چطور مدارک و گواهینامه های آموزشی دارای اعتبار را دریافت کنیم

– آیا مدرک بین المللی تحصیلی موسسه تان دارای اعتبار است؟

– چه مدرک آموزشی دارای اعتبار است؟

– کدام شرکت یا کشور مدرک معتبر تری ارائه می دهد؟

– آیا این مدارک آموزشی که در سایت های آموزش آنلاین ارائه می شود بین المللی و دارای اعتبار است؟

– آیا گواهینامه آموزشی رجیستر و در سایت های مخصوصی ثبت می شوند ؟

این پرسش ها و پرسش های مشابه به آن همواره در ذهن اشخاصی که قصد دارند در دوره آموزشی سئو تهران شرکت کرده و برای شغل و آینده شان مدرک بین المللی تحصیلی بگیرند بوجود می آید. پرسش هایی که خیلی مواقع از ما سوال می شود که آیا گواهینامه ها و مدارک شما دارای اعتبار هستند یا خیر.

انواع مدارکی فقط در ایران اعتبار و اهمیت حقوقی دارند؟

توجه کنید که فقط مدارکی در ایران اعتبار و اهمیت حقوقی و رسمی دارند که بواسطه مراجع قانونی مربوط ، ارگان ها ، سازمان ها ، آموزشگاه ها ، موسسات و یا شرکت های مورد نظر مجوزات لازم سبب فرآیند آموزشی را دارا باشند. بر همین اصول شرکت سئو تهران دارای مجوز های لازم حقیقی و حقوقی است.

که شما حتی می توانید این مجوز ها را استعلام فرمایید که این مجوز های لازم می توانند علاوه بر اعتبارشان در کشور های دیگر در ایران هم دارای اعتبار باشد و توسط نهاد های زیر اعتبارشان استعلام گردند:

  1. سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
  2. وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری
  3. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  4. وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات
  5. سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
  6. وزارت کشور
  7. نهاد ریاست جمهوری

فقط سازمان های بالا در صورت تایید کردن یک شرکت ، موسسه یا آموزشگاه این امکان را به آن مکان می دهند که پردازش صدور گواهینامه برای بحث آموزش همچنین داشته باشد. آزمون های بین المللی و مدرک بین المللی تحصیلی احتمال دارد در حیطه بین الملل اهمیت و اعتبار داشته باشند و در پردازش های جذب سازمانی اثرگذار و پر فایده باشند.

ولی در عین حال از دید سازمانی و اداری در ایران شامل اعتبار و اهمیت خاصی هستند و می شود سبب انجام مراحل استخدامی در شرکت های معتبر و رسمی از این مدارک به کار برد .اگر در جایی دیدید که مجوزی غیر از مراجع بالا که ذکر شده است صادر شده که بطور بومی یا نامه یا … وجود دارد ، این موارد شامل اعتبار قانونی فقط در ایران نیستند.

چون امکان دارد که این مدارک بین المللی باشد و در کشور های خاصی دارای اعتبار باشد و همچنین به دلیل آن که فقط مراجع قانونی در ایران ،  موارد بالا هستند.بدیهی است که دارا بودن گواهینامه حتی اگر شامل اهمیت قانونی نباشد شامل بعد اعتباری است.

افراد متقاضی در آینده می خواهند اثبات کنند که علم مورد نظر را دارند یا خیر، اکنون اگر مدرک بین المللی تحصیلی شما دارای اعتبار نباشد ولی علم لازم را داشته باشید تا آن را اثبات کنید در حیطه های تخصصی اولویت با دارا بودن دانش فنی لازم است تا مدارک بین المللی زیاد تر.

در هر صورت باید این را بدانید که بر خلاف آن مدرکی که سئو تهران در اختیار شما قرار می دهد به دلیل ارزش بالا در حوزه ی بین الملل قطعا این مدارک در دست افرادی قرار می گیرد که لیاقت استفاده از آن را دارند.

ارائه گواهینامه دارای اعتبار و مدرک بین المللی

دارا بودن تجربه و مهارت شرط لازم برای رسیدن به درجات شغلی خوب هستند و هیچ گاه یک شرط کامل نخواهند بود. در کنار شامل بودن توانمندی، دارا بودن مدرک بین المللی تحصیلی نقش مهمی در پذیرش و استخدام در شرکت های خارجی می باشد.

به همین علت در سال های قبل تقاضا برای گرفتن مدارک حرفه ای در کنار مدارک دانشگاهی رشد خیلی زیادی داشته است. که متاسفانه تعدادی از سود جویان، با صحنه سازی و شرکت ها و سایت های جعلی به پسوند کشور های دارای اعتبار اروپایی و ادعای معتبر بودن گواهینامه هایشان، قصد به صدور گواهینامه های بی معتبر نموده اند.

گواهینامه هایی که در آن به دلیل استعلام یک سایت خارجی زیبا نام ، شخص دریافت کننده گواهینامه جذب به آن می شود، اما افراد سود جو در یک سایت اساسا جعلی و غیرمعتبر دست به صدور آن گواهینامه می کنند!!! ممکن است تعداد کثیری از شرکت های داخلی و افراد عادی پی به جعلی بردن این گواهینامه ها نبرده اند.

اما جعلی بودن این مدل مدرک بین المللی تحصیلی برای اشخاصی که بطور حرفه ای در صنایع فعال هستند خیلی آشکار می باشد. اما همانگونه که گفته شد شرکت سئو تهران با دارا بودن تمامی مجوز های لازم از مراجع مرتبط این زمینه توانسته با ارائه مدارک بین المللی از کشور های انگلستان و استرالیا که در کشور های خارجی دارای اعتبار و ارزش است به موفقیت زیادی دست بیابد.

اعتبار گواهی نامه های صادر شده

به همه داوطلبانی که موفق به پذیرفتن در آزمون های مخصوص به هر دوره حرفه ای شوند ، مدرک بین المللی تحصیلی شرکت سئو تهران که مورد تایید سازمان استاندارد ملی کشور است اهدا خواهد شد که این مدارک شامل کد اختصاصی دارای استعلام برای هر داوطلب به طور جداگانه می باشد.

لازم به گفتن است گواهینامه دوره تخصصی آنلاین با مدارک شرکت در دوره های حضوری هیچ اختلافی نداشته و برای رزومه داوطلبان سبب مهاجرت و همچنین استخدام در همه شرکت های دارای اعتبار دولتی و خصوصی می باشد که جفت این مدارک اهمیت یکسانی دارند.

آزمون دوره های تخصصی همچنین به طور غیرحضوری برگزار می گردد.که دانشجویان شرکت کننده در این امتحان ها باید حداقل به 70 درصد پرسش ها جواب مناسب دهند تا موفق به گرفتن مدرک بین المللی تحصیلی پایان دوره شوند. از آنجایی که پرسش های آزمون تطبیق با مطالب تدریس شده در دوره تخصصی می باشد.لذا از دانشجویان انتظار می رود تا با دقت به فیلم های آموزشی و مطالب داده شده بتوانند به این پرسش ها جواب درست دهند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام