بهترین مدارک در عرصه ی حسابداری ، حسابرسی و مالی

مناسب ترین و دارای اعتبارترین اخذ مدرک درسی برای مهاجرت در زمینه حسابداری ، حسابرسی و مالی را می توانید از ما در شرکت سئو تهران طلب کنید و باید بیان کرد گواهی های حسابداری بین المللی کثیری برای انتخاب شما موجود است. مهم در پیدا کردن مدرکی است که مناسب و یکسان با راه پیشرفت شغلی شما باشد.

در ادامه مقاله اخذ مدرک درسی برای مهاجرت به معرفی مدارک معتبر بین المللی که شرکت سئو تهران آن را ارائه می دهد در زمینه حسابداری و مدیریت مالی می پردازیم. که با اخذ هر یک از مدارک معتبر بین المللی که مورد نیاز شماست می توانید پس از آن در هر یک از کشور های خارج از مدارک به کار ببرید. و پیشرفت و توسعه شغلی داشته باشید.

Certified Public Accountant_CPA :

حسابدار عمومی حرفه ای یک عنوان قانونی برای حسابداران باکیفیت و شامل شرایط در خیلی از کشور ها در دنیای انگلیسی زبان است. این اشخاص آزمون‌ های هماهنگ حسابدار عمومی گواهی‌ شده را گذرانده‌اند و دیگر اهمیت تکمیلی هر ایالت برای یادگیری و تجربه را احراز کرده‌اند. در ایالات متحده ، CPA مجوز ارائه فعالیت حسابداری به عموم است.این مدرک در حقیقت به مدلی معادل حسابدار رسمی در ایران است.

Certified Management Accountant _ CMA :

حسابدار مدیریت حرفه ای یک گواهینامه تخصصی در زمینه های حسابداری مدیریت و مدیریت مالی است. این گواهینامه مشخص می کند که شخص در زمینه های برنامه ریزی مالی ، تجزیه و ارزیابی ، کنترل ، پشتیبانی از تصمیم گیری و اخلاق تخصصی شامل دانش است.ما را در مقاله ی اخذ مدرک درسی برای مهاجرت همراهی نمایید.

CMA یک گواهینامه شناخته شده در مقطع جهانی است که بواسطه انستیتوی حسابداران مدیریت عرضه می شود.متخصصان شامل گواهینامه CMA در سازمان هایی با جوانب ، صنایع و انواع متفاوت از جمله درست کردن و خدمات ، شرکت های دولتی و خصوصی ، سازمان های غیرانتفاعی ، مؤسسات دانشگاهی ، نهاد های دولتی (ایالات متحده) و شرکت های چند ملیتی در مقطع دنیا خدمات انجام می دهند.

CMA دوره‌ ی بین‌المللی است که کسانی که مدرک دارند آن، شامل مهارت‌های مدیریت مالی و حسابداری هستند. آن ها به علت حرفه هایی که به دست می‌ آورند، می‌ توانند علاوه بر قسمت مالی در قسمت های دیگر یک سازمان خدمات کنند. اشخاصی که دوره CMA را گذرانده‌اند می‌ توانند حسابداری، تصمیم‌گیری، مدیریت و برنامه‌ریزی را برای یک سازمان صورت دهند. سر فصل‌ های این دوره دارای نکات زیر می‌ شود.

اصول حسابداری مدیریت

  • حسابداری مدیریت: تحلیل عملکرد
  • حسابداری مدیریت: اداره کننده تصمیم‌گیری
  • مدیریت درست کردن و عملیات
  • مبانی و عملکرد های اقتصاد خرد
  • کارکرد اکسل در حسابداری مدیریت پیشرفته
  • مدیریت استراتژیک
  • تجزیه و ارزیابی و استراتژی مالی

مورد پر اهمیت برای دارندگان مدرک CMA این است که آن ها پا را فرا‌تر از حسابرسی خارجی و اصول مالیاتی گذاشته و می‌ توانند معنای دقیق‌ تر و آشکار تر از چگونگی اجرای برنامه در یک سازمان به مدیران خود عرضه دهند. اشخاص با مدرک CMA می‌ توانند سهم کثیری از بازار کار و در نتیجه توسعه کاری را به خود محتص کنند.با ما در محتوا ی اخذ مدرک درسی برای مهاجرت همراه باشید.

آن ها می‌ توانند در پست‌ های شغلی مانند مدیر‌عامل، مدیر‌ ارشد مالی، نائب‌‌رئیس، کنترل‌کننده، حسابدار ارشد، حسابدار، حسابرس داخلی، تحلیل‌گر بودجه و تحلیل‌گر مالی خدمات و توسعه صورت دهند. همینطور دارندگان این مدرک می‌ توانند مقطع بالایی از کار تخصصی تطبیق با کسب و کار خود را عرضه دهند. مدرک CMA در همه دنیا و نزد شرکت‌ های بزرگ بین ‌المللی شامل جایگاه و اعتبار است.شما با مدرک CMA در خارج از ایران فرصت شغلی زیاد تری خواهید داشت.

آزمون هایی که در مدارک بین المللی حسابرسی و مالی از شما می گیرند

در CMA، شما باید برای دو آزمون برای اخذ مدرک درسی برای مهاجرت انجام دهید. هر آزمون 4 ساعت خواهد بود. این آزمون دارای 100 سوال تستی و دو پرسش 30 دقیقه ای خواهد بود.

Association of Chartered Certified Accountants _ ACCA :

ACCA مخفف انجمن حسابداران حرفه ای است. ACCA در انگلستان ساکن است و حقیقتا مثل CMA یک نهاد واحد را مدیریت می کند. به علت آن که در انگلستان مستقر است ، این گواهینامه اکثرا در کشور های مشترک المنافع شناخته می شود.دارندگان مدرک ACCA یا The Association of Chartered Certified شامل مهارت‌ های حسابداری، حسابداری صنعتی و حسابرسی مالی هستند.

برای ثبت‌نام در این زمینه نیاز به دارا بودن مدارک دانشگاهی مربوط نیست و ارائه مدارک تخصصی فراگیران، کافی است. این دوره به افرادی پیشنهاد می‌ شود که خواستار هستند موقعیت شغلی مختلفی را تجربه کنند. دارندگان مدرک ACCA شامل دید اصولی تر نسبت به جهان حسابداری و حسابرسی مالی هستند و بازار کاری بیشتر از باورشان، تجربه خواهند کرد.

انجمن حسابداران حرفه ای انگلستان به دارندگان مدرک ACCA فرصت‌های شغلی خیلی زیادی را در همه دنیا معرفی می‌‌ کند. ACCA شامل دوره‌ ها و مدارک تخصصی مختلفی است که برخی از این مدارک را در طول زمان و بعضی دیگر را در وقت کمتری می‌توان اخذ کرد.با ما در مقاله ی اخذ مدرک درسی برای مهاجرت هماره باشید.

فرصت های شغلی در این زمینه

با مدرک ACCA فرصت‌ های مختلفی برای شما باز خواهد شد. شما می‌ توانید در شرکت‌ های حسابداری، شرکت‌ های خدمات مالی و مشاوره‌ای و حتی در بهداشت و درمان شرکت کنید. شما با دارا بودن مدرک ACCA خارج از ایران فرصت شغلی زیاد تری خواهید داشت.

3 آزمون، 2 ساعته در مقطع اول و 11 آزمون 3 ساعته در مقطع دیگر خواهید داشت.کدام مدرک برای مهاجرت بدست آوردن خوب تر است؟دوره حسابداری بین‌المللی ACCA در ایران بطور زیادی شناخته شده‌است. از این جهت خیلی از مدیران به اهمیت این رشته و کارشناسان آن، پی برده‌اند.

ولی باید در گمان داشت که این دوره شامل 14 امتحان است و بدست آوردن این مدرک تقریبا 3 تا 4 سال زمان می برد.دوره حسابداری بین المللی CMA، در ایران خیلی معروف نیست ولی در خارج از ایران برای نمونه آمریکا، بطو کامل شناخته شده و عملکردی از ACCA است. از این جهت، گذراندن این دوره به افرادی که هدف مهاجرت دارند، پیشنهاد می‌ شود.

CMA بهتر است یا ACCA

جواب به این پرسش به گفته ی ما در مقاله ی اخذ مدرک درسی برای مهاجرت ، اساسا به خودتان و مقاصدی که دارید وابسته است. پیش از هر تصمیمی باید مقاصد خود را معین کنید و مشاهده کنید حقیقتا احتیاج شما و تخصصی که دارید در کدام دسته جای می‌ گیرد. برای انتخاب صحیح، بزرگ فکر کنید، بعد تلاش کنید ببینید آیا مقصود بلند مدت شما با تصمیمی که در حال حاضر گرفته‌اید هماهنگ است یا نه.

این دیدگاه به شما یاری خواهد کرد تا تصمیم صحیحی بگیرید و در آخر باید بدانید گذراندن هر یک از این دوره‌ ها برای رسیدن به موفقیت، به فداکاری و عزت نفس احتیاج دارد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام