طراحی سایت وردپرسی در تهران

اگر بخواهید به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران فقط دیدی گذرا به مفهوم دیزاین سایت داشته باشید، پاسخ دادن به این پرسش بیشتر وقت شما را نمی‌گیرد. دیزاین سایت به مفهوم دیزاین کردن و بوجود آوردن یک وب سایت یا بهینه سازی یک سایت قدیمی است.با رویش روز افزون به کار بردن از اینترنت و جامعه مجازی می توان بیان کرد.

که اینترنت یکی از اعضای خانواده برای افراد آن شده است . اما برای استفاده کردن از فواید این جامعه مجازی احتیاج به درست کردن وب سایت و دیزاین وب سایت است دیزاین سایت یا همان Web Design، حقیقتا طبق بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران به مفهوم تلاش برای بوجود آوردن یک پایگاه اینترنتی برای دادن خدمات، فروش کالا یا اطلاع رسانی است.

دیزاین وب سایت یک کاری است که از لایه‌ سازی صفحات وب، درست کردن محتوا، دیزاین گرافیکی و رعایت اساس سئو تشکیل شده است. در حقیقت اگر شما می ‌خواهید یک وب سایت قدرتمند بوجود آورید که بتوانید با به کار بردن از آن خدمات، کالا یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید، باید همه اصول فنی و ظاهری دیزاین یک وب سایت را رعایت کنید.

در شروع، وب سایت ها با کُد های راحت HTML نوشته می ‌شدند، مدلی از زبان نشانه ‌گذاری که ساختار راحتی به وب بعضی اوقات می‌ داد، دارای سرتیتر و پاراگراف و توانایی پیوند دادن به آدرس ‌های دیگر از راه ابرپیوند. در مقایسه با شیوه های دیگر، این راه تازه و مختلفی بود که کاربران به راحتی توانایی داشته اند .

طبق بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران با یک مرورگر، صفحه ‌های پیوند خورده را بگشایند.بیایید در مورد نکاتی چون ، دیزاین سایت به چه دردی می ‌خورد، دیزاین وب سایت چیست و برای دیزاین کردن به چه دانشی احتیاج داریم. و تاریخچه آن بیشتر بیان کنیم .

تاریخچه طراحی سایت

وب سایت‌ های بیشتری در سراسر دنیا وجود دارند، ولی هیچ کدام از آن ‌ها ۲۶ سال زمان ندارند. نخستین وب سایت جهان که به پروژه World Wide Web یا همان W3 متعلق بود، در ۶ آگوست سال ۱۹۹۱ متولد شد. این وب سایت که بواسطه «تیم برنرز لی» پیشرفته یافته بود،در دسترس قرار دارد.

همانطور که با رجوع کردن به آدرس نخستین سایت جهان قابل مشاهده است، این سایت و دیگر وب سایت‌ های نخستی که به پیروی از همین سایت به درست شده اند ، دیزاین خاصی نداشتند و در آن‌ ها از المان ‌هایی مانند عکس ، ترکیب ‌های رنگ یا فایل صوتی به کار برده نشده بود.

رفته رفته و با معرفی مرورگر های متفاوت بواسطه Netscape و Microsoft که بازیگران اساسی دوران جنگ مرورگر ها در این سال ‌ها بودند، با به کار بردن از عواملی مانند جاوا اسکریپت و HTML، راه دیزاین گرافیکی و مدل و شمایل دادن به صفحات وب راحت تر شد.با ما در طراحی سایت وردپرسی در تهران همراه باشید.

به گمان می‌ رسد در مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران که مایکروسافت اثر خیلی زیادی روی این اتفاق گذاشته باشد. در سال ۲۰۰۰ و با ارائه نخستین نسخه Internet Explorer برای سیستم‌ های مک که از HTML 4.1 و CSS 1 به طور کامل پشتیبانی می‌ کردند، انقلاب بزرگی در مرورگر ها و دیزاین سایت به وجود آمد.

خوب است بدانید که این مرورگر، نخستین مرورگری بود که به طور کامل از فرمت عکس PNG پشتیبانی می ‌کرد.وب سایت ‌ها مدل های متفاوتی دارند. احتمال دارد طبق بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران مقصود یک شخص از دیزاین سایت با هدف شخص دیگر از زمین تا آسمان اختلاف داشته باشد.

امروزه حدودا برای هر مقصودس یک سایت دیزاین می‌ شود تا به صورت پایگاه اطلاع رسانی یا فروش یا هر مفهوم دیگری مورد استفاده جای بگیرد.با یک جستجوی راحت در اینترنت می ‌توانید متوجه اندازه بیشتری از وب سایت‌ های تجاری، E-Commerce، خبری و وبلاگ ‌های فردی شوید که فعال هستند.

ولی اگر توجه کنید موفق‌ ترین این سایت‌ ها،  دسته هایی هستند که از اصول دیزاین سایت و بهینه سازی و هدف گذاری سئو دنبال کرده‌اند تا اطلاعات داخل وب سایت خود را به مشتریان یا بازدید کنندگان مقصود خود نشان بدهند.

مراحل طراحی وب سایت

در حالت اساسی برای دیزاین وب سایت می توان این کار که در مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران آمده را در پیش گرفت :

  1. معنی سازی
  2. طرح ریزی
  3. تحقیق پیش از بوجود آوردن وب سایت
  4. تحقیق اساسی
  5. ثبت نام دامنه ای که انتخاب کردید
  6. خرید هاست و یا مکانی که فایل های سایت شما برروی آن جای می گیرد. پر اهمیت ترین فاکتور انتخاب هاست
  7. قالب سازی و گرافیک سایت
  8. تبلیغات

درست کردن سایت با وردپرس : وردپرس منایب ترین سیستم مدیریت محتوای رایگان در جهان است که بیش از %۳۵ همه سایت ‌های موجود بوسیله آن درست شده ‌اند. این سیستم طیف زیادی از پوسته (شکل و صفحات سایت) و قابلیت ‌ها را تحت صورت قالب و افزونه، برای پیشرفت یک وب سایت تخصصی در اختیار کاربران جای داده است.

راست چین به صورت اولین مرجع، قالب و افزونه فارسی زیاد تر از ۴۰۰۰ کالا مختلف برای درست کردن سایت فروشگاهی، فردی، شرکتی و… با هزینه خیلی پایین در اختیار کاربران جای داده است. شما می‌توانید با یاری قالب فروشگاهی شکل جذابی برای سایت خود دیزاین کرده و با نصب افزونه‌های جانبی یک فروشگاه اینترنتی کامل درست کنید.

دیزاین سایت ارزان با وردپرس : برای مشخص شدن اختلاف قیمت سه شیوه مذکور، به بررسی قیمت درست کردن سایت در شرکت‌ های دیزاین وب، قالب فروشگاهی وردپرس راست چین و سه تا از مناسب ترین سایت ساز ها می ‌پردازیم. بعد قیمت نگهداری این سایت‌ ها را در طی ۳ سال عنوان می‌ کنیم.

سایت ساز انتخاب درستی برای راه‌اندازی زود یک وب سایت راحت است، ولی هرگونه سفارشی سازی احتیاج صرف قیمت دوباره بوده و خارج شدن از این سرویس به هر علتی بر رتبه و اعتبار سایت اثر منفی می ‌گذارد.ولی اگر برنامه ‌های زیادی در سر دارید.با ما در طراحی سایت وردپرسی در تهران همراه باشید.

و نمی‌ خواهید خود را از دید عملکرد محدود کنید، به کار بردن از قالب آماده وردپرس مسیری برای پیشبرد مقاصد کسب و کاری شما است. این کار اپن سورس با افزونه‌ هایی که در اختیار کاربران جای می‌ دهد به اندازه ای انعطاف‌ پذیر است که هر اندازه در فکر دارید که به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران احتمالا قابل پیاده‌ سازی خواهد بود.با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت وردپرس ارزان

 

2020-09-01T21:08:13+00:00