در اخذ مدرک بین المللی ۳ اصول پر اهمیت وجود دارد

نخست موضوع در اخذ گواهی نامه معتبر بین المللی آن است که مدرک صادر شده دارای استعلام باشد.دوم آن که پس از صدور و ترجمه مدرک بین المللی بواسطه دارالترجمه های رسمی، مدرک از طرف وزارت خارجه و قوه قضاییه مورد تایید باشد. به این معنی که پس از ترجمه رسمی امکان گرفتن مهر تایید این دو سازمان را دارا باشد.

سوم آن که سازمانی که این مدرک را صادر کرده شامل اعتبار جهانی و بین المللی باشد. به این معنی که مدرک ترجمه و تایید شده این سازمان بواسطه ارگان ها و سازمان های خارجی مورد پذیرفتن باشد.که بر همین اساس سئو تهران دارای این 3 اصول مهم است و اگر از شرکت سئو تهران تلاش در اخذ گواهی نامه معتبر بین المللی کنید آن ها را استعلام گرفت.

و هر یک از این مدارک دارای حیث حقیقی و حقوقی است این مدارک متعلق به کشور انگلستان و استرالیا است که پس از اخذ این مدارک شخص می تواند در هر کشوری که محبوب آن است مهاجرت کند و از این مدارک استفاده کند.مدرک بین المللی ICDL یا همان مهارت های هفتگانه در همه وزارتخانه‌ ها و سازمان ‌های دولتی و خصوصی شامل اعتبار اساسی است.

به همین علت اخذ مدرک ICDL بین المللی سبب استخدام در سازمان‌ های دولتی و خصوصی از الزامات حقیقی بوده و عمدتاً پر اهمیت ترین چالش پیش رو برای درخواست کننده ها و کارکنان سازمان‌ ها و شرکت‌ های خصوصی و دولتی می‌ باشد.گواهینامه رانندگی بین المللی سندی است که به سبب آن مجوز تردد با اتومبیل خود در دیگر کشور ها به شخص دارنده اعطا می‌ شود.

اگر تصور می‌ کنید که اخذ گواهینامه رانندگی بین المللی مانند اخذ گواهینامه ملی، کاری خیلی وقت بر بوده و مستلزم گذراندن پردازشی زیاد و سخت است، باید اطلاع داشته باشید که به هیچ عنوان اینگونه نیست.برای بین المللی کردن گواهینامه احتیاجی به پشت سر گذاردن دوباره مراحل دریافت گواهینامه ملی نخواهید داشت.

بلکه درخواست کننده ها باید به مکانی مانند سئو تهران رجوع کرده و بعد از ارائه مدارک مورد احتیاج و پرداخت هزینه این لایسنس بین المللی، در مدت کوتاهی این مدرک بین المللی خود را بگیرند.همانگونه که اشاره شد، گواهینامه رانندگی بین المللی (International Driving permit یا IDP) سندی است که به شبب آن شخص دارنده مجاز است در خیلی از کشور های دیگر به طور موقت به رانندگی با وسایل نقلیه موتوری بپردازد.

این مدرک همواره به طور کارت یا دفترچه صادر شده و میان ۱ تا ۳ سال اعتبار خواهد داشت. اخذ گواهی نامه معتبر بین المللی علاوه بر زبان ملی کشور صادرکننده که انگلستان و استرالیا هستند ، به زبان‌ های دیگری مانند: ، فرانسوی، اسپانیایی، چینی، آلمانی و … همچنین ترجمه می‌شود تا بتوان از آن در خیلی از کشور ها به کار برد.

قابل بیان است که گواهینامه رانندگی بین المللی به هیچ صورت جایگزین تصدیق رانندگی ملی نخواهد بود و بر اصول قوانین جاری خیلی از کشور ها، همراه دارا بودن تصدیق رانندگی کشوری جزو الزامات استفاده از آن به شمار می رود.ما را در ادامه ی مقاله ی اخذ گواهی نامه معتبر بین المللی همراهی کنید.

فواید دارا بودن گواهی نامه بین‌المللی

به کار بردن از اتومبیل شخصی در سفر دست اشخاص را در گردش در شهر، انتخاب راه های مورد علاقه و… بازخواهد گذاشت و اضطراب پیدا نکردن محصولات نقلیه عمومی را از بین خواهد برد. این وضعیت برای اشخاصی که به طور دائم در کشوری زندگی می‌ کنند همچنین وجود دارد. اشخاصی که زیاد سفر می‌ کنند، احتیاج به صرفه‌جویی در قیمت ها هستند.

یکی از شیوه های صرفه‌جویی می‌ تواند سفر با ماشین شخصی و یا حتی کرایه اتومبیل برای مدت‌ زمان اقامت در کشور مقصود باشد.البته صحیح است هزینه‌ هایی مانند استهلاک، بنزین، قیمت خروج از کشور و… در به کار بردن از اتومبیل شخصی یا کرایه‌ ای موجود هست.

ولی در مقایسه با پرداخت قیمت های حمل‌ونقل عمومی مانند تاکسی، اتوبوس، آژانس و…، به کار بردن از اتومبیل در سفر های خارجی تا اندازه خیلی زیادی به‌صرفه خواهد بود؛ بویژه در زمان‌ هایی که ظرفیت ماشین در تردد کامل باشد.ما را در محتوای اخذ گواهی نامه معتبر بین المللی همراهی کنید.

مواردی در مورد گواهینامه بین‌المللی

بعضی از کشور های اروپایی و همینطور استرالیا، امارات متحده عربی، ایالات‌ متحده آمریکا و کانادا قوانین دشواری را به نسبت دیگر کشور ها برای به کار بردن از گواهینامه بین‌المللی بکار بسته‌ اند. در این کشور ها در زمان رانندگی، به دنبال داشتن اساس گواهینامه رانندگی علاوه بر گواهینامه بین‌المللی مهم است.

شرکت سئو تهران خدماتی در زمینه اخذ گواهی نامه معتبر بین المللی ارائه می دهد که شما می توانید در هر زمینه ای که دلخواه شما است در آن دوره ثبت نام کنید و پس از گذارندن دوره آزمون پایانی را بدهید و مدرک معتبر قانونی که برای کشور های انگلستان و استرالیا را اخذ بفرمایید.

و پس از اخذ گواهی نامه معتبر بین المللی شما می توانید به هر کشوری که دلخواه شما است مهاجرت کرده و با ارائه این مدارک موفقیت شغلی خود را به همرا داشته باشید. این مدارک در همه کشور ها قانونی و معتبر است. توجه کنید که فقط مدارکی در ایران اعتبار و اهمیت حقوقی و رسمی دارند که بواسطه مراجع قانونی مربوط ، ارگان ، سازمان ، آموزشگاه ، موسسه و یا شرکت مورد نظر مجوز های لازم سبب فرآیند آموزشی را دارا باشند.

بر همین اصول شرکت سئو تهران دارای مجوز های لازم حقیقی و حقوقی است که شما حتی می توانید این مجوز ها را استعلام فرمایید که این مجوز های لازم می توانند از طریق مراجع برای زمینه آموزش صادر گردند. آنچه که اخذ گواهی نامه معتبر بین المللی در این میان برای شما صورت می دهند، بالا بردن شتاب حرکتتان می باشند به شرط آنکه به طور صحیح و در وقت و شرایط درست انتخاب شوند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام