بک لینک چیست و چه فایده ای دارد

اولین نکته ای که در آموزش ساخت بک لینک تضمینی به تمام دانش پژو های عزیز ارائه می شود توضیح کاملی از تولید و به وجود آوردن بک لینک می باشد حال اگر بخواهیم کامل مبحث بک لینک را باز کنیم باید بگوییم که سئو کردن سایت ها کلا به دو دسته تقسیم بندی می شود ولی نحوه کار با این دو دسته بسیار سخت و زمان بر می باشد.

دسته اول تولید محتوا می باشد و همچنین دسته دوم بک لینک می باشد و یا به زبان دیگر نحوه درست ساخت بک لینک در آموزش ساخت بک لینک تضمینی باید بگوییم که کلیدی ترین موضوع در سئو کردن سایت ها بک لینک نامیده می باشد و همچنین قادر به این خواهیم بود که ساخت بک لینک سخت ترین بحث هم می باشد.

چون به شکل یک جور زنجیره مانندی باید بک لینک ها به هم وصل شوند حال چه داخلی و چه خارجی و باید بگوییم که در آموزش ساخت بک لینک تضمینی لینک های داخلی و یا خرجی بحث لینک های فالو و یا نوفالو را داریم و دردسر هایی که این دو برای ما خواهند گذاشت که ابن موضوع هم بسیار پیچیده است که کجا باید فالو کرد و کجا نوفالو.

توضیح کامل در مورد انواع بک لینک ها

در آموزش ساخت بک لینک تضمینی به شما یاد خواهیم داد که به دادن لینک های صفحات یک سایت به خود در برگه و یا نوشته های خود سایت بک لینک داخلی و همچنین به دادن لینک سایت خود به سایت های دیگر که همین سایت های دیگر انواع مختلفی را دارد بک لینک سیازی گفته می شود.

نحوه بک لینک سازی در لینک های داخلی این گونه می باشد که در هر نوشته باید لینک نوشه قبلی وجود داشته باشد و در بحث بک لینک سازی در لینک های خرجی بدین صورت است که هرگاه ما کلمه کلیدی برای سایت خود پیدا کردیم به آن کلمه لینک نوشته مورد نظر را می دهیم سپس در سایت های مختلف عرضه می کنیم.

نحوه این گونه است که در سایت هایی به نام فروم و یا انجمن باید ثبت نام کرد و در آنجا بک لینک بزنیم و یامی توان در بلاگ ها ثبت نام کرد در آنجا لینک زد ولی تفاوت این دو در این می باشد که فروم قادر به این خواهیم بود که فقط لینک بزنیم ولی در بلاگ ها باید مثل سایت عمل کنیم در آن محتوا های عرضه شده به خود را در گوگل در آن بگذاریم.

حال به بحث لینک های فالو و نوفالو می رسیم که همان گونه که گفتیم کار در این عرصه بسیار دشوارر است که با یک اشتباه می توان خطرارت جبران ناپذیری را به جان خرید.برای مثال می توان گفت وقتی در کار بک لینک فعالیت می نیم باید از لینک های نوفالو استفاده کنیم این به این معناست که از اعتبار خود برای آن سایت استفاده نمیکنید.

و اگر بخواهیم خلاصه تماما لینک های فالو و نوفالو را در آموزش ساخت بک لینک تضمینی توضیح دهیم به سایت هاییی که از ارزش خود برای آن استفاده می کنیم مثل لینک داخلی و یا لینک کردن در سایت های بالارتبه که ریپورتاژ میروند باید از لینک های فالو استفاده کنیم در غیر این صورت از نوفالو باید بهره ببریم.

شما می توانید به صورت تخصصی راه های ساخت بک لینک را آموزش ببینید، برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت با کارشناسان سئو تهران تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید : الگوریتم های گوگل برای سئو سایت

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید