آموزش گوگل آنالیتیکس

آموزش گوگل آنالیتیکس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید با استفاده از قابلیت های این برنامه قدرتمند موارد مرتبط با کاربرانی است که وارد وب سایت شما می شوند. در واقع شما با کسب اطلاعات لازم راجع به کاربران مختلف خود می توانید خیلی بهتر به فعالیت بپردازید و مواردی که تعداد آمار آنها بیشتر است را افزایش بدهید.

گوگل آنالیتیک با ارائه اطلاعاتی راجع به به نحوه ورود کاربران به وب سایت شما و تعداد افرادی که از یک سایت خاص وارد وبسایت شما شده اند باعث می شود که شما با کسب اطلاعات لازم کافی بتوانید به بهترین شکل ممکن به ارائه خدمات متفاوت در سایت خود بپردازید.

برای مثال برخی از افراد همیشه با گوشی تلفن همراه خود را وارد یک سایت می شوند اما همیشه به مشکل بر می خورند و این باعث از دست دادن تعداد کثیری از کاربران می شود.

 ممکن است شما به عنوان یک وبمستر بارها آمار بازدیدکنندگان سایت خود را بررسی کرده باشید اما متوجه این نشوید که چرا برخی از کاربران پس از ورود به سایت شما بلافاصله خارج می شوند یکی از مهم ترین دلایلی که میتوانیم برای این اتفاق در نظر بگیریم وجود ایراد فنی در وب سایت شما برای افرادی است که با سیستم عامل های اندروید و ios وارد سایت شما می شوند.

بنابراین آموزش گوگل آنالیتیک می‌تواند به شما این امکان را بدهد که به خوبی این کاربران را تشخیص بدهید با ارتقاء وبسایت خود و فراهم کردن زمینه های ورود انواع سیستم عامل میزان بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید و از طرفی باعث ایجاد تجربه کاربری مثبت بشوید.

اهمیت تجربه کاربری

بسیاری از افراد پس از ورود به یک وب سایت خاص خواص و تجربه خوبی را از آن در خاطر نمی سپارند. دلیل آن هم این است که یا وب سایت مورد نظر دارای اشکال و نقص فنی است و یا اینکه در ارائه محتواهای مختلف نتوانسته است کاربران خود را راضی نگه دارد.

دلیل آن هر چیزی که باشد ممکن است به مرور زمان باعث از دست دادن خیل عظیمی از کاربران و بازدید کنندگان شما بشود اگر نمی‌خواهید چنین اتفاقی بیفتد. و کاربران شما پس از ورود به سایت تجربه مثبتی را در ذهن خود ثبت کنند.

 سعی کنید که آموزشی گوگل آنالیتیکس را به طور دقیق بگذرانید. این آموزش ها به شما کمک می کند تا بتوانید با  اطلاعات بهتری بهتر به کاربران مختلف پردازی و و نیازهای آنها را برطرف کنید. عدم دانش و اطلاعات کافی راجع به تجربه کاربری مخاطبانتان باعث می شود که دیر یا زود آنها را از دست بدهید و از آنجایی که پایه های یک وب سایت بر روی بازدیدکنندگان آن بنا شده است عدم وجود آنها به معنای عدم وجود شما است.

پس اگر بازدیدکنندگان برایتان اهمیت دارند و می خواهید به درستی به فعالیت در وب سایت بپردازید. سعی کنید که میزان دانش و اطلاعات خود را به صورت روزانه راجع به مواردی مانند آمار بازدید کنندگان در یک روز و اینکه از کدام سایت وارد سایت شما شده اند و یا اینکه با چه دستگاهی وارد سایت شما شده اند افزایش دهید.

این می تواند به شما کمک کند که به مرور زمان به یک فرد کاملا مطلع و آگاه از کاربران تبدیل شوید و با فراهم کردن شرایطی که باعث افزایش بازدیدکنندگان سایت می شود به بهینه سازی وب سایت خود کمک کنید.

مزایای ‏گوگل آنالیتیک

  • پس از گذراندن دوره های آموزش گوگل آنالیتیک شما می توانید از مزایای مختلفی نظیر:
  • دقت بی نظیر در آمارگیری
  • هزینه های بسیار پایین تر نسبت به سایر برنامه ها
  • در دسترس بودن همیشگی، به دلیل داشتن سرور های بسیار قدرتمند در سراسر جهان
  • تحلیل دقیق ورودی های کاربران
  • بررسی برخی از اطلاعات مهم مرتبط با کاربران مانند نحوه ورود به سایت
  • بررسی سایت های ورود دهنده کاربران

در واقع شما با گذراندن دوره های آموزش گوگل آنالیتیک می توانید به خوبی از تمامی این مزایا بهره مند شوید و اگر با مشکلی بر خوردید هر چه سریعتر در آن را برطرف کنید زیرا بسیاری از مشکلاتی که مرتبط با کاربران زدن باعث از دست دادن تعداد زیادی از آنها می شود.

اهمیت آموزش گوگل آنالیتیک

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که به چه دلیل باید از اطلاعات مختلف کاربران آگاه شویم در پاسخ باید بگوییم که زمانی که شما به طراحی یک سایت برای ارائه خدمات و محصولات مختلف خود می پردازید باید سعی کنید که تعداد زیادی از کاربران را به عنوان کاربر ثابت جذب وب‌سایت خود کنید تا زمانی که حتی میزان فروش شما پایین است با افزایش بازدید از طرف کاربران ثابت بتوانید به حد درآمد معقولی برسید.

 اما به نظر شما اگر به وب سایت شما دارای ویژگی های مناسبی نباشد و یا اینکه کاربرانی که وارد سایت شما می شوند به صورت مداوم با مشکلات متعدد برخورد کنند به مرور زمان باعث می شوید که تمامی آنها را از دست بدهید و مرگ یک وبسایت زمانی اتفاق می افتد که کاربران ثابت دیگران سایت را برای دریافت خدمات خود انتخاب نکنند شما با آموزش گوگل آنالیتیک می توانید از تمامی این موارد آگاه شوید و از عواملی که باعث می شود کاربران خود را از دست بدهید اجتناب کنید.

در صورتی که قصد گذراندن دوره های آموزش گوگل آنالیتیک را دارید می توانید دوره های بسیار کامل و کارآمد را از طریق وب سایت ما دریافت کنید. مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با داشتن کارشناسان بسیار حرفه ای در زمینه آموزش انواع موارد مرتبط با گوگل می تواند به شما کمک کند که از مشکلاتی که باعث از دست دادن تعداد زیادی از کاربران تان می شود خودداری کنید.

بنابراین اگر قصد تا این است که به اهدافی که از ابتدا برای وب سایت خود در نظر گرفته اید دست پیدا کنید سعی کنید تمامی مواردی که مرتبط با کاربرانتان است را به خوبی ارتقا دهید تا دچار چنین مشکلاتی نشوید آموزش گوگل آنالیتیک در دو نسخه رایگان و پولی قابل دریافت است اما توجه داشته باشید که نسخه پولی بسیار غمگین تر و کامل تر می باشد و می تواند شما را در این زمینه به خوبی راهنمایی کند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran