آدرس دهی برای متن های شما

وردپرس نسخه های متفاوتی از فید ( RSS نسخه ۲ و ۰.۹۳ – Atom نسخه ۰.۳ – RDF ) را عرضه می دهد. همینطور به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در زنجان نسخه فید ها فقط محدود به متن ها نمی شود بلکه وردپرس به شما فید های مختلفی برای بخش های مانند هر دسته بندی – نویسنده بخصوص – دیدگاه یک مطلب همچنین می دهد.

اضافه بر این شما توانا خواهید بود تا بیشترین اندازه مطالب در یک فید را معین کرده و یا فیدتان را بصورت ناقص و اساسی در بیاورید.شما توانا هستید به آسانی فرمول آدرس دهی متن های خود را عوض کنید. این امکان به شما بیشتر انتخاب زیادی را می دهد. در ضمن در صورت به کار بردن صحیح از این توانایی سبب می شود.

که مطالب شما خیلی خوب تر در موتور های سرچ نظیر گوگل ذخیره شود و نتیجه آن همچنین بازدید بسیار بیشتر از صفحات شما است.

ارتباط با دیگر وبلاگ ها

وردپرس با دارا بودن توانایی هایی مانند بازتاب و PingBack این امکان را به شما می دهد تا ارتباط خیلی خوب تری با دیگر وبلاگ ها داشته باشید.

استفاده از پوسته ها : وردپرس به شما این توانایی را به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در زنجان می دهد که پوسته هایی به طور دینامیک درست کنید و از آن ها به کار ببرید این فعالیت با به کار بردن از تگ های پوسته صورت می پذیرد.

تگ های پوسته : وردپرس به زبان PHP نوشتاری شده است اما شما برای درست کردن پوسته برای وردپرس احتیاجی به آموختن زبان PHP ندارید و لازم است در مکان های لازم از تگ های پوسته ها به کار ببرید .

تغییر گر پوسته : شما توانا خواهید بود مستقیما از درون پنل مدیریتی وردپرس فایل های پوسته خودتان را تغییر دهید .

پوسته های زیاد : وردپرس شامل زیاد تر از ۶ هزار پوسته است و این به این معنی است که برطرف کردن همه اشخاص با هر سلیقه ای.

افزونه ها : وردپرس شامل صد ها افزونه است که این افزونه ها به شما این کار را می دهند که هر توانایی که احتیاج دارید را فقط با چند مرحله راحت به وردپرس افزوده کنید. بطور نمونه شما بصورت این افزونه ها توانا خواهید بود به آسانی اقدام به درست کردن فوتوبلاگ – پادکست – گالری – فروشگاه و … کنید.

درست کردن محتوا

رمز عبور برای متن ها : شما می توانید به آسانی برای مطالب و صفحات خود رمز عبور جای دهید. بدین طور بازدیدکنندگان فقط در صورت داخل کردن رمز درست توانا به مشاهده مطالب خواهند بود.

اسم لاتین : شما با به کار بردن از این توانایی به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در زنجان توانا بود که آدرس لینک مطالب و صفحات خود را معین کنید. این توانایی یک توانایی رویایی برای کاربران فارسی زبان می باشد.

فرستادن متن برای آینده : شما توانا هستید مطلبی را امروز نوشتاری کنید و با مرتب کردن آن فعالیتی کنید که وردپرس بصورت خودکار آن مطلب را در تاریخ و ساعت معین شده بواسطه شما به سایت بفرستد.

مطالب چند صفحه ای : اگر مطالب شما زیاد باشد شما می توانید متن خود را به چند صفحه بخش بندی کنید تا دیگر کاربران شما احتیاج به بالا و پایین بردن صفحه نباشند.

بارگذاری فایل و عکس ها : شما بطور مستقیم در بخش نوشتن مطالب در وردپرس طبق گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در زنجان توانا هستید فایل ها و عکس های مورد احتیاج خود را بطور مستقیم بارگذاری ( آپلود ) کرده و فقط با یک کلیک آن را داخل مطلب خود جاسازی کنید.

گروه بندی مطالب : شما توانا هستید برای یک متن بی نهایت گروه بندی و عنوان معین کنید. همینطور می توانید برای عناوین زیر مجموعه و برای زیر مجموعه ها همچنین زیر مجموعه و الی پایان آن را تعریف کنید .

شکلک ها : وردپرس بطور خودکار کاراکتر هایی مثل “:)” را تغییر به شکلک ها می کند.

ذخیره بطور پیش نویس : خیلی از موافق احتمال دارد به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در زنجان شما مطلبی را نیمه کاره نوشتاری کنید. در وردپرس توانا هستید این مطالب را که همچنان آمادگی درج در سایت و یا وبلاگ را ندارند بطور پیش نویس ذخیره کنید تا در وقت مورد احتیاج آن ها را انتشار دهید.

پیش نمایش : شما می توانید همیشه پیش نمایش مطالب نوشتاری شده را حتی بر روی وبلاگ خود تماشا کنید. جذاب هست نه ؟

ابزار های وبلاگ نویسی : وردپرس با اکثر نرم افزار های وبلاگ نویسی یکسان هست. بطور این نرم افزار ها شما توانا هستید بدون احتیاج به رجوع کردن و حتی در صورت آفلاین متن را بنویسید و در زمان آنلاین شدن آن ها را در وبلاگ انتشار دهید. از مدل این برنامه ها می شود به برنامه Windows Live Writer نام برد.

ارسال متن بصورت ایمیل : شما توانا هستید وبلاگ خود را با ایمیل آپدیت کنید.

ستون کناری : شما می توانید به آسانی آب خوردن ستون کناری وبلاگتان را عوض کنید. لازم است به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در زنجان مورد های مورد احتیاج را با موس کشیده و در جای خوب رها کنید.

بایگانی و سرچ

بایگانی : وردپرس بطور خودکار مطالب شما رو بر حسب اندازه ای گروه بندی می کند. شما توانا هستید گروه بندی هایی زمانی بر اساس روز – هفته – ماه و سال دارا باشید.از دیگر گروه بندی ها می شه به گروه بندی عناوینی و دسته بندی بر اساس نویسنده اشاره کرد.

سرچ : وردپرس شامر یک موتور سرچ توکار برای مطالب شما هست که کاربران بصورت این سرچ می توانند در مطالب شما سرچ کنند. این بخش با نصب یک پلاگین می تونه خیلی دقیق تر باشد .

بحث و دیدگاه

درست کردن یک انجمن : وردپرس ابزاری برای درست کردن یک شبکه اجتماعی نیست ولی با شامل بودن توانایی هایی چون بازتاب – pingbacks و نظر ها می شود ارتباط مناسبی میان شما با خوانندگان و دیگر وبلاگ نویسان بوجود آورید.

اجازه برای تگ های html : وردپرس به کاربران اجازه به کار بردن از اندازه نحدودی از تگ های html را در بخش دیدگاه ها می دهد بصورتی که این تگ ها هیچ مدل اشکال امنیتی ای برای شما به وجود نمی آورند.

مدیریت : شما در وردپرس می شود اداره کردن خیلی دقیقی بر روی دیدگاه ها و بازتاب ها دارا باشید. شما می توانید طبق گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در زنجان اداره کنید:

  1. همه دیدگاه ها را پیش از نشان دادن در وبلاگ
  2. دیدگاه شامل لغاتی معین
  3. دیدگاه فرستاده شده از یک آی پی بخصوص
  4. دیدگاه با بیش از یک اندازه معین لینک

همینطور در کنار این مورد ها یک ضد هرزنامه خیلی قوی هم در وردپرس موجود است .آگاهی رسانی : شما می توانید وردپرس را بصورتی مرتب کنید که در صورت فرستادن یک نظر جدید و یا جای گرفتن یک دیدگاه در بخش مدیریت به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در زنجان به شما ایمیل بزند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام