امتیازدهی به : post

چگونه باید بک لینک بزنیم

در قدم اول در موضوع آموزش ساخت بک لینک مفید به شما یاد می دهیم که بک لینک چیست چند نوع دارد هر نوع آن چه فایده ای دارد و در واقع چگونه باید از آن استفاده کرد اما در قبل از همه ی این مطالب به شما لازم می باشد بگوییم که شرکت سئو تهران جزو معدود شرکت هایی می باشد که در کنار گرفتن پروژه و انجام خدماتی برای شما همان مطالب مورد نیاز برای انجام پروژه را به شما یاد می دهد.

که می توانید این آموزش ها را یا به صورت رایگان از مطالب روز در سئو تهران استفاده کنید یا برای یاد گرفتن آن ها در دوره های آموزش ساخت بک لینک مفید و بسیار دوره های آموزشی دیگر شرکت کنید و در صورت انجام دادن این کار ها در صورتی که تیم تخصصی سئو تهران از شما راضی بود و خود فرد علاقه داشته باشد به صورت کارآموز و سپس به صورت همکار شروع به کار بکند.

و حال زمان این می باشد که وارد بحث آموزش ساخت بک لینک مفید بشویم ابتدا باید بگوییم که به لینک دهی سایت خود چه در صفخات مخصوصو به سایت خود که به آن لینک دهی داخلی می گویند و هم به لینک دهی سایت خود در صفحات سایت های دیگران که به آن لینک دهی خارجی می گویند بک لینک گفته می شود و حال باید فرق و فایده این دو تا را به شما بیان کنیم.

فرق لینک دهی داخلی و خارجی

لینک دهی داخلی برای سئو به کار می رود که لازم به این می باشد که شما هر محتوای جدیدی که در سایت بارگذاری می کنید باید لینک محتئای قبلی نوشته شده د آن به صورت کلمه کلیدی آمده باشد و همچنین لینک دهی خارجی هم برای سئو به کار می رود که تاثیر در این دارد که کلمه کلیدی هایی که در سرچ گوگل نمایش می دهد سایت ما بالاتر از بقیه نمایش داده شود.

نحوه بک لینک داخلی که آسان می باشد و لازم به توضیح ندارد ولی نحوه بک لینک خارجی این گونه می باشد که لینک سایت خود را به صورت کلمه کلیدی به وجود بیاوریم سپس این لینک را در سایت هایی که اسم آن ها انجمن و یا  فروم و یا بلاگ می باشد همراه با محتوایی به اندازه ی 150 کلمه بارگذاری کنیم فقط باید این نکته را در نظر داشته باشیم که در سایت هایی که اسپم بالایی دارد این کار را نکنیم.

بک لینک خارجی تنها در این مورد کوتاه نمی باشد بلکه بحث زیاد و سنگینی دارد که تک تک آن ها در آموزش ساخت بک لینک مفید به شما یاد داده می شود فقط سرفصل های آن را برای شما می گوییم که لینک گذاری خارجی در ریپورتاژ های خبری در صورت لزوم و یا در شبکه های اجتماعی از قبیل اینستاگرام و لینکدین و تلگرام و واتس اپ و غیره مسائل می باشد.

حوزه ی بک لینگ گذاری پیچیده می باشد و دلیل پیچیدگی آن هم این می باشد که لینک ها باید در دو نوع خاص و متفاوت به کارگیری شود که تماما آن ها به شما در آموزش ساخت بک لینک مفید یاد داده می شود.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran