3 راه اصلی آموزش وردپرس جامع

راه نخست : مراجعه به شرکت های طراحی سایت

اگر به هیچ وجه قصد ندارید وارد مباحث طراحی سایت و… شوید میتوانید با مراجعه به شرکت های طراحی سایت مانند سئو تهران یا یک برنامه نویس و بیان مجموع نیازمندی های سایتتان از آنها بخواهید وبسایت شما را طراحی نماید. این راه چند مشکل دارد که حتما باید مدنظر داشته باشید :
نخستین چیز بحث هزینه هست و شما باید مبلغی حدود ۲ تا ۱۰ میلیون تومان را برای این کار صرف کنید. مورد ثانویه این است وبسایت تان به حد فوق العاده ای به برنامه نویس و شرکت طراح سایت ارتباط دارد و از انجایی که توسعه سایت امری بدون پایان می باشد شما برای هر تغییر اندک و بزرگی در سایت پشت سرهم باید با شرکت طراح سایت ارتباط برقرار کنید شاید چندروزی هم معطل گردید و هزینه های سرسام آور پرداخت کنید.

برای همین اگر برای وبسایت و کسب و کار اینترنتی خود اهمیت زیادی قائل هستید احتمالا این راه اصلا بدردشما نمیخورد.

راه دوم : خودتان سایت تان را بدون کدنویسی طراحی کنید :

فقط کفایت می کند که با آموزش وردپرس جامع آشنا گردید تا به سمت ایده های جدید و خلاقیت هدایت گردید. شما با بهره بردن  واستفاده از آموزش وردپرس جامع میتوانید بدون هیچ علم کدنویسی یک سایت حرفه ای طراحی نمائید. امروزه طراحی سایت با وردپرس آنقدر غیر پیچیده و راحت شده که فقط با کشیدن و انداختن میتوانید سایت مورد نظرتان را طراحی نمائید یعنی هر المانی که احتیاج دارید در سایت داشته باشید را با کشیدن و رها کردن به وبسایت خود اضافه نمائید.

فقط برای اینکه به این حجم از آسودگی برسید باید درست آموزش دیده باشید اگر فقط ۱۰ روز با ما همراه گردید و فیلم های آموزش وردپرس جامع سئو تهران را جلسه به جلسه مشاهده کنید قطعا به تمام مهارت های لازم برای طراحی سایت خواهید رسید ما در وبسایت سئو تهران به شما کمک خواهیم نمود تا به راحت ترین شکل ممکن وبسایت خودتان را کاملا حرفه ای طراحی کنید.
وردپرس با بودن همه برتری ها المان هایی که دارد رایگان است و این از اصلی ترین مزیت های این سیستم مدیریت محتوا می باشد در حال حاضر وردپرس برترین و محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در دنیا میباشد که میلیون ها مخاطب و توسعه دهنده دارد که همه به پیشرفت و توسعه وردپرس کمک خواهد نمود.

آموزش جامع وردپرس

راه سوم : طراحی سایت با وردپرس با استفاده کدنویسی :

طراحی سایت با وردپرس با استفاده از کدنویسی به این معنی میباشد که شما با بهره از کدنویسی html – css – javascript و کمی php یک وبسایتی طراحی نمائید که مطابق با اصول و استاندارد وردپرس گردد و بتوان با سیستم مدیریت محتوای وردپرس محتوای سایت را مدیریت نمود.

به همین دلیل اگر تازه با وردپرس آشنا گردیده اید و میخواهید خیلی سریع یک وبسایت با وردپرس طراحی نمائید یا اینکه حتی وقت هم اضافه دارید اما فقط قصد دارید وبسایت خودتان را با وردپرس طراحی نمائید این راه را به شما پیشنهاد نمیکنم. چرا؟ به این دلیل که همانگونه که گفتم باید کدنویسی hmtl – css – javascript و کمی php بلد باشید و بعد از آن نحوه طراحی قالب وردپرس را آموزش ببینید که اینها بلحاظ صرف زمان و توان مقرون بصرفه نمی باشد که شما فقط بخاطر راه اندازی فقط یک سایت بخواهید طراحی قالب وردپرس یادبگیرید.
پس برای چه اشخاصی مناسب است؟ برای اشخاصی که میخواهند از این طریق کسب درآمد نمایند. پروژه طراحی سایت بگیرند یا قالب های متفاونی برای وردپرس طراحی کنند و در مارکت های مختلف بفروش برسانند.

بیشتر بخوانبد: ایجاد بک لینک واقعی

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید