تماس با ما : 02144030236-09218495036|Seotehran.mail@gmail.com

اداره پیج اینستاگرام

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

وظیفه های ادمین اینستاگرام چه مواردی است

اگر شما در شرکتی بزرگ و یا حتی کوچک فعالیت بکنید قطعا یک فردی برای اداره پیج اینستاگرام خود نیازمندید ، همانگونه که تا به کنون در شبکه اجتماعی اینستاگرام، پیج ها و صفحاتی را دیده اید که خیلی جذاب بوده و زیاد ترین لایک و کامنت را به خود مختص می کنند.

به نظر شما علت آن چیست؟ پر اهمیت ترین علت آن ، این است که ادمین اینگونه پیج ها به وظایف خود به درستی آگاه هستند.و تلاش می کند که همه آن ها را به طور صحیحی انجام دهند. در این مقاله هدف داریم به شما بیان کنیم که وظایف ادمین اینستاگرام چه چیزی است و نقشه اداره پیج اینستاگرام را در اختیارتان بگذاریم. با این موارد خواهید آموخت که چگونه ادمین اینستاگرام شوید.

وقتی که هدف دارید در اینستاگرام فعالیت کنید و شامل محبوب ترین پیج ها شوید، باید طبق اساس مشخص شده ای عمل کنید. بعضی از پر اهمیت ترین اساس را ما در مقاله اداره پیج اینستاگرام برایتان ذکر کرده و تشریح خواهیم کرد که بر اصول آن ها متوجه شوید که ادمین اینستاگرام باید چه چیز هایی را بلد باشد تا بتواند از راه پرپیچ خم خود به درآمد برسد.

انتشار مرتب پست و استوری

در اوایل تنها انتشار پست ملاک و ارزشگذاری بود! ولی امروزه استوری همچنین جزو پر اهمیت ترین قسمت هایی است که یک ادمین اینستاگرام باید به آن مسلط شود و به صورت مرتب در آن اقدام به انتشار محتوا نماید. باید عنوان پیج تان را بطور کامل درک کرده باشید.

و بعد ساعتی که بیشتر مخاطبان شما آنلاین می شوند را متوجه شوید تا در همان ساعات کار به انتشار محتوا کنید. یکی از پر اهمیت ترین وظیفه فردی که در اداره پیج اینستاگرام فعالیت دارد ، همین است و باید به طور مرتب این کار را انجام دهد.

محتوا سازی تخصصی : عنوان دیگری که جزو کار های یک ادمین اینستاگرام است، این است که کار محتواسازی را به درستی آموخته باشد.اگر یک پیج می خواهد موفق پدیدار شود، به گفته مقاله اداره پیج اینستاگرام باید محتوایی یونیک و خارق العاده داشته باشد.

مفهوم از محتوای یونیک به معنی محتوایی است که خود ادمین آن را درست کرده و منتشر نموده و تا به الان فردی آن را تولید نکرده است. شما باید با دقت به عنوان پیج تان مناسب ترین محتوا ها را بسازید.محتوا هایی که شامل عکس ها یا فیلم هایی جالب ساخته شده باشد ، زیاد تر اشخاص را به خود متوجه می کند.

زیاد کردن فالوور های پیج : در حال حاضر به گفته مقاله اداره پیج اینستاگرام فالوور های فیک رواج پیدا کرده اند و بیشتر از اشخاص از این فالوورها استفاده می کنند. ولی آن ها از این موضوع غافل اند که فالوور هایشان تنها بعد نمایشی دارد و به هیچ کاری نخواهند آمد.

شما باید به فکر راه هایی باشید که فالوور های حقیقی و فعال جذب کنید. اگر اساس محتوا سازی را یاد گرفته باشید و همینطور با قواعد اساسی انتشار پست و استوری در اینستاگرام آشنا باشید، می توانید فالوورهایی حقیقی برای خودتان بگیرید. یکی از با اهمیت ترین وظایف اداره پیج اینستاگرام را می توان همین زیاد کردن فالوور دانست.

زیاد کردن لایک و کامنت پست ها

هر اندازه که فالوور دارا باشید، اگر کامنت و لایک نداشته باشید، پیج تان اهمیتی نخواهد داشت. اگر محتوا هایی جالب بسازید، می توانید به اندازه کامنت ها و لایک هایتان اضافه کنید. تلاش کنید یک جنجال و چالش در پیج تان به درست کنید که برای کاربران جالب است.

به این صورت می توانید به اندازه لایک ها و کامنت هایتان اضافه کرده و کم کم مسیر های کسب درآمد را برای خود بگشایید. امروزه تبلیغات گرفتن بواسطه ادمین های اینستاگرام خیلی زیاد شده و اگر بتوانید پیجی کارآمد دارا باشید که لایک و کامنت زیادی دارد، اشخاص بیشتری هستند که برای تبلیغات به دنبالتان خواهند آمد.

مراقبت امنیت پیج و فالوور ها : یکی دیگر از کار های فردی که اداره پیج اینستاگرام را در دست دارد ، این است که در حفظ امنیت پیج و کاربران خود یاری کند. برای پیچ می تواند صفحه اش را به دست اشخاص با مهارتی که در این حیطه کار می کنند بسپارد یا با بوجود آوردن رمز های قوی و کار های شبیه به آن ، امنیت پیجش را تامین کند.

برای مراقبت امنیت کاربران، او باید کار های متفاوتی انجام دهد. به عنوان نمونه اگر یک پست جنجالی انتشار یابد که زیر آن کاربران یکدیگر را تهدید می کردند یا هر کار شبیه به آن ، خوب است که ادمین دخالت کرده و یا کامنت های آن ها را حذف کند یا کاری کند که مراقب آرامش فالوور ها باشد تا نخواهند از پیج بیرون بیایند.

شناخت با نرم افزار های گرافیکی : از جمله فعالیت اداره پیج اینستاگرام می توان به شناخت وی به نرم افزار های گرافیکی نام برد. از آنجا که اینستاگرام زیاد تر روی فیلم و عکس مانور می دهد و برای کاربران همچنین این محتوا هاست که جالب هستند، یک ادمین اینستاگرام باید توانایی داشته باشد تا با نرم افزارهای ادیت فیلم و عکس به درستی کار کند.

تا بتواند عکس ها و فیلم هایی جالب ساخته و در اختیار کاربران خود جای دهد. نرم افزارهایی مثل فتوشاپ، پریمیر و افترافکت جزو پر اهمیت ترین نرم افزار ها هستند که آموختن آن ها برای یک ادمین اینستاگرام حیاتی است.

خلاقیت در درست کردن محتوا : هیچگاه از یاد نبرید که درست کردن محتوا جزو کار های ادمین اینستاگرام است.ولی محتوایی مهم است که تکراری نباشد و در منتشر کردن آن، ادمین از خود خلاقیت صرف کند. بطور نمونه تصور کنید که شما در مورد یک عنوان جالب محتوایی ساخته و انتشار می دهید.

هر اندازه که محتوای پیش از این جذاب بوده باشد، مقاله بعدی شما باید در مورد محتوایی دیگر باشد.در غیر این مورد مخاطبان از محتوای تکراری پیج شما بی حوصله می شوند. همواره سعی کنید که به روش های متفاوتی محتوا های جالب بسازید و در اختیار کاربران جای دهید.

توانایی به کار بردن از هشتگ های مناسب : به کار بردن از هشتگ های خوب، می تواند به زیاد شدن فالوور های پیج و همینطور زیاد کردن کامنت و لایک آن یاری کند.برای هر پست باید هشتگ های خوبی را تهیه و جای دهید. به واسطه ی این هشتگ ها، به گفته مقاله اداره پیج اینستاگرام مخاطبان تان شما را بیابند و داخل پیج شما خواهند شد.

همراه سئو تهران باشید.

2020-12-29T18:27:22-01:00