سئو چست و چگونه انجلم می گیرد

اگر بخواهیم در زمینه ی آموزش seo تخصصی توسط تیم سئو تهران صحبت کنیم باید بگوییم دوره ها بصورت خیلی تخصصی و پر از معالب روز می باشد چون سئو کلا علم روز می باشد باید استادان هم در مواقع تدریس از اطلاعات و مطالب به روز بهره گیری کنند که تیم تخصصی سئو تهران این خدمات را به شما می دهد.

اگر بخواهیم یک تعریف جامع و در عین حال کامل از سئو برای شما بگوییم این چنین است که به بالا آوردن سایت مشتریان در کلمه کلیدی مورد علاقه خود در صفحات جست و جو توسط گوگل سئو گفته می شود وقتی یک فردی کار سئو انجام می دهد یعنی دارد برای گوگل کار می کند و بنابراین باید از قوانین و مقررات گوگل تبعیت کند.

گوگل نیز در قبال این که سایتی را بالا بیاورد از شما خدماتی می خواهد و ربات هایی را برنامه ریزی کرده تا مطمئن شود آیا شما آن کار هایی که گوگل از شما می خواهد را انجام داده اید یا نه.خوب ما در آموزش seo تخصصی به شما یاد می دهیم گوگل از شما چه چیزی می خواهد در چه جاهاییی باید به آن ها عمل کرد و با چه روش هایی می توان آن را دور زد .

در آموزش seo تخصصی به شما تمام نکات را می گوییم که همان طور که گفتیم این اطاعات به روز می باشد چون ممکن است روز بعد گوگل یک ربات را برنامه ریزی کند و یک راه فراری که قبلا می توانست از آن رد شد را ببندد. خیلی ربات وجود دارد که بعضی های آن ها وظیفه دارند روز به روز سایت شما را چک کنند بعضی ها سالیانه.

قوانین سئو توسط گوگل

بنابراین به شما در آموزش seo تخصصی یاد داده خواهد شد که اساسا چه کار هایی باید انجام داد.از جمله قوانینی که گوگل در قبال سئو کردن سایتی از شما می خواهد این است که بنابر چگالی و سرچی که می شود روزانه به اندازه 4 تا 1 محتوا که کاملا از روی اطلاعات خود می باشد در سایت خود عرضه کنید یعنی امکان کپی شدن را ندارد.

برای انجام این کار باید یا کتابی در این زمینه بخوانید و چیزی که برداشت کرده اید وارد سایت بکنید و یا این که برداشت های خود را از بررسی چند سایت در این زمینه بنویسید تنها نکته کاملا مهم این است که مطالب نباید کپی باشند برای مثال در زمان قدیم ربات گوگل پیشرفته نبود می توانست مطالبی را کپی کرد و با جا به جایی ترتیب خطوط و یا پاراگراف آن را دور زد.

اما این راه دیگر بسته شده است و دیگر نمی توان از آن بهره گرفت همان طور که می دانید نوشتن مطالب بسیار سخت و دشوار می باشد بنابر این در آموزش seo تخصصی به شما یاد خواهیم داد که چگونه می تان این ربات ها را با ابداع روشی بسیار ساده دور زد .

مسئله سئو بسیار پیچیده می باشد جالبی این علم این جاست که بعد از یادگیری سئو چه در آموزش seo تخصصی و چه به هر روش دیگری باید بقیه راه را خودتان جلو بروید چون همه چیز ممکن است روز به روز توسط گوگل عوض شود و باید بقیه اخبار را از صفحات رسمی و زبان اصلی خود گوگل بررسی کنیم.

بیشتر بخوانید : بک  لینک