امتیازدهی به : post

آموزش لایو اینستاگرام

آموزش لایو اینستاگرام به شما کمک می کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از این اپلیکیشن استفاده کنید. این اپلیکیشن پرطرفدار امکانات مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا بتوانند با استفاده از قابلیت های مختلف به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنند.

بنابراین اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید به طور اساسی از این برنامه استفاده کنید حتما تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

اینستاگرام به چه محبوب‌ترین اپلیکیشن هایی است که در این چند سال اخیر توانسته است توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. بسیاری از افراد وجود دارند که هنوز نحوه استفاده از قابلیت های مختلف اینستاگرام را یاد نگرفته اند و نمی دانند که چگونه باید از آن استفاده کنند .

در صورتی که با یادگیری این قابلیت امکان پیشرفت شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام چندین برابر خواهد شد. توصیه به شما می کنیم این است که برای یادگیری اینستاگرام باید آموزش لایو اینستاگرام را توسط افرادی دریافت کنید که در این زمینه تجربه دارند و می‌توانند به شما کمک کنند تا به بهترین شکل ممکن از برنامه کاربردی اینستاگرام استفاده کنید.

 همانطور که می‌دانید بسیاری از افراد از این برنامه برای کسب درآمد و فروش اینترنتی استفاده می کنند. بنابراین می توانیم بگوییم که این سطح از محبوبیت نیازمند دریافت آموزش های ویژه برای استفاده از قابلیت های مختلف است اگر شما نتوانید از این برنامه بهترین شکل ممکن استفاده کنید ممکن است رقبای شما از شما پیشی بگیرند و در این زمینه به جایگاه بهتری برسند‌.

دیگر اینستاگرام تنها فضایی برای مبادله و گفتگو نیست با وجود امکانات مختلف بسیاری از افراد می توانند به راحتی از آن برای کسب درآمد استفاده کنند بنابراین توصیه به شما می کنیم این است که حتماً از آپشن های مختلف این برنامه آگاه شوید و با یادگیری دقیق و به کارگیری اصول مشخص که در آموزش لایو اینستاگرام وجود دارد از آن استفاده کنید.

لایو اینستاگرام چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

ممکن است برای شما که به تازگی با این برنامه آشنا شده اید این سوال پیش بیاید که لایو اینستاگرام است برای چه منظوری طراحی شده است و افراد از آن چه استفاده هایی می کنند در پاسخ سوال شما باید بگوییم که همانطور که از نام آن مشخص است لایو ایجاد یک ویدیو زنده است که از وضعیت شما به کاربران تا اطلاع میدهد.

برای مثال زمانی که شما در یک جلسه هستید و می خواهید دیگران از وضعیت شما مطلع شوند یا محتوای آن جلسه را با آنها در میان بگذارید می توانید از این قابلیت برای به اشتراک گذاشتن ویدیو خود استفاده کنید در واقع می توانیم بگوییم که لایو اینستاگرام تنها برای سرگرمی و ارائه ویدیو هایی از موقعیت افراد نیست بلکه می تواند فرصتی را برای دیگران فراهم کند تا از وضعیت شما مطلع شوند و بتوانند از ویدیو های آموزشی استفاده کنند.

آموزش لایو اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا بتوانید بسیار بهتر از این قابلیت کاربردی استفاده کنید بدین صورت که افراد مختلف می توانند شما را مشاهده کنند بدون اینکه بخواهید در یک مکان مشترک قرار بگیرید.

بسیاری از افراد مشهور توانستند با استفاده از این قابلیت میزان شهرت خود را چندین برابر کنند زیرا افراد مختلف از سراسر دنیا امکان ورود به لایو اینستاگرام شما را خواهند داشت بنابراین با استفاده از آن می‌توانید به محبوبیت خود بیافزایید و میزان آشنایی افراد با خود را چندین برابر کنید.

اما یک نکته در این زمینه وجود دارد و آن این است که اگر ندانید که چگونه از اپلیکیشن کاربردی اینستاگرام استفاده کنید این جمله آن فرصت پیشرفته و شهرت برای شما فراهم خواهد شد بنابراین در آموزش لایو اینستاگرام از تمامی جزئیات و نکاتی که در ارتباط با اشتراک گذاری ویدیو ها وجود دارد آگاه شوید تا بتوانید بسیار بهتر در این زمینه فعالیت کنید و به پیشرفت قابل توجهی برسید.

مدت زمان لایو اینستاگرام چقدر است؟

یکی از مهمترین سوالاتی که ممکن است برای کاربران مختلف ایجاد شود این است که مدت زمان لایو اینستاگرام چقدر است یا به عبارتی کاربران پس از آغاز کردن یک ویدیوی زنده تا چه زمانی می توانند آن را ادامه دهند‌.

به طور کلی مدت زمانی که می توانید ویدیو زنده خود را آغاز کنید و با دیگران به گفتگو بپردازید یک ساعت از اما هم اکنون در آپدیت های جدید اینستاگرام این زمان به حدود ۴ ساعت افزایش پیدا کرده است با این حساب شما می توانید ویدیو زنده اینستاگرام خود را آغاز کنید و تا ۴ ساعت آن را ادامه دهید.

چگونگی گذاشتن لایو در اینستاگرام

در آموزش لایو اینستاگرام چگونگی گذاشتن لایو در اینستاگرام به شما آموزش داده می شود بنابراین اگر می خواهید به صورت دقیق از این قابلیت مطلع شوید باید شما بگوییم که برای انجام این کار و اشتراک ویدیو زنده در اینستاگرام باید مراحل مختلفی را طی کنید.

  • وارد بخش استوری اینستاگرام شوید
  • بر روی گزینه لایو و قسمت پایین استوری کلیک کنید
  • ویدیو زنده خود را آغاز کنید
  • برای اتمام ویدیو هم کافی است که بر روی گزینه اند در قسمت سمت راست صفحه گوشی خود کلیک کنید.

زمانی که شروع به لایو گرفتن میکنید اینستاگرام با ارسال نوتیفیکیشن به کاربران پیج شما که بیشترین تعامل را با آنها داشته‌اید آنها را از این ویدیوی زنده مطلع می کنند بنابراین می‌توانیم بگوییم که به صورت خودکار تعدادی از آنها وارد لایو شما می شوند و می توانید محتوای ویدیو خود را با آنها به اشتراک بگذارید.

به طور کلی زمانی که در حال گرفتن لایو هستید دور پروفایل اینستاگرام شما یک علامت نوتیفیکیشن به حالت قرمز چشمک زن به وجود می آید تا کاربران مختلف و فالوور های پیج شما بتوانند از ویدیویی که در حال به اشتراک گذاشتن آن هستید مطلع شوند. کاربرانی که وارد لایو شما میشوند میتوانند در پاسخ به صحبت‌های شما یا ویدیویی که در حال ضبط آن هستید کامنت بگذارند و با شما تبادل داشته باشند.

بنابراین می‌توانیم بگوییم که در آموزش لایو اینستاگرام می توانید از قابلیت های مختلف این برنامه مطلع شوید و به راحتی با دیگران صحبت کنید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید اینستاگرام تنها فضایی برای گفتگو یا مشاهده پست های مختلف نیست گاهی اوقات بسیاری از افراد می‌توانند از این فضا برای کسب درآمد و آموزش استفاده کنند و به خصوص لایو اینستاگرام که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید آنچه که مدنظر دارید را با دیگران به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran