امتیازدهی به : post

آمار بازدید سایت چیست؟ ۷ ابزار آنلاین سئو سایت و بازدید

آمار بازدید سایت چیست؟ ۷ ابزار آنلاین سئو سایت و بازدید؛ مطمئناً هم اکنون که در حال مطالعه این مطلب هستید می خواهید بدانید که چگونه می توانید میزان بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش بدهید.

یا چرا افزایش نرخ بازدید از مهمترین فاکتورهایی است که باید به آن توجه داشته باشید‌. برای به دست آوردن پاسخ این سوال حتما تا انتهای این مطلب از سری مطالب دیجیتال مارکتینگ تهران با ما همراه باشید.

افزایش آمار بازدید کنندگان سایت و آغاز مسیر پیشرفت

اگر فکر می کنید که طراحی سایت به تنهایی می تواند کمک بسیار زیادی به افزایش فروش و کسب سود سالانه از فروشگاه اینترنتی شما بکند؛ سخت در اشتباه هستید!

حتی اگر بهترین محصولات را در سایت خود قرار بدهید؛ اما آمار بازدید کنندگان سایت شما پایین باشد و کسی از فروشگاه اینترنتی شما دیدن نکند؛ به احتمال زیاد توانایی موفقیت و رسیدن به بهترین جایگاه را نخواهید داشت.

آمار بازدید سایت چیست؟ ۷ ابزار آنلاین سئو سایت و بازدید

رقبای شما هر روز در حال فعالیت هستند و می‌خواهند فروش محصولات خود را چندین برابر کنند‌ بنابراین در بازار سخت و نفس گیر تنها کسانی که توانایی موفقیت و افزایش آمار بازدیدکنندگان سایت خود را دارند که از تکنیک های مشخص برای سئو و بهینه سازی سایت استفاده می کنند.

توجه داشته باشید که بدون استفاده از ابزارها و تکنیک های مشخص به هیچ عنوان نمی توانید آمار بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید؛ کسانی که به دنبال یک محصول خاص هستند و معمولاً در وب‌سایت‌های مختلف به جستجو می‌پردازند‌. بنابراین هنگامی می توانید آنها را جذب کنید و به عنوان مشتری به ارائه خدمات مختلف به آنها بپردازید.

که از قوانین سئو و بهینه سازی سایت به درستی پیروی کنید. بنابراین می توانیم بگوییم که اهمیت سئو در افزایش بازدیدکنندگان سایت شما غیر قابل انکار است.

اهمیت سئو در افزایش آمار بازدیدکنندگان

آمار بازدید سایت چیست؟ ۷ ابزار آنلاین سئو سایت و بازدید ،سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجوی گوگل به شما کمک می‌کند تا آنچه که وبسایت شما به آن می پردازد را به درستی به مشتریان خود معرفی کنید.

معرفی محتوای سایت به مشتریان؛ بخش بزرگی از  مسئولیت شما است. بنابراین باید به این موضوع توجه جدی داشته باشید و اگر می خواهید آمار بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش بدهید حتما از کارشناسان و متخصصین فعال در مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران کمک بگیرید.

با استفاده از سئو یا بهینه سازی سایت می توانید به اهداف زیر دست پیدا کنید:

  • بهبود جایگاه شما در گوگل

جایگاه شما در گوگل تعیین‌کننده پذیرش شما توسط مخاطبان و کاربران اینترنتی است. بنابراین اگر می خواهید بهترین و مناسب ترین جایگاه را در گوگل به دست بیاورید؛ حتما باید از تکنیک‌های سئو بهره ببرید.

  • فروش چند برابری

با برخورداری از تکنیک های سئو در وب‌سایت خود می‌توانید میزان فروش تان را تا چندین برابر افزایش دهید.

شاید برای شما عجیب به نظر برسد که چگونه تکنیک های مختلفی که توسط گوگل ارائه شده اند تا به این حد می‌تواند در ارتقای جایگاه وب‌سایت‌های مختلف افزایش فروش آنها تاثیرگذار باشند.

در چند سال گذشته هنگامی که کودک های اینترنتی می خواستند مخاطبین مختلف را جذب کنند از تکنیک سئوی کلاه سیاه استفاده می کردند.

این تکنیک به آنها کمک می کرد تا با استفاده از کلمات کلیدی انبوه مخاطبین را جذب کنند، اما این روند توانایی جلب اعتماد و رضایت کاربران را نداشت.

آمار بازدید سایت چیست؟ ۷ ابزار آنلاین سئو سایت و بازدید

بنابراین روش های جدیدی به وجود آمد تا افراد بتوانند به واسطه آنها محتوای با کیفیت عالی و در اختیار کاربران قرار بدهند‌. این امر تضمین کننده افزایش آمار بازدیدکنندگان سایت بود.

  • افزایش رنکینگ شما در گوگل

رتبه بندی و رنگینگ گوگل یکی از مهمترین عواملی است که بسیاری از افراد می خواهند به بهترین جایگاه در آن دست پیدا کنند. اگر بتوانید در این زمینه عملکرد مناسبی داشته باشید مطمئنا رضایت مخاطبان و کاربران بیشتری را به دست خواهید آورد.

 از آنجایی که رضایت کاربران و تجربه آنها از بازدید سایت شما تاثیر فوق‌العاده بالایی در تصمیم موتورهای جستجوی گوگل در ارتقاء رتبه شما دارد.

بنابراین می توانید به بهترین شکل ممکن رضایت آنها را به دست بیاورید و این به معنای دستیابی به بهترین جایگاه در گوگل است.

معرفی ۷ ابزار آنلاین سئو سایت و بازدید

آمار بازدید سایت چیست؟ ۷ ابزار آنلاین سئو سایت و بازدید، همانطور که گفتیم افزایش آمار بازدیدکنندگان سایت نقش مهمی در افزایش فروش شما دارد. بنابراین اگر می‌خواهید بازدید کنندگان سایت خود را افزایش دهید؛ حتماً از ابزارهایی که در ادامه معرفی می‌کنیم استفاده کنید.

  1. به روز رسانی محتوا

به روز رسانی محتوا؛ یکی از مهمترین تکنیک هایی است که به شما کمک می کند تا آمار بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید. رقابت تنگاتنگ میان وب‌سایت‌های مختلف باعث شده است که مخاطبین در انتخاب بهترین وبسایت کمی سخت گیر شوند‌.

به همین دلیل باید بهترین و مناسب‌ترین محتوا را در اختیار آنها قرار بدهید. محتوایی که بتواند بر اساس اتفاقات روز نیاز آن ها را برآورده کند.

  1. رعایت سئو داخلی و خارجی سایت

دومین تکنیکی که می‌تواند به شما کمک کند تا آمار بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید؛ رعایت سئو داخلی و خارجی سایت است. سئو داخلی به شما کمک می کند تا بر اساس نیاز وب سایت خود و سلیقه موتورهای جستجو تیترها و عناوین سایت را انتخاب کنید‌.

  1. ایجاد بک لینک و فعالیت در سایت های پرسش و پاسخ

توجه داشته باشید که لینک گرفتن از وبسایت های مشهور تاثیر بسیار زیادی در افزایش اعتبار سایت شما دارد. فعالیت در سایت های پرسش و پاسخ شما را در مسیر پیشرفت قرار می  دهد.

  1. فعالیت در شبکه های اجتماعی

فعالیت هدفمند در شبکه های اجتماعی تاثیر بسیار زیادی در جذب کاربرد و اعتبار شما در گوگل دارد.

  1. لینکدین

لینکدین به عنوان یکی از بهترین بسترهای توسعه دهنده وب سایت به شما کمک می‌کند تا بهتر با مخاطبین ارتباط برقرار کنید و آمار بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید‌.

  1. اینستاگرام

همانطور که میدانید اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است که به شما کمک می کند با استفاده از قابلیت های مختلف آن به معرفی کسب و کار و وب سایت خود بپردازید.

بنابراین اگر میخواهید پاسخ این سوال را پیدا کنید؛( آمار بازدید سایت چیست؟ ۷ ابزار آنلاین سئو سایت و بازدید) حتماً با کارشناسان و متخصصین ما تماس بگیرید تا در زمینه استفاده از اینستاگرام به عنوان بستر تبلیغ شما را  راهنمایی کنند.

  1. تبلیغات

یکی دیگر از مهمترین ابزاری که می تواند به شما کمک کند تا آمار بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش بدهید؛ استفاده از انواع روش های تبلیغاتی است. اما امروزه تبلیغات آنلاین و اینترنتی بسیار بهتر می تواند شما را در وسیله پیشرفت قرار بدهد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09367511706

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran