شیوه های آموختن برنامه نویسی IOS به زبان ساده

امروز هدف داریم بروز ترین شیوه آموزش برنامه نویسی اپل را به سادگی توضیح دهیم. برای آموختن هر زبان برنامه نویسی در نخست مخاطب گمان می کند که کار خیلی دشواری را در جلو رو خود دارد ولی با دانستن موارد طلایی و شیوه های آسان می تواند هر زبان برنامه نویسی را به راحتی یا بگیرد.

در ادامه نکات بسیار اثرگذار برای یک آغاز طولانی آموختن برنامه نویسی Ios را معرفی می نماییم.Objective-C را استفاده نکنید ! آموزش برنامه نویسی اپل را خسته کننده نکنید! تعدادی در ابتدای کار دوستدار به آموختن objective-c هستند و تاکید دارند که بر روی این پلتفرم تسلط شوند.

این شیوه به شما اجازه می دهد که خمه کد های قدیمی را به طور صحیح درک نمایید و بتوانید بر روی کتابخانه های متفاوت و API های قدیمی همچنین به تسلط برسید ولی به زودی از آموختن برنامه نویسی Ios خسته خواهید شد، در حقیقت زمانی خودتان را تا این اندازه درگیر کد های قدیمی نمایید.

حقیقتا نمی توانید به طور صحیحی بر روی آموزش برنامه نویسی اپل تمرکز کنید و این عنوان برای شما تبدیل به یک غول خواهد شد. دقت کنید که اساس این شیوه اشتباه نمی باشد ولی احتیاج به پشتکار زیادی دارد. objective-c یک شخص پر صحبت خسته کننده است که شما را سبب سردرد می کند در آموختن برنامه نویسی Ios تلاش کنید جدید ترین ها را انتخاب نمایید.

بازی با سوییفت

ممکن است کمی عجیب باشد که به چه دلیل از لغت بازی استفاده شده است. این عنوان به علت وجود playground در xcode7 است. این قسمت اجازه تست کد های متفاوت swift را به شما می دهد و می توانید به طور آشکار اجرای خط به خط آن را مشاهده کنید.

در آخر نتایج به درستی به شما نشان داده خواهد شد. معین است که آموختن برنامه نویسی Ios به این شیوه خیلی لذت بخش و زود خواهد بود. تکه کد های متفاوتی وجود دارد که می توانید از Ibook تهیه نمایید و به راحتی به طور گام به گام به پیاده سازی کد ها بپردازید.

 Playground یک فضا خیلی جالب و دوست داشتنی می باشد که آموزش برنامه نویسی اپل را برای شما خیلی راحت و زود خواهد نمود. در این مرحله علاقه شما دو برابر خواهد بود.

برای خود پروژه مشخص بدانید

دشوار نگیرید، شما با یادگیری برنامه نویسی Ios مشغول هستید، در این مسیر قطعا کاستی های فراوانی وجود دارد. در نخست سعی کنید از پروژه های خیلی کوچک به کار نمایید. مناسب ترین شیوه اجرای پروژه هایی است که بواسطه شخص دیگری نوشته شده است.

اجرای دوباره این نکات بواسطه خودتان باعث می شود که ایراداتتان  را به طور صحیحی بررسی نمایید. آموختن برنامه نویسی Ios به طور گام به گام می تواند خیلی قابل قبول باشد.مفاهیم را به طور صحیح روشن نمایید!یک عنوان خیلی مهم برای آموختن برنامه نویسی Ios روشن نمودن مفاهیم متفاوت در این راه است.

در شروع به سراغ swift بروید و با آن ارتباط دقیقی برقرار نمایید. سویفت یاری می کند که جلوی خیلی از خطا ها گرفته شود، این ابزار باعث می شود که اندازه امنیت و همچنین پیشتیبانی بیشتر شود.شما برای آموزش برنامه نویسی اپل احتیاج به کلاس خصوصی ندارید! این پیشنهاد در نخست ممکن است کمی عجیب به گمان برسد.

ولی بررسی های انجام شده معین می نماید که آموختن در خانه در صورتی که با علاقه پیش برود نتیجه خوب تری خواهد داشت. در نخست از ویدیو استفاده نمایید، ویدیو ها به شما اجازه می دهد که تا حدی روانتر شوید، ولی به ویدیو توجه نکنید، خوب است قدرت کتاب خوانی را در خود توسعه دهید. در این شیوه شما با کد های متفاوت آشنا خواهیم شد.

آموختن برنامه نویسی Ios و درآمدزایی

دیر یا زود همه شرکت ها به این زبان برنامه نویسی احتیاج مند خواهند بود. شرکت های خارجی ارجعیت بخصوصی برای این زبان قائل هستند و حقیقتا نسبت به دیگر زبان ها شامل پتانسیل درآمدزایی زیاد تری است. در آموزش برنامه نویسی اپل خوب است کمی حقیقت نگر باشید، این زبان به طور روزانه به روز می شود.

و شما باید به طور گام به گام خود را با آن تطابق سازید. اگر توجه نمایید همه فعالیت های بین المللی به این زبان بوده و نقش خیلی مهمی در تجارت ایفا می نماید. زبان برنامه نویسی Ios به علت گستردگی و انعطاف قابل پذیرفتنی خود توانسته مناسب ترین کاربرد را به دنبال داشته باشد. برای آغاز آموختن برنامه نویسی Ios وقت را از دست ندهید.

ما می توانیم با دو زبان سوئیفت و ابجکتیو سی می شود برای سیستم عامل IOS و MacOS برنامه نویسی کنیم ، که ابجکتیو سی  به دوره ای در حال منسوخ شدن است ( به این مفهوم نیست که برنامه نویسی با این زبان بی فایدس همچنان هم خیلی از برنامه های اپ استور اپل با زبان ابجکتیو سی است ).

و ما به شما در آموزش برنامه نویسی اپل پیشنهاد می کنیم اگر هدف دارین یکی از برنامه نویسی IOS بروید زبان برنامه نویسی سوئیفت انتخاب کنید.حال یک توضیح کوتاه در مورد این دو زبان برنامه نویسی IOS می گوییم.ابجکتیو سی : یک زبان شی گرا است که با افزودن مفاهیم فرستادن پیام از زبان اسمال تاک به زبان سی بوجود آمده.

زبان ابجکتیو سی یک لایه خیلی نازک روی زبان سی است. هر برنامه به زبان سی که نوشته شده را می توان با کامپایلر ابجکتیو سی کامپایل کرد . بیشتر قواعد از زبان سی به ارث رسیده اند و اندازه ای دستور برای فرستادن پیغام به آن ها اضافه شده است.با ما در آموزش برنامه نویسی اپل همراه باشید.

ابجکتیو سی برخلاف بیشتر زبان های شی گرا که همزمان با آن درست شدند از ماشین مجازی برای اجرای برنامه به کار نمی برند. این زبان بالعکس سی پلاس پلاس از دادن چند معنی به یک اپراتور پشتیبانی نمی کند.سوئیفت : سوئیفت یک زبان برنامه نویسی چند روشی و از مدل کامپایلری است.

که برای پیشرفت IOS ، WatchOS ، MacOS و TvOS بواسطه شرکت اپل ساخته شده است.سوئیفت برای کار با فریمورک های Cocoa و  Cocoa Touch اپل و تعامل با حجم زیادی از کد های ابجکتیو سی نوشته شده برای کالا های اپل دیزاین شده است .با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام