتان بر سرزبان ‌ها افتاده.

و در یاد اشخاص باقی می ‌ماند. حال زمانی برنامه‌ی شما بواسطه  هزاران کاربر دانلود و بچرخد  در حقیقت بازشناسی برندتان توسعخ خواهد شد. خلاصه‌ی مطلب اینکه برنامه ‌های گوشی معیار بخصوص برند را بالا برده که این عنوان ضمن زیاد شدن نقاط تماس مشتری، چرخه‌ی فروختن را هم کم تر می ‌کند.

خیلی راحت است؛ ارتباط زیاد تر با مشتریان ممکن به معنی این که احتمال زیاد شدن نرخ تبدیل مشتری که به مدل خود فروش زیاد تر و از آنجا  که به گفته مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان قیمت سود زیاد تر را به دنبال خواهد داشت.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام