یادگیری ساخت انیمیشن دو بعدی در افترافکت

به نمایش عکس های متحرک به هر صورتی انیمیشن بیان می شود.که ما قصد داریم به آموزش ساخت انیمیشن با افترافکت بپردازیم، انیمیشن ها در دو مدل دو بعدی و سه بعدی موجود هستند و با شیوه های متفاوتی تولید می شوند. اکنون پر اهمیت ترین شیوه تولید انیمیشن به کار بردن از کامپیوتر و نرم افزار های درست شده انیمیشن مانند ۳D max، Maya و After Effects و … است.

در این گروه یادگیری روش درست کردن انیمیشن دو بعدی را با نرم افزار قدرتمند افترافکت به طور گام به گام با استفاده از دو اسکریپت شگفت انگیزی  Duik و Joysticks n_Sliders که پردازش ساخت انیمیشن را خیلی راحت و تخصصی تر کردن را توضیح دادیم. افترافکت یکی از پر اهمیت ترین و پر کاربردترین خدمات در پویانمایی به شمار می رود.

در این دوره همه آموزش ها از صفر تا صد با راحت ترین و مبتدی ترین مفاهیم در افترافکت و انیمیشن سازی آغاز می شود و در آخر به مهارتی می رسید که توانایی تغییر یک عکس ثابت به یک انیمیشن دو بعدی جالب و خلاقانه با بروز ترین روش را بدست می آوردید.همراه ما در مقاله ی آموزش ساخت انیمیشن با افترافکت باشید.

ریگ بندی لذت بخش و مختلف با نسخه ی بروز اسکریپت Duik : در این قسمت نخست این دوره ی آموزش درست کردن انیمیشن دو بعدی با به کار بردن از بروز ترین نسخه ی اسکریپت Duik که خیلی کامل تر و تخصصی تر از نسخه های قبلش شده، درون فضا افترافکت پردازش مفصل گذاری بر روی کاراکتر به طور دستی و تخصصی اعمال می شود.

و با بوجود آوردن کنترلر های بوجود آمده برای اعضای متفاوت بدن کاراکتر، آماده سازی کافی را برای انیمیشن و متحرک سازی صورت می دهیم. در این قسمت صفر تا صد اسکریپت بروز Duik را که با تغییرات بیشتری همراه بوده و امکانات بخصوص و کاربردی را سبب راحتری پردازش ساخت انیمیشن در خود دارا است و به صورت جامع در قالب پروژه های فرایندی فرا می گیریم.

یادگیری گام به گام انیمیشن سازی در افتر افکت با اسکریپت Joysticks n_Sliders

در قسمت دوم پکیج آموزش درست کردن انیمیشن دوبعدی در افترافکت به دنبال اسکریپت Joysticks n_Sliders که اکثرا برای ریگ سر کاراکتر و اجزای صورت آن مورد کاربرد قرار می گیرد می رویم. با بوجود آوردن کنترلر های درست شده با اسکریپت جوی استیک برای اعضای متفاوت سر کاراکتر، آماده سازی کافی را برای انیمیشن و متحرک سازی را صورت می دهیم.

در این دوره به وارسی همه ابزار های اسکریپت جویستیک و شیوه کارکرد آن ها پرداختیم تا در مقاله های بعدی که به انجام پروژه و ریگ کردن صورت می رسیم دیگر هیچ مدل مشکل در مورد ابزار های این اسکریپت نداشته باشید. در ادامه به یادگیری ریگ بندی و انیمیت تخصصی اجزای صورت به ۲ شیوه که برای شرایط هایی که سر کاراکتر شامل جزییات کم یا زیادی باشد می پردازیم.

و در آخر به شیوه ریگ کردن ماشین و بوجود آوردن مدل سه بعدی برای آن خواهیم پرداخت تا بفهمید  که اسکریپت جویستیک تنها برای ریگ سر و اجزای صورت نیست بلکه توانایی دارد تا اشیاء متفاوت دیگری را هم ریگ کنید.ما را در مقاله ی آموزش ساخت انیمیشن با افترافکت دنبال کنید.

به چه دلیل این دوره برای شما خوب است

این دوره یادگیری انیمیشن دوبعدی در افترافکت همه بر اصول تجربه ی بدست آمده از مدل های پروژه های کوچیک و بزرگ انیمیشنی بوجود آمده و همه دوره و تک تک یادگیری ها همچنین بر اساس اصول و دستور های برنامه ریزی شده و مقصود پیش برده شده تا همه کاربران در هر سطحی توانا به آموختن و توسعه سطح کاری خود باشند.

آیا دوره انیمیشن سازی بروز شدن هم دارد؟ رایگان هستند؟همیشه در تلاش  تا بروز ترین و اساسی ترین دوره های یادگیری آموزش ساخت انیمیشن با افترافکت را به همراهان ارائه دهد. روزانه اشخاص خیلی مشکلاتی که در درست کردن پروژه های انیمیشن دوبعدی خود دارند را با ما در ارتباط می گذارند.

و ما با همکاری هم اشکالات آن ها را درست می کنیم. ما نتیجه همه این تجربیات و کارکرد ها را در قالب یادگیری هایی با صورت آپدیت بصورت رایگان در اختیار شما می گذاریم.آیا هزینه این دوره خوب است یا کمی گران است؟خواستار هستیم تا دموی ویدیویی و عنوان آموزشی که در این صفحه جای گرفته را دوباره مشاهده کنید.

اگر به یادگیری به صورت یک سرمایه گذاری نگاه نکنیم، حرف شما صحیح است. مفتش هم گران است. ولی اگر این عنوان را در نظر بگیرید اگر بخواهید درست کردن کلیپ های انیمیشنی خود را به دیگران بدهم چند میلیون تومن باید پرداخت ؟ حالا تصور کنید بجای دادن این هزینه ی بالا، اون هزینه را می گرفتید چه می شود؟

مشاهده می کنید چه اندازه لذت بخش است!؟ بنابراین شما با یک دفعه هزینه کردن و یاد گرفتن می توانید بیشتر از آن بازگشت سرمایه دار باشید. طبق صحیت همیشگی شما با شرکت در این مراسم یک سرمایه گذاری خیلی مهم و بازدهیی شگفت انگیز خواهید داشت.همراه ما در محتوای آموزش ساخت انیمیشن با افترافکت باشید.

حقیقتا این دوره فایده دارد

با آموختن آموزش ساخت انیمیشن با افترافکت در مدت زمان کمی، تنها با ساخت اولین پروژه کم تر از ۲ برابر وجه پرداختی این دوره، دادن هزینه آن خواهید داشت.این شیوه از آموختن و بدست آوردن حرفه در آینده ای نزدیک در ایران تمام گیر خواهد شد و شما برای اینکه بتوانید در بازار بمانید و جزء قدیمی های این کار باشید، باید از همین حال آغاز کنید. یقین داشته باشید مدل این دوره را در هیچ مکانی پیدا نخواهید کرد.

اسکریپت ها یا پلاگین های اسکریپتی در افتر افکت چه کار برد دارند؟اسکریپت ها یا پلاگین های اسکریپتی افتر افکت (لغت به انگلیسی: After Effects Scripts) خدماتی هستند که دستور اجرای یک سری دستور های مخالف و متفاوت را به طور خودکار به افتر افکت می دهند.ما را در محتوای  آموزش ساخت انیمیشن با افترافکت همراهی کنید.

که این کار سبب راحت تر شدن هر چه زیا تر پروژه ها، زیاد تر شدن امکانات و قابلیت ها و صرفه جویی قابل دقت در وقت و پیچیدگی پروژه ها می شود.اسکریپت ها ی افتر افکت با فرمت jsx. یا jsxbin.  هستند و به راحتی به پبرامون افتر افکت بیفزایید و قابلیت ها و امکانات افتر افکت را به صورت نامحدودی پیشرفت می کند. در این دوره ها می توانید افتر افکت را فرا بگیرید.ادامه ی محتوا های ما از قبیل آموزش ساخت انیمیشن با افترافکت را دنبال کنید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام