مدارک بین المللی برای تدریس زبان انگلیسی

کدام موسسه اخذ مدرک بین المللی از استرالیا برای تدریس زبان انگلیسی در کشور های دیگر بهتر می باشد. اگر قصد دارید برای زندگی خارج از کشور مناسب راه را انتخاب کنید با خواندن این مقاله می توانید خیلی پر فایده باشد.تدریس زبان انگلیسی به دید موارد معقولی می آید ولی زمانی که در گوگل سرچ می کنید.

خود را غرق در موارد های زیادی از مدارکی که احتمال دارد در این راه به کارتان آید روبرو می شوید  TEFL, TESOL,CELTA,ESL: در صورت عدم آشنایی مورد های متفاوت صرفا به گیج شدن متقاضی صورت می گیرد. از جمله پرسش هایی که همواره رخ می دهد این است که :

اختلاف میان این مدارک چیست؟آیا احتیاج است برای گرفتن شغل مدرک CELTA را به جای TEFL  دریافت کنیم؟به کدام مدرک برای آموزش زبان انگلیسی در خارج از کشور احتیاج داریم؟در ادامه مقاله اخذ مدرک بین المللی از استرالیا به بررسی این گروه از پرسش ها برای روشن تر شدن عنوان خواهیم پرداخت.

این حروف مخفف چه لغاتی هستند

با ما در ادامه ی مقاله ی اخذ مدرک بین المللی از استرالیا همراه باشد.اطلاع داشتن درست معانی لغات و تفکیک آن ها از اصطلاحات حرفه ای می تواند به درخواست کننده در انتخاب و جهت دهی راه ایده آلی که برای خود در گمان گرفته است گره گشا باشد. اول به لغاتی که برای هر حرف موجود است می پردازیم :

ESL: English as a Second Language

این جملات راجع به یادگیری زبان انگلیسی در کشور هایی است که زبان انگلیسی در آن ها زبان رسمی می باشد. مهاجران قبلا وارد شده به این کشور ها و دانشجویان خارجی می توانند از گروه دانش آموزان برای این مدرک باشند که بصورت آن بتوانند در زبان غوطه ور شوند و علم خود را بالا ببرند.

EFL: English as a Foreign Language

مشابهت زیادش با ESL  سبب اشتباه گرفتن این دو مدرک می شود. اختلاف این دو در این است که این مدرک برای کشور هایی است که در آن ها زبان انگلیسی زبان رسمی نمی باشد. از این جهت تنها در کلاس های درسی درخواست کننده به زبان انگلیسی حرف می زند و خارج از آن به زبان خود می توانند حرف بزند.

TEFL: Teaching English as a Foreign Language

این مدرک عادی ترین و معروف ترین مدرک برای آموزش زبان انگلیسی در خارج از کشور می باشد مدرک TEFL درباره به دوره های آموزشی و مدارکی که مورد احتیاج موسسات زبان و مدارسی است که درخواست کننده استخدام معلم انگلیسی می باشند.

البته باید آگاه باشید که این مدرک به موسسه بخصوصی ارتباط ندارد و موسسات کثیری این دوره را فرا می دهند. که شما می توانید در سئو تهران پس از گذارندن دوره مورد نظر و به همراه آزمونش این مدرک را کسب نمایید.همراه ما د مقاله ی اخذ مدرک بین المللی از استرالیا باشید.

TESOL – Teachers of English to Speakers of Other Languages

مثل تفل ، تیسول هم مدرکی برای یادگیری زبان انگلیسی در کشور های دیگر به غیر انگلیسی زبانان می باشد این دو مدرک به جای یکدیگر همچنین مورد کاربرد قرار می گیرند.در آمریکای شمالی، تیسول مدرک ختلفی برای تدریس زبان به غیر انگلیسی زبانان در کشور های انگلیسی زبان می باشد.

در بریتانیا ، کانادا و استرالیا هم مراکز آموختن مدرک تیسول را برای نهاد های زیر نظر دولت صادر می کنند. در آمریکا، دولت محدودیت بخصوصی برای مدارک ندارد از این جهت در اروپا و آمریکا مدرک تفل مختلف تر می باشد.ما را در محتوای اخذ مدرک بین المللی از استرالیا دنبال نمایید.

CELTA – Certificate in English Language Teaching to Adults

مدرک سلتا یک برند از شاخه تفل می باشد که بواسطه دانشگاه کمبریج صادر می شود. این مدرک به سبب موسسات و مدارس متفاوتی در سرتاسر دنیا عرضه می شود. لازم به گفتن است در مقاله اخذ مدرک بین المللی از استرالیا که بعضی موسسات برگزار کننده این دوره کمک های فرصت شغلی همچنین به طور محدود عرضه می دهند.

کدام مدرک برای تدریس خوب تر است

حال پرسش در این مقاله اخذ مدرک بین المللی از استرالیا آن است که چه مدرکی برای تدریس در یک کشور خارجی خوب تر می باشد. اکثر تبلیغاتی که در حیطه استخدام معلم زبان انگلیسی می باشد در زمینه مدرک CELTA می باشد و علت این شناخته شده تر بودن این مدرک می باشد ولی این بدین مفهوم نیست که مدارک دیگر بی اعتبار یا دستکم از اعتبار کمتری دارا باشند.

این مثل آن می ماند که مدرک فارغ التحصیلی را اساسا از یک دانشگاه یا کالج معین قبول می کنند. در واقعیت، اساتید متفاوتی با مدارک متفاوت TEFL در حال تدریس در همه دنیا می باشند.

در آخر اینکه بیشتر بر روی گرفتن هر یک از این مدارک حساسیت به خرج ندهید تا وقتی که یکی از این مدارک معتبر را دارا باشید به آسانی می توانید در هر جا جهان به تدریس زبان اشتغال بشوید.ما را در محتوای اخذ مدرک بین المللی از استرالیا همراهی کنید.

امتحان آیلتس چیست

امتحان یکی از مهم ترین مدارک زبان انگلیسی به حساب می رود که در همه دنیا برگزار می‌ شود. آیلتس در حقیقت امتحانی بریتانیایی بوده و از این دید در برابر تافل، امتحان آمریکایی، جای می‌ گیرد.اعتبار مدرک آیلتس چند سال است؟مدرک آیلتس ۲ سال بعد از تاریخ دریافت اعتبار خود را از دست خواهد داد.در صورت احتیاج دوباره به عرضه این مدرک باید دفعه دیگر در آن شرکت نمایید.

آیلتس سیستم امتحان زبان انگلیسی در مقطع بین المللی است.یک آزمون برای معین کردن تسلط زبان انگلیسی اشخاصی که هدف زندگی و یا شغل در کشور هایی دارند که زبان ارتباطات آن، انگلیسی است. در وقت کمتر از سه ساعت، این امتحان مهارت‌ های شما را در گوش دادن، خواندن، نوشتن و مکالمه ارزیابی می کند.

مناسب ترین شیوه برای سنجش مهارت‌ های مکالمه، صحبت رو در روست و آیلتس یکی از معروف ترین امتحان هایی است که از شیوه مکالمه رو در رو برای ارزیابی مهارت‌ های ارتباطی به کار می برند که همان آزمون Speaking هست. این آزمون که بواسطه متخصصین آزمون های زبان در همه دنیا طراحی شده، به شما تصویری ریزبینانه و صحیح از مهارت های زبان انگلیسی تان می دهد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام