نکات برتر سئو سایت 2019

در این مطلب می خواهیم درمورد چندین نکات برتر سئو سایت 2019، برای شما همران سایت سئو تهران توضیح دهیم.

آیا می دانید سئو سایت (SEO) چیست؟ تکنیک های بهینه سازی سئو سایت را می شناسید؟ محتوای همیشه سبز چیست و چه نقشی در سئو سایت دارد؟

کلمات کلیدی دنباله دار چیست؟ چگونه بازدید کننده را به مشتری تبدیل کنیم؟ شما می توانید پاسخ این قبیل از سوالات خود را در مقاله های سایت سئو تهران بیابید.

بخاطر داشته باشید که در عصر دیجیتالی شدن و جهانی شدن کسب و کار، فعالیت آنلاین برای پیشبرد برند کسب و کار خود حیاتی و یک باید است.

هر ساله نکات و تکنیک های جدیدی برای سئو و ارتقای رنکینگ وبسایت مطرح می شود، این تغییرات براساس تصمیمات جدید و رویکردهای متفاوتی است که موتورهای جستجوگر نسبت به رتبه بندی و ایندکس کردن وبسایت ها ارائه می دهند.

در سال 2019 نیز همگان به دنبال تقویت سئو سایت خود و تغییر سئو به سمت نیازهای امسال می باشند، از قبیل پشتیبانی کردن سایت ها در موبایل.

مطالب زیادی در مورد سئو سایت، ایجاد وبسایت های ریسپانسیو و دوستدار موبایل در نت وجود دارد و ممکن است همه آنها را بخوبی بشناسید.

بخاطر داشته باشید که راهبردهای سئو سایت دقیقی وجود دارد که می تواند ترافیک ارگانیک موتورهای جستجوگر سایت شما را فقط در 30 روز به میزان 35.36 درصد ارتقاء بخشد.

نکات برتر سئو سایت

سایت خود را برای ایندکس موبایل آماده کنید

از وقتی که رویکرد ایندکس موبایل شروع شده است، وبلاگ تمامی صنایع را به خود مشغول کرده است.

خوشبختانه امروزه تمامی حکایات مرتبط با وبسایت دوستدار موبایل و وبسایت ریسپانسیو را می دانیم، اما نکات زیر نیز واقعیت دارد:

  • اگر بخواهیم از رویکرد جدید google برای ابتدا ایندکس کردن لینک موبایل تبعیت کنیم، لازم نیست که حتما وبسایتی با پیج هایدوستدار موبایل داشته باشیم، دوستدار موبایل بودن وبسایت تنها یک توصیه عمومی از طرف گوگل است.
  • زمانی که وبسایتی در ایندکس موبایل قرار گرفت، دیگر برگشتی وجود ندارد
  • اگر وبسایت دارایطراحی ریسپانسیو باشد، چیزی تغییر نمی کند زیرا محتوای صفحات اساساً برای نسخه دسکتاپ و نسخه موبال یکسان است، وبسایت های دینامیک و سایت های ام دات به کمی توجه بیشتر در این رابطه نیاز دارند.

بهتر است بدانیم که مطمئناً نتیجه جستجوی ارگانیک (از موتور جستجوگر) برای نسخه موبایل و دسکتاپ یک وبسایت تفاوت خواهد داشت.

حتی اگر شما بهترین سایت را در حوزه ی کلمه ای داشته باشید، این بیشتر بخاطر تفاوت نیاز کاربران در زمان جستجو با وسایل مختلف است.

سرعت موبایل پیج های خود را بهینه سازی کنید

مطمئنا اطلاع دارید که سرعت بالا آمدن نسخه موبایل صفحات وبسایت یک فاکتور مهم رنکینگ است و به یک نکته سئو مهم سال 2018 تبدیل شد.

هرچند نکته مهم تر شیوه تاثیر این فاکتور رنکینگ بر بهینه سازی جستجوی وب سایت است.

گوگل رسما تایید کرده است که سرعت بالا آمدن وبسایت یکی از عوامل مهم و اصلی در رتبه بندی سایت برای کاربران است.

می توانید برای چک سرعت بالا آمدن وبسایت خود از ابزارهای آنلاین مثل جی تی متریکس استفاده کنید.

توصیه های ارائه شده توسط این ابزارها را جدی بگیرید و وبسایت خود را بهینه سازی کنید تا سرعت لودینگ بالاتری داشته باشید.

ویدیو شاه جدید محتوا است

در حالی که محتوا هنوز ستون و رکن اصلی هر وبسایتی است، مردم به مشاهده ویدیو علاقه خاصی نشان می دهند

  • روزانه بیش از یک میلیارد ساعت ویدیو در یوتیوب مشاهده می شود
  • یوتیوب دومین موتور جستجوگر بزرگ جهان است
  • ویدیو موجب تقویت زمان باقی ماندن بازدیدکنندگان در سایت می شود (بطور متوسط در دنیا بیش از 40 دقیقه هر نفر ویدیو یوتیوب می بیند)
  • ویدیوها فضای زیادی از SERP را اشغال می کنند، مطالعات نشانگر آن است که تعداد گالری های ویدیویی در نتایج جستجوی گوگل تقریبا دوبرابر شده است
از کنسول جستجوی جدید گوگل استفاده کنید

کنسول جستجو گوگل یکی از مهترین ابزارهای سئو برای صاحبان وبسایت ها است، زیرا ترافیک و عملکرد سایت را اندازه می گیرد. ممکن است متوجه شده باشید که در ماه سپتامبر گوگل ابزار سرچ کنسول را ارتقاء داده و خصیصه های خوب جدیدی به آن افزوده است.

آیا این خصیصه ها را چک کرده اید؟ اگر خیر، پیشنهاد می شوند آن را تست کنید و فرآیند سئو خود را کارآمدتر کنید.

تیم سئو تهران همواره آماده انجام پروژه های شما در زمینه پشتیبانی، طراحی و سئو سایت شما می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید: طراحی لوگو در تهران

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید