اساس کار سئو چیست

سئو به گفته مقاله آموزش سئو سایت در تهران هر روز در حال عوض شدن و آپدیت است. برای آنکه جایگاه خود را در نتایج سرچ بهبود دهیم و یا نتایج به دست آورده را حفظ کنیم باید عوض شدن الگوریتم های گوگل را به درستی شناخته و از آن ها استفاده کنیم.رعایت استاندارد های سئو در دیزاین سایت و درست کردن محتوای با کیفیت، می تواند رمز موفقیت ما برای فعالیت در صفحه نخست نتایج گوگل باشد.

اما طبق بیان مقاله آموزش سئو سایت در تهران برای رسیدن به رنک های بالاتر باید از روش های تخصصی سئو و شیوه های تکمیلی برای بدست آوردن جایگاه بدست آوریم.روش های تخصصی سئو به ما یاری می کند که الگوریتم های بروز گوگل که بر مبنا هوش مصنوعی هستند را شناخته و به درستی از آن ها به کار ببریم.

محتوای عرضه شده در این مقاله آموزش سئو سایت در تهران از چند قسمت اساسی تشکیل شده است. در اول به وارسس الگوریتم های مربوط با هوش مصنوعی گوگل می پردازیم و معیار هایی که برای ارزیابی و تغییر رنک بندی نتایج در نظر می گیرند شناخت می یابیم. در ادامه با به کار بردن از چند روش متفاوت سعی می کنیم تا جایگاه خود در سرچ های گوگل را بهتر کنیم.

1- به چه دلیل هر روز رتبه بندی نتایج گوگل عوض می شود؟

هوش مصنوعی گوگل در قالب دو الگوریتم پویا Rank Brain و Hummingbird آماده سازی شده است. این الگوریتم ها موظف هستند تا رفتار کاربران زمان سرچ را وارسی کرده و مناسب با اندازه رضایت آن ها از نتایج سرچ، در مورد رنک بندی مناسب تر و عوض کردن جایگاه سایت شما، تصمیم گیری کنند.

گوگل، طبق گفته مقاله آموزش سئو سایت در تهران راه معینی را برای وارسی رفتار کاربران زمان سرچ دنبال می کند. در این راه اول کاربر جملاتی را سرچ کرده و فهرست نتایج مناسب با آن را تماشا می کند. در ادامه آن که کدام نتیجه بواسطه کاربر انتخاب شده و چه اندازه در آن سایت فعالیت خواهد داشت وارسی شده و آگاهی جمع آوری شده برای سرچ های بعدی مورد کار برد قرار می گیرد.

2- مقصود گذاری چندین جملات کلیدی در یک صفحه.

زمان ارزیایی محتوا، گوگل سعی می کند تا عنوان اساسی صفحه و جمله هایی که باید در آن ها جایگاه بدست آورد را شناسایی کند. به درستی در این مقاله آموزش سئو سایت در تهران می دانیم که بدست آوردن جایگاه برای جملات کلیدی مختلف در یک صفحه کاری ناممکن است. اگر لغات کلیدی شما در یک صفحه مختلف باشد احتمال دارد در هیچ یک از آن ها جایگاهی بدست نمی آورند.

در حال کنون ربات های گوگل به جهت یک جمله یا ترکیب بخصوص در محتوای صفحه نیستند بلکه سعی می کنند تا عنوان یا معنای کلیدی صفحه را بفهمد؛ و مناسب با سرچ کاربران مناسب ترین مورد را به آن ها پیشنهاد دهند. برای آنکه توانایی داشته باشیم چندین ترکیب و جملات متفاوت را در یک صفحه مقصود گذاری کنیم باید با روش های مفهوم گرایی شناخت داشته و احتیاج کاربران زمان سرچ را به درستی بشناسیم.

ادامه ی آموزش هایی که باعث بهترشدن جایگاه سایت شما می شود

3- آیا کلیک کاربران روی سرچ گوگل بر عوض شدن رتبه آن ها اثرگذار است؟

هر اندازه جایگاه شما در سرچ گوگل خوب تر باشد شانس شما برای بالا بردن بازدید و کلیک کاربران زیاد تر خواهد بود. بعنوان نمونه در این مقاله آموزش سئو سایت در تهران رنک اول نتایج گوگل به صورت متوسط 35 درصد از بازدیدکنندگان را به خود جلب می کند اما سهم رتبه دوم فقط 15 درصد است.

پرسش پر اهمیت این است که؛ چون کلیک زیاد تری دارند جایگاه خوب تری دارند یا چون جایگاه خوب تری دارند کلیک زیاد تری دریافت می کنند؟جمله CTR، برابر با نرخ کلیک کاربران بر روی سرچ جستجو است. به جمله دیگر CTR معین می کند که طرچ جستجو چه اندازه برای کاربران جالب بوده است.

هر اندازه تعداد کاربرانی که سایت شما را منتخب می کنند زیاد تر باشد، نرخ کلیک شما زیاد تر خواهد بود. اگر نرخ کلیک شما زیاد تر از جایگاهی که در آن جای گرفته اید باشد سبب می شود رنک شما در نتایج جستجو بهتر شود.

4- اثر به کاربردن از ویدئو در سئو سایت.

تحقیقات مشخص کرده که 43 درصد از کاربران، تماشا ویدئو ها را به خواندن مقالات ترجیح می دهند و در 55 درصد سرچ جستجو حداقل یک ویدئو بواسطه گوگل نشان داده می شود. همین آمار راحت به ما معین می کند که الگوریتم های بروز گوگل دقت خصوصی به کار بردن از ویدئو در معین کردن کیفیت محتوای صفحه دارند.

اما آیا فعالیت ویدئو در صفحه به مفهوم بدست آوردن جایگاه خوب تر در نتایج گوگل است؟ ربات های گوگل چگونه محتوای ویدئو و ارتباط آن با عنوان صفحه را درک می کنند؟ حجم و وقت مناسب برای یک ویدئو چه اندازه است؟ جواب به این پرسش ها برای موفقیت در ویدئو مارکتینگ حیاتی است.

اما پر اهمیت ترین پرسشی که در فکر شما نقش می بندد جمله ای است به گفته مقاله آموزش سئو سایت در تهران از فعالیت ویدئو در صفحه یکی از معیار های اثر گذار در معین کردن جایگاه شماست.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام