امتیازدهی به : post

آموزش ساخت و مدیریت برگه جدید در وردپرس

آموزش ساخت مدیریت برگه جدید در وردپرس یکی از مهمترین قابلیت هایی است که بسیاری از افراد می‌خواهند بدانند چگونه باید آن را انجام بدهند. انتهای مقاله با ما همراه باشید تا با بررسی دقیق این قابلیت شما را از ابعاد مختلف آن آگاه کنیم.

وردپرس یکی از پر طرفدار ترین سیستم های مدیریت محتوا از امروزه در جهان کاربردهای فراوانی دارد. به طور کلی افراد از ویژگی های این سیستم به طور کامل آگاهی ندارند بنابراین در پی کسب اطلاعات لازم راجع به نحوه ایجاد برگه جدید در وردپرس به دنبال دریافت آموزش ساخت و مدیریت برگه جدید در وردپرس هستند .

بنابراین باید بگوییم که ارائه اطلاعات دقیق و حساب شده در این زمینه می تواند به افراد کمک کند که به بهترین شکل ممکن عمل کنند و با ارتقاء وضعیت سایت خود در زمینه های مختلف باعث بهبود شرایط کاربری شوند. به طور کلی ایجاد صفحه جدید در وردپرس با هدف اطلاع رسانی راجع به کسب و کاری از سایت شما به کاربران صورت می‌گیرد.

 تفاوت آن با نوشته در این است که شما در نوشته به ایجاد تغییراتی در متن و اضافه کردن یک سری از گرافیک ها می‌پردازید اما در برگه جدید می توانید اطلاعات جدیدی را به کاربران ارائه بدهید و طراحی های دلخواه را روی آن انجام بدهید‌. بنابراین آموزش ساخت و مدیریت برگه جدید در وردپرس به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن صفحات سایت خود را ارتقاء ببخشید.

کارشناسان و متخصصین که در زمینه دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت فعالیت می پردازند و افراد توصیه می‌کنند که به دقت تمامی موارد مرتبط با یک سایت وردپرسی را به خاطر بسپارند و با اجرای دقیق تمامی موارد به بهترین شکل ممکن از قابلیت های متعدد وبسایت خود بهره‌مند شوند.

از این رو بهترین کاری که می توانید در این زمینه انجام بدهید استفاده از دانش و تجربه کسانی است که در این زمینه سالهای سال به فعالیت پرداخته اند و می توانند به شما کمک کنند که بتوانید از تمامی قابلیت های این سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید.

آموزش ساخت برگه جدید در وردپرس

آموزش ساخت و مدیریت برگه جدید در وردپرس به صورتی است که از طریق آدرسYoursite.ir/wp-admin به پنل مدیریت سایت خود وارد می شوید. در قسمت راست گزینه برگه جدید را انتخاب  و پس از آن روی گزینه برگه جدید کلیک کنید.

قسمت برگه جدید در وردپرس مانند نوشته امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد شما میتوانید برگه دلخواه خود را اضافه کنید طراحی های مورد نظر را انجام بدهید یا به طور کلی صفحه را پاک کنید تمام این قابلیت ها به راحتی در دسترس شما قرار گرفته است بنابراین نیازی نیست که دچار نگرانی شوید.

عنوان برگه جدید در وردپرس

برای ساخت برگه جدید در وردپرس همان طور که گفتیم به بخش سمت راست این برنامه و آدرسی که اشاره کردیم وارد می شوید پس از آن کاری که باید انجام دهید این است که برای ساخت یک عنوان جدید سعی کنید که  آن را به دقت انتخاب کنید.

برای مثال اگر به دنبال ساخته برگه جدید راجع به درباره‌ی ما هستید پس از ایجاد عنوان، صفحه مورد نظر برای شما ایجاد می شود و با همان نامی که در صفحه قبل ذخیره کرده اید برای کاربران به نمایش گذاشته می شود.

بخش محتوای برگه

پس از اینکه به عنوان مورد نظر خود را ساختید میتوانید در قسمت محتوا اطلاعاتی که لازم دارید را  بارگذاری کنید توجه داشته باشید که این قسمت از حساس ترین و مهم ترین قسمت هایی است که مخاطبین شما به آن توجه ویژه دارند.

پس در انتخاب آن دقت کافی به خرج بدهید. قسمت هدر، فونت، و پنل کاربری سایت شما می تواند شکل مشابهی با وب سایت های دیگر داشته باشد اما در بخش محتوا باید به جایگذاری محتوای مورد نظر خود بپردازید.

نحوه نمایش تصویر در برگه جدید

در آموزش ساخت و مدیریت برگه جدید در وردپرس نکته دیگری که باید یاد بگیرید نحوه نمایش تصویر در برگه جدید وردپرس است بنابراین برای این کار فقط کافی است در قسمت تولبار در بخش محتوا قسمتی به اسم تصویر درونی وجود دارد که می توانید از طریق آن عکس یا فایل مورد نظر خود را آپلود نمایید.

بعد از اینکه کار خود را انجام دادید نیاز دارید که یک بار نتیجه آن را به دقت مشاهده کنید تا متوجه شوید که نحوه نمایش آن برای کاربران به چه صورت است برای این کار میتوانید در سمت چپ برگه گزینه پیش نمایش را انتخاب کنید و با دقت تمام این موارد را مشاهده نمایید و اگر مشکلی در آن وجود دارد به ویرایش آن بپردازید.

در صورتی که مشکلی وجود نداشت برای رفتن به مرحله بعد باید گزینه انتشار را در سمت چپ صفحه انتخاب کنید. در صورتی که صفحه شما نیاز به سفارش سازی داشته باشد. از همین قسمت می توانید پس از انجام تنظیمات دلخواه طراحی های مورد نظر خود را انجام بدهید‌.

مدیریت برگه جدید در وردپرس

یکی از مهم ترین و قابل توجه ترین نکاتی که باید در آموزش ساخت مدیریت برگه جدید در وردپرس به آن توجه کنید مدیریت برگه جدید در وردپرس است برای این کار فقط کافی است که به قسمت همه برگ ها وارد شوید و با انتخاب برگه مورد نظر مدیریت آن را انجام بدهید.

تمامی موارد مورد نظر شما در این قسمت امکان ویرایش را دارند بنابراین اگر طرحی از نظر شما مشکل دارد و قصد حذف کردن آن را دارید به راحتی می توانید از این قسمت این کار را انجام بدهید.

با انتخاب گزینه ویرایش امکان ایجاد تغییر برای شما فراهم می شود. در قسمت ویرایش سریع هم می‌توانید نام نویسنده و تنظیمات دیگر را انجام بدهید. در بخش انتقال به زباله دان می توانید صفحه مورد نظر را پاک کنید. در قسمت پیش نمایش هم می‌توانید قبل از انتشار صفحه نحوه نمایش آن برای کاربران را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran