آموزش گوگل ادوردز

آموزش گوگل ادوردز و تمامی اصول مرتبط با آن توسط مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ارائه می شود. در این دوره های آموزشی صفر تا صد تبلیغات به وسیله گوگل ادورز آموزش داده می شود. اما بهتر است که در ادامه این مقاله به بررسی مفهوم گوگل ادورز بپردازیم.

گوگل ادوردز چیست؟

گوگل ادوردز یک سیستم قدرتمند تبلیغاتی است که باعث افزایش درآمد شما و همچنین برند سازی کسب و کارتان خواهد شد بنابراین اگر شما هم به دنبال افزایش سود حاصل از فروش آنلاین هستید طراحی کنید که به تبلیغ در گوگل ادوردز بپردازید.

اگر حتی یک بار تبلیغات خود را به گوگل ادورز بسپارید. مطمئن در دفعات بعدی بودجه بیشتری را برای این کار اختصاص خواهید داد زیرا درآمد حاصل از تبلیغات در این بسیار زیاد است و شما می‌توانید به واسطه حضور در آن میزان فروش یا ارائه خدمات خود را چندین برابر کنید.

به طور کلی منبع درآمد اصلی گوگل از گوگل ادوردز میباشد، این روش یک روش کاملا کارآمد برای افرادی است که می خواهند بدون سئو در ردیف های اول جستجوی گوگل قرار بگیرند.

شاید تا الان با وب سایت های زیادی برخورد کرده اید که به وسیله تبلیغات گوگل ادوردز توانسته اند به این جایگاه برسند. برای شناسایی این وب سایت ها فقط کافی است که آدرس آن ها را بررسی کنید. در ابتدای آدرس اینترنتی این وب سایت‌ها حرف AD قرار دارد.

بسیاری از افراد گمان می کنند که استفاده از سیستم گوگل ادورز نیازمند پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست. اما شما سخت در اشتباه هستید زیرا همان طور که از اسم گوگل ادورز بر می آید یک نوع تبلیغات مزایده محور است که نیازمند پرداخت هزینه می باشد.

بنابراین اگر می خواهید به بهترین شکل ممکن از طریق گوگل ادورز شناخته شوید و کاربران مختلف را جذب کنید. سعی کنید که از پرداخت هزینه نترسید زیر آن تمامی آن پس از تبلیغات به حساب شما برگشت داده می شود زیرا سود حاصل از تبلیغات به قدری زیاد است که میزان بودجه ای که به تبلیغ از طریق گوگل ادورز اختصاص داده اید در برابر آن مبلغ ناچیزی است.

عوامل موثر در نرخ هر کلیک

آموزش گوگل ادوردز به شما کمک می‌کند تا بتوانید به صورت کارآمد از آن استفاده کنید. بنابراین تمام سعی خود را بکنید با گذراندن دوره های آموزشی به بهترین شکل ممکن از این سیستم استفاده کنید همانطور که می‌دانید گوگل ادوردز یک سیستم کاملا کلیکی است

هزینه ای که شما برای هر کلیک اختصاص می دهید معیار پیروز شدنتان در مزایده می باشد، اما توجه داشته باشید که تمامی معیارهای گوگل به اختصاص بودجه ختم نمی شود. ارتباط کلمات کلیدی وب سایت شما با تبلیغ مورد نظر نقش بسیار زیادی در برنده شدن شما در مزایده دارد.

عوامل دیگری نظیر سرعت استاندارد وب سایت و صفحات فرود نیز می تواند نقش موثری در در این امر داشته باشد. بنابراین اگر به دنبال کسب درآمد از طریق آموزش گوگل ادورز هستید سعی کنید که کلمات کلیدی وب سایت تا مرتبط با تبلیغ باشد و از لحاظ سرعت به سایت خود توجه کنید.

چه کسانی نیازمند آموزش گوگل ادوردز هستند؟

در صورتی که دارای یک سایت فروشگاهی شرکتی یا انواع سایت هایی هستید که به فروش محصول یا خدمات خاصی می پردازید، آموزش گوگل ادورز می تواند برای شما بسیار کاربردی باشد. برای ایجاد ترافیک هدفمند وب سایت و همچنین ایجاد کمپین های تبلیغاتی گوگل ادورز می‌تواند تاثیرات فوق العاده ای بر افزایش فروش شما داشته باشد.

گوگل ادوردز تنها روش تبلیغاتی برای افزایش فروش شما نیست، اما می‌توانیم بگوییم که یکی از موثر ترین و در عین حال پر طرفدار ترین برنامه هایی است که می توانید از طریق آن به کسب درآمد و جذب مخاطبین هدف بپردازید بنابراین اگر هنوز روز چیزی راجع به گوگل ادوردز نمی دانید می توانید به دریافت آموزش گوگل ادوردز از طریق سایت ما بپردازید.

تبلیغ گوگل ادوردز در کجا به نمایش در می آید؟

مطمئنا قرار گرفتن در صفحات اول گوگل برای هر وبسایتی بزرگترین آرزو است‌. بنابراین زمانی که شما در تبلیغات گوگل شرکت می کنید، بنا به هزینه‌ای که پرداخت کرده اید و فاکتورهای مهم دیگری نظیر مرتبط بودن کلمه کلیدی با تبلیغ مورد نظر سرعت وب سایت و بسیاری از موارد دیگر تبلیغ شما در صفحات مختلف نمایش داده میشود.

البته توجه داشته باشید که زمانی که سئو سایت خود نیز توجه کنید می تواند تاثیر بیشتری در حضور شما در صفحه اول گوگل داشته باشد.

اگر در در زمینه فروش محصولات مختلف به فعالیت می پردازید به نفع شما است که در صفحات اول گوگل قرار بگیرید بنابراین سیستم گوگل ادوردز با توجه به مواردی که بیان کردیم یک صفحه را به شما اختصاص می‌دهد البته در صفحات دیگر هم ممکن است حضور داشته باشید با این حساب ممکن است میزان بازدید شما کمتر از صفحات اول باشد. آموزش گوگل ادوردز می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید با در نظر گرفتن تمامی این فاکتور ها در تبلیغات گوگل به کسب بهترین جایگاه بپردازید.

مدت زمان باقی ماندن تبلیغات در گوگل

در آموزش گوگل ادوردز شما می توانید موارد متعددی که مرتبط با تبلیغات تان در گوگل است آشنایی کامل پیدا کنید. اما اگر می خواهید بدانید که مدت زمان تبلیغ شما در گوگل چقدر است یا به عبارتی دیگر تبلیغ شما چه مقدار زمان در گوگل باقی می ماند باید بگوییم که مدت زمان باقی ماندن در گوگل ارتباط مستقیمی با زمان اتمام بودجه شما دارد.

یعنی زمانی که اعتبار شما نزد گوگل به پایان برسد تبلیغات شما از حالت نمایش در صفحات گوگل در می آید. می توانیم آن را با سئو سایت مقایسه کنیم، زمانی که مدت زمان سئو به پایان می رسد صفحه شما از حالت نمایش در صفحات گوگل خارج می شود و شما مجددا نیازمند سئو آن مطلب هستید.

در صورتی که برای تبلیغات وب سایت خود بودجه مناسب تری را در نظر بگیرید. ما در آموزش گوگل ادوردز به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید با استفاده از یک سری راهکارها بیشتر در گوگل باقی بمانید، و به دریافت کلیک های بیشتر بپردازید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran