آموزش سئو تهران چگونه می باشد

تیم سئو تهران در آموزش وردپرس سئو تهران به تمام دانش جویانی که علاقه در یادگیری تخصصی و یا حرفه ای دوره های وردپرس را دارند به آنها همه ی نکات لازمه را میدهند ابتدا باید بگوییم که بحث وردپرس بحث بسیار بسیار گسترده ای می باشد یعنی اگر کسی به آن وارد شود باید تمام روز و بم های ممکنه را یاد بگیرد.

منظور از این گفته این می باشد چون وردپرس علم روز می باشد یعنی یک بستر جدید ظهور کرده میان بسیار بستر های دیگر همانن جوملا و یا php یا .net و دیگر دیگر بستر های موجوده می باشد بنابراین باید تنها به گفته ی تیم سئو تهران و یا دیگر جا های موجود بسنده نکنیم.

باید ادامه راه را خودمان برویم چون وردپرس دریای بی انتها می باشد بسیار چیز هایی وجود دارد که ممکن است یک شرکتی از آن بهره گیری کند یعنی بلد باشد از آن استفاده کند و دیگر شرکت ها نه چون به خاطر اختلاف های سلیقه روز به روز افزونه های طراحی بیشتر می شود.

آموزش وردپرس سئو تهران

وردپرس چیست؟

در دوره های آموزش وردپرس سئو تهران به شما یاد داده میشود که اصلا ورد پرس چیست اگر اینجا بخواهسم این موضوع را گسترش دهیم باید بگوییم وردپرس یک بستر برای طراحی سایت می باشد و اینکه تازه به وجود آمده است ما اگر بخواهیم سایتی را بسازیم.

 

بعد از اخذ کردن یک دامنه و یک هاست حال هر هاستی که به دلخواه خد بود باید بر روی بستر هاست یک وردپرس نصب کنیم و سپس ادامه راه را برویم یعنی همان بحث افزودن یک قالب و انجام دادن بقیه راه که از اینجا بحث تخصصی آن شروع می شود یعنی نصب کردن افزونه ها.

 

در دوره های آموزش وردپرس سئو تهران به شما عزیزان یاد داده می شود که این افزونه ها کدام یک کاربری تر می باشد و کدام یک را باید پولی تهیه کرد کدام یک را به صورت رایگان باید بهره گیری کرد و بسیار مطالب گسترده دیگر که می توان با تیم سئو تهران به آن دست برد.

باید این نکته را  متذکر شویم که در وردپرس بعضی افزونه ها وجود دارد ممکن است که با نصب کردن آن روی سایت شما حکم بد افزار را دارد یعنی ممکن است سایت شما هک شود و یا ممکن است در حکم بد افزار کل اطلاعات سایت شما را پاک کند ما در اینجا در آموزش وردپرس سئو تهران به شما تمام این بدافزار ها را معرفی کرده .

سخن آخر

در پایان کار از طرف آموزش وردپرس سئو تهران باید بگوییم سایت هایی که با وردپرس بالا می آیند یعنی همان ساخته می شوند انجام دادن سئو بر روی آن ها آسان تر می باشد ولی در سایت هایی که بستر دیگر دارد مثل php و دیگران سئو انجام دادن بر روی آنها هم زمان بر و هم هزینه بالا تری را دارد پس سایت اگر وردپرس باشد هزینه آن نصف و یا یک سوم هزینه طراحی سایت با زبان برنامه نویسی می باشد هم سئو.

بیشتر بخوانید: راه کارهای گوگل برای سئو سایت

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید