آموزش ویندوز ۱۰

آموزش ویندوز ۱۰ به شما کمک می‌کند تا بهتر بتوانید از این نرم افزار کاربردی استفاده کنید. به عبارتی دیگر زمانی که شما قصد نصب کردن نرم افزار های مختلف را دارید بدون داشتن ویندوز نمی‌توانید آن‌ها را روی سیستم عامل خود نصب کنید.

در واقع می توانیم بگوییم که سیستم عامل ویندوز مهمترین نرم افزاری است که به شما کمک می کند تا سایر نرم افزارها را بر روی سیستم خود داشته باشید بدون داشتن ویندوز نمی‌توانید رابطه ای با سخت افزار برقرار کنید، شما برای نصب هر برنامه ای نیازمند ویندوز هستید.

به طور کلی مدیریت منابع شما به سیستم عامل وابسته است و با فراهم کردن بستر لازم به شما این امکان را می‌دهد که سایر نرم‌افزارها را نیز اجرا کنید. و از آنجایی که کار بر توانایی برقراری رابطه مستقیم با سخت افزار را ندارد باید به نصب ویندوز پرداخت ها به توان دستور های لازم را به سیستم ارائه داد.

از لحاظ عملکرد سیستم عامل ها به چند دسته کلی تقسیم می شوند:

سیستم های بی درنگ ، سیستم های چند کاربره و…

سیستم های بی درنگ: این سیستم ها مدل های ویژه هستند که باید بلافاصله به کاربر پاسخ خواسته شده را ارائه بدهند. به طور کلی هدف این سیستم عامل ها ارائه یک پاسخ تضمینی و بدون وقفه می باشد. بسیاری از سیستم های پزشکی و تصویربرداری های علمی توسط این سیستم اجرا می شوند زمانی که شما آموزش ویندوز ۱۰ را به طور کامل بگذرانید با تمامی سیستم ها آشنا خواهید شد.

سیستم های چند کاربره: این سیستم ها به کاربران اجازه می دهند که در تعداد بالا و به صورت همزمان به یک سیستم کامپیوتری متصل بشوند.

سیستم عامل تک پردازنده: سیستم عامل تک پردازنده یکی از کاربردی ترین سیستم عامل های موجود است که تنها بر روی یک سیستم پردازنده قابل اجرا می باشد. اگر بخواهیم مثالی راجع به سیستم عامل بزنیم می توانیم به سیستم عامل های خانواده ویندوز اشاره کنیم.

سیستم عامل شبکه ای: نوع دیگری از سیستم عامل ها سیستم عامل شبکه ای است که برای مدیریت شبکه طراحی شده اند به طور کلی برای رسیدن به این هدف ساخته شده اند. مانند ویندوز سرور و ناول نات.

سیستم عامل توزیع شده: این سیستم عامل در ابتدا مانند سیستم عامل تک پردازنده رفتار می کند اما در انتها دانلود سیستم عامل چند کاربره است و به کاربران متعدد اجازه اتصال را خواهد داد، سرعت پردازش آن بسیار بالا است و به صورت شبکه ای می باشد.

موارد مهم در آموزش ویندوز ۱۰

موارد مهم زیادی در آموزش ویندوز ۱۰ وجود دارد که شما با مرور تمامی آن ها می توانید به طور کامل با محیط این نرم افزار آشنایی پیدا کنید و برنامه های مورد نظر خود را نصب کنید. قسمت های مهم این ویندوز شامل:

آموزش نصب ویندوز ۱۰

شما در آموزش ویندوز ۱۰ در ابتدا به یادگیری نصب آن می پردازید. به طور کلی نصب ویندوز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر شما بخواهید فعالیت های بعدی خود را انجام بدهید مستلزم نصب کامل و دقیق یک نرم افزار است بنابراین می توان سریع خود را بگذارید تا به بهترین شکل ممکن به نصب این نرم‌افزار بپردازید.

میز کار تنظیمات و شخصی سازی

دومین و مهمترین آموزش برای شما یادگیری تنظیمات و شخصی سازی می باشد شما در دوره های آموزش ویندوز ۱۰ به طور کامل با تنظیمات میز کار و شخصی سازی آشنا خواهید شد. برای مثال می توانید موارد زیر را به راحتی انجام بدهید:

 1. مدیریت دکستاپ
 2. تنظیمات مربوط به نحوه نمایش آیکون ها
 3. تنظیم کردن صفحه نمایش در حالت لوک
 4. مدیریت تمامی تم ها
 5. شخصی سازی میز کار
 6. تنظیمات مربوط به ابعاد نمایش میز کار
 7. تنظیمات مربوط به نوار وظیفه
 8. مدیریت تمامی اعلان ها
 9. مدیریت اعلان های سیستمی
 10. تنظیمات مربوط به رنگ بندی
 11. شخصی سازی فهرست استارت

سازماندهی اطلاعات

سومین قدم و مهمترین آموزشی که شما باید بگذرانید مربوط به سازماندهی اطلاعات می باشد، در واقع شما باید به مدیریت فایل ها و this pc بپردازید، سایر آموزش ها شامل گذاشتن قفل بر روی درایو، تنظیمات فولدر آپشن، تنظیمات نحوه نمایش اجزا، چگونگی ساختن یک فایل یا پوشه جدید، مخفی کردن پوشه ها و فایل ها.

تنظیمات ویندوز بخش ستینگ

شما در این قسمت از آموزش ویندوز ۱۰ می توانیم با کلیه تنظیمات به صورت کامل آشنا شوید تنظیمات اعلان ها تنظیمات باتری تنظیمات مربوط به نور صفحه و تم ها، تنظیمات ذخیره سازی تنظیمات سیستم عامل، تنظیمات نرم افزاری پیش فرض و..

تنظیمات ویندوز بخش کنترل پنل

مهمترین و کاربردی ترین قسمت یک ویندوز بخش کنترل کنیم این است که ما در آموزش ویندوز ۱۰ می توانید به طور کامل استفاده از این بخش را یاد بگیرید.

 • تهیه پشتیبان و بازگردانی
 • تنظیمات مربوط به صفحه کلید
 • تنظیمات مربوط به منابع و پاور
 • مدیریت و تنظیمات اینترنت
 • مدیریت زمان و تاریخ
 • تنظیمات و مدیریت فونت
 • تنظیمات موس
 • مدیریت تمامی حساب های کاربری
 • کار با نرم افزاری کاربردی ویندوز ۱۰
 • شما می توانید با نرم افزار کاربردی ویندوز ۱۰ تمامی این کارها را یاد بگیرید:
 • مخفی کردن پوشه ها
 • باز کردن اولین صفحه وب
 • جستجوی کاملاً ایمن در اینترنت
 • کارگردان با نرم افزار share x
 • و…

هزینه آموزش ویندوز ۱۰

آموزش ویندوز ۱۰ به صورت کامل و مرحله ای به شما عزیزان ارائه می شود مراحل مختلف این آموزش به صورت دقیق فرایند استفاده از ویندوز ۱۰ را آموزش می دهد و شما می توانید به راحتی تنظیمات مورد نظر خود را انجام بدهید و به نصب نرم‌افزار های متعدد بپردازید.

مسلما دریافت چنین آموزش هایی نیازمند پرداخت وجه می باشد مطمئن باشید که با پرداخت هزینه جهت یادگیری نصب ویندوز ۱۰ و سایر موارد می توانید از مزایای مختلف آن بهره مند شوید کارشناسان متخصص در مجموعه ما توانایی آموزش جز به جز به تمامی مراحل را به شما دارند تنها کافی است که با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید از طریق لینک ها به دریافت فایل های آموزشی بپردازید.

تمامی افرادی که در مجموعه ما مشغول فعالیت هستند و دوره های آموزشی مختلف را ارائه می دهند سعی میکنند که تمامی مطالب روز دنیا راجع به ویندوز ها و سیستم عامل ها را فرا بگیرند و آنها را به کار ببرند‌.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran