امتیازدهی به : post

آموزش بهینه سازی سایت

آموزش بهینه سازی سایت بر طبق آخرین روش های جهانی خدمات سئو در شرکت سئو تهران انجام می شود.

در مراحل طراحی وب سایت شما، بهینه سازی وب سایت از اصلی ترین مسائل تیم تخصصی و فنی شرکت سئو تهران می باشد.

در ادامه این مقاله درباره بهینه سازی سایت توضیحات مختصری خواهیم داد، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس آموزش سئو تهران تماس حاصل فرمایید.

اگر شما تخصص لازم را برای بهینه سازی وب سایت خود ندارید نگران نباشید، تیم سئو تهران کلاس های آموزشی در این زمینه برگزار می کند (خصوصی و عمومی)

آموزش بهینه سازی سایت

شرح بهینه سازی وب سایت

ساده ترین طرح مساله برای بهینه سازی وب سایت: گذاشتن وب سایت شما در مقابل دید مراجعه کنندگان مورد نظرتان که همان تبلیغات هدفمند می باشد. (Targeted Advertising)

سئو سایت یا خدمات سئو تهران شامل تکنیک ها و اعمالی می باشد که رتبه بندی وب سایت را بر اساس کلمات کلیدی مخصوصی در موتورهای جستجو بهبود خواهد داد.

زمانی که کاربران در موتورهای جستجو به سراغ مطالب مخصوصی به جستجو مشغولند، برای پیدا کردن مطالب مورد نظر خود با درج کلمه یا کلمات مرتبط (Keywords) با آن مساله در موتورهای جستجو آغاز به کاوش خواهند کرد.

موتورهای جستجو چیج های وبی را که در آنها از کلمه یا کلمات مرتبط (کلمات کلیدی) بهره برداری شده لیست می کنند.

بالاترین رتبه بر اساس هر کلمه یا کلمات کلیدی بر مبنای اصول و دستورالعملهای هر موتور جستجو طبقه بندی شده و به کاربران ارائه خواهد شد.

به علت محبوبیت و تجهیزات متنوع موتور جستجوی گوگل (Google Search Engine)، آمار نمایش می دهد که 65% از جستجوهای کاربران در این موتور صورت پذیرفته و در نتیجه رتبه بندی در این موتور جستجو بسیار پر اهمیت و مهم می باشد.

گوگل قواعد و دستورالعملهای رتبه بندی وب سایت ها را به شکل جامع اعلام می نماید تا مالکان وب سایت ها با رعایت آنان به ارتقاء صفحات وب خود بپردازند و رتبه ی وب سایت خود را ارتقاع دهند.

با توجه به گستردگی و تغییر بعضی از این دستورالعمل ها در اوقات خاص زمانی معین و نامعین توسط گوگل می باشد که باید رتبه بندی وب سایت ها را امری نسبی و متغییر دانست.

از اصلی ترین این دستورالعمل ها می توان به سه مساله بسیار پر اهمیت و اساسی که گوگل به آن همواره تاکید دارد اشاره کرد که شامل:

 1. محتوا و طراحی وب سایت (متن، عکس ها و نمایشهای ویدیویی-تصویری وب سایت) (Content & Design) که تقریبا اصلی ترین مورد است
 2. مسائل و موارد فنی وب سایت (Technical)
 3. مسائل مربوط به کیفیت وب سایت (Quality)

رعایت قوانین و قوائد کلی گوگل و همچنین تجربه میدانی سالها فعالیت بدون وقفه در ارتقاء و بهبود جایگاه وب سایت های متعددمی باشد که شرکت سئو تهران به یکی از پیشروترین و معتبرترین شرکتهای ارائه کننده خدمات بهینه سازی وب سایت ایران تبدیل شده است.

البته با همایت های همه جانبه شما عزیزان که به ما اعتماد کامل داشته اید، برای ارتقاء صفحات وب سایت خود بر طبق و اساس کلمات کلیدی مورد استفاده در صنعت و زمینه کاری مخصوص خود با مشاوران شرکت سئو تهران به صورت رایگان تماس حاصل نمایید.

مزایای بهینه سازی سایت برای کسب درامد بیشتر شما

آموزش بهینه سازی سایت در حال حاضر یک عمل علمی و مهندسی به حساب می آید، بر همین اساس تیم تخصصی سئو تهران با استفاده از آخرین متد های بهینه سازی سایت شما را در صفحه اول موتور جسن و جو گوگل قرار می دهد.

پیش از هر چیز باید بدانیم که فرآیند طراحی سایت توسط سئو تهران زمانی به ثمر خواهد نشست که جذب بیینده نماید.

وب سایت بدون بیینده مثل کاتالوگ و کارت ویزیتی است که چاپ شده ولی به دست مخاطبان نرسیده و یا در کشوی میز شما باقی می ماند.

خارج از بحث کیفیت طراحی سایت و همچنین تکنولوژی های مورد استفاده در آن، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

لزوماً یک سایت زیبا و پر محتوا تضمینی برای بازدید آن به وسیله مردمنخواهد بود، پس باید وب سایت شما را در مقابل دید بازدیدکنندگان قرار دادتا موفقیت کامل آن سایت حاصل شود.

مزایای بهینه سازی وب سایت و بهبود جایگاه وب سایت چیست (ارتقاء رتبه بندی وب سایت چیست؟)

در حال حاضر حدود 95% از مراجعه کنندگان در وب از روش موتورهای جستجوگر (Search Engine) به وب سایت ها وارد می شوند.

بر اساس همین آمار حدود 75% بازدیدکنندگان جذب وب سایت هایی خواهند شد که در صفحه اول نتایج موتور جستجو و در میان رتبه 1 الی 3 قرار هستند .

مهمترین مزایای بهینه سازی وب سایت شامل موارد زیر می باشد:

 • اضافه شدن بینندگان و مراجعه کنندگانی که با بهره بردن از کلمات کلیدی در ارتباط با زمینه کاری شما در حال جستجو در موتورهای جستجو می باشند. (تبلیغات هدفمند)
 • اضافه شدن آمار بینندگان و بالا رفتن آمار ورود وب سایت شما که نتیجه آن بالا رفتن نرخ آگاهی و اطلاع از محصولات و خدمات شماست و به طور مستقیم” به فروش بیشتر می انجامد.
 • به دست آوردن اعتبار و محبوبیت زیاد برای شرکت شما
 • برتری جایگاه شما در مقایسه با رقبای تجاری خود
 • تبلیغات دائمی، هدفمند، پایدار و بسیار کم به صرفه در مقایسه با راه های دیگر تبلیغاتی برای محصولات و خدمات خود در سطح ملی و جهانی

از شما می خواهیم رفتار خود را در این مورد ارزیابی نمائید، اگر به دنبال کالا و یا خدمتی مخصوصی هستید و شخص یا سازمان ارائه کننده ی این خدمات را از قبل نشناخته اید، معمولاً از چه روش هایی محصولات و خدمات مورد نظر خود را خواهید یافت؟

به طور قطع یکی از راه های بسیار مناسب، استفاده از موتورهای جستجوگر، به خصوص گوگل می باشد.

مثل سایر کار های مربوط به طراحی سایت، خدمات آموزش بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر خدمات سئو (Search Engine Optimization) نیز کاملاً تخصصی و زمان بر است که توسط سئو تهران با بهترین متد های آموزشی روز دنیا برای شما عزیزان ارائه می شود.

برای کسب رتبه های بالا در رابطه با یک کلمه خاص گاه 3 الی 6 ماه به وقت نیاز وجود دارد.

خدمات بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در سئو تهران شامل موارد زیر می باشد:

 • تحلیل (Analyze) سایر سایت های هم رشته و جایگاه فعلی آنها در موتورهای جستجو
 • بررسی و جست و جو کلمات کلیدی مورد نظر مشتری و تحلیل و آنالیز آن برای شروع کار
 • تهیه مقالات و مطالب وب سایت قبل از طراحی سایت بر اساس استانداردهای مورد توجه موتورهای جستجوگر گوگل
 • طراحی وب سایت بر طبق آخرین استانداردهای روز مورد توجه موتورهای جستجوگر (بخصوص الگوریتم های گوگل)
 • معرفی سایت به موتورهای جستجوگر همچون Google و Yahoo ،Bing و سایر موتورهای جستجو
 • تدوین و آماده سازی یک استراتژی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای تبادل لینک میان سایت های مختلف
 • تحلیل آمار مراجعه کنندگان وب سایت و بررسی رفتار آنها در طول مدت زمان مورد نظر

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran