امتیازدهی به : post

ارتقا پیج اینستاگرام

ارتقاء پیج اینستاگرام یکی از مهمترین کارهایی است که شما باید برای افزایش بازدید صفحه خود انجام بدهید امروز افراد زیادی به دنبال این هستند که بتوانند صفحه اینستاگرام خود را در معرض بازدیدکنندگان زیادی قرار بدهند تا به واسطه حضور آنها در صفحه به ارتقاء پیج اینستاگرام خود بپردازند.

توجه داشته باشید که مخاطبان و کاربران متعددی که در اینستاگرام به فعالیت می پردازند و خواهان ورود به صفحات مختلف هستند بر اساس نکات و اصول متعددی یک پیج را برای دنبال کردن انتخاب می‌کنند .

یعنی اینگونه نیست که شما بدون اینکه کاری انجام بدهیم انتظار این را داشته باشید که مخاطبان زیادی وارد صفحه شما بشوند، تنها زمانی می توانید صفحه خود را به عنوان یک صفحه پر بازدید در اختیار دیگران قرار بدهید که برای آن تلاش کرده باشید و با انجام یک سری از اقدامات مهم باعث جذاب تر شدن آن بشوید. در ادامه شما را با یکسری از مهم ترین نکاتی که باعث ارتقاء پیج اینستاگرام می شود و دلیل موفقیت بسیاری از افراد است آشنا می کنیم.

سرعت بخشیدن به تولید محتوا

یکی از مهم‌ترین مواردی که باعث می‌شود تعداد بازدیدکنندگان وبسایت شما افزایش پیدا کند تولید محتوای متوالی و ارزشمند است یعنی اینکه شما باید این توانایی را داشته باشید که با سرعت بسیار بالا به تولید محتوا بپردازید و محتوایی که ارائه می‌کنید .

از هر لحاظ اصولی و جذاب باشد توجه داشته باشید که مخاطبان شما به دنبال پست ها و استوری های متفاوت هستند و نمی خواهند که مثل همیشه از یک سری محتوای بی ارزش و تکراری دیدن کنند پس علاوه بر اینکه سرعت عمل خود را برای تولید محتوای روزانه باید افزایش بدهید به فکر ارائه محتوای یونیک و منحصر به فرد باشید این گونه می توانید به ارتقاء پیج اینستاگرام در مورد از زمان کوتاهی بپردازید.

تا جایی که می توانید به صورت روزانه یک پست را به اشتراک بگذارید و چندین استوری در پیج قرار بدهید زمانی که کاربران شما تلاش بی وقفه پیج را برای به اشتراک گذاشتن موارد متعدد مشاهده می کنند به صورت روزانه تمایل دارند که موارد مختلفی را که شما با آنها به اشتراک میگذارید را به صورت روزانه دنبال کنند بنابراین فردی در این زمینه موفق است که برای به اشتراک گذاشتن موارد متعدد در پیج خود به اندازه کافی تلاش می‌کند.

 سعی کنید محتوای کاربر پسند ارائه دهید

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید به آن توجه کنید این است که کلیه محتوا هایی که ارائه می دهید باید از هر لحاظ متفاوت و کاربرپسند باشند یعنی اینکه اگر شخصی اینستاگرام شما را دنبال کند باید محتواهای شما از هر لحاظ جذاب باشند تا کاربران بتوانند در آن پیج بمانند و آن را دنبال کنند اینستاگرام شما به اندازه کافی دلنشین و و جذاب نباشد، کاربران از دنبال کردن آن خودداری می‌کنند و این به ارتقاء پیج اینستاگرام شما کمک نمی کند‌.

اگر مدت زمانی را برای تولید محتوای پیج خود اقتصاد می‌دهید تلاش کنید که محتواهای ارائه شده محتواهای ویژه و متفاوتی باشند محتوای تکراری باعث دلزدگی کاربران متعدد می‌شوند و به مرور زمان آنها را نسبت به پیج شما دلسرد می‌کند و نه تنها پیش شما ارتقا پیدا نمی‌کند.

بلکه تعداد زیادی از کاربران را از دست خواهی داد و اگر زمانی را برای این کار اختصاص می دهید بهتر است که محتواهای شما کاملا متفاوت و ویژه باشند‌. اولاً باید به این نکته توجه کنید که موضوع پیج شما چیست و برای چه مخاطبان را میخواهید جذب کنید .

اگر هدف شما تنها جذب مخاطب است باید از انواع ویدیو های سرگرم کننده و جذاب استفاده کنید موضوع پیج شما فروش و فروشگاه است باید تمام سعی خود را بکنید که به ارائه محتواهایی بپردازید که برای کاربران بسیار جذاب باشد .

گر شما به درستی محصولات خود را به صورت تصویر با مشخصات کامل در اختیار مخاطبان قرار ندهید آنها به هیچ عنوان نمی توانند از پیج شما رضایت داشته باشند توجه داشته باشید که هر چه استوری هایی که به صورت روزانه به اشتراک می گذارید جذاب باشند مخاطبان مختلفی که به صورت مداوم پیج شما را چک میکنند به صورت مداوم به دنبال چک کردن پیج شما هستند و تمایل دارند که آن را برای همیشه دنبال کنند.

راز موفقیت عکس در پیچ هایی که توانسته‌اند به ارتقاء پیج اینستاگرام خود  بپردازند در ارائه محتوای متفاوت و کاربر پسند است آنها زمان زیادی را برای پیج خود اختصاص داده‌اند و بر روی مسائل مهمی تمرکز کرده اند تا بتوانند در این زمینه موفق شوند.

هشتگ گذاری اصولی را یاد بگیرید!

یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند باعث ارتقاء پیج اینستاگرام شما بشود هشتگ گذاری اصولی است که به واسطه هشتگ گذاری می توانید مخاطبین متعددی را جذب پیج خود بکنید اگر به اندازه کافی بر روی این موضوع تمرکز کنید میزان موفقیت شما در افزایش بازدید یک پست بسیار زیاد میشود همه مخاطبین شما به مرور زمان افزایش خواهند یافت.

دلیل موفقیت بسیاری از پیج هایی که هم اکنون با مشاهده آن ها می پردازید این است که تمامی موارد و اصول تولید محتوا را به درستی رعایت کردند و در مرحله بعد پس از به اشتراک گذاری پست ها و استوری ها در هشتگ گذاری اصولی نهایت تلاش خود را کرده‌اند.

 بنابراین اگر شما نیازمند افزایش بازدیدکنندگان و مخاطبان پیج اینستاگرام خود هستید باید سعی کنید که تمامی نکات مربوط به این موضوع را رعایت کنید و از مواردی که باعث ریزش فالوور های شما می شود خودداری کنید توجه داشته باشید که علاوه بر هشتگ هایی که مرتبط با پیج شما هستند می توانید از تکه های عمومی ترکه به صورت روزانه توسط افراد سرچ می شود نیز استفاده کنید برای مثال اگر یک اتفاق در اینستاگرام بسیار زیاد شده است و شما می خواهید در همان روز به اشتراک یک پست بپردازید باید از هشتگ آن استفاده کنید.

از تگ و لوکیشن استفاده کنید

علاوه بر هشتگ گذاری اصولی عامل دیگری که می‌تواند باعث ارتقاء پیج اینستاگرام به شما بشود استفاده از تگ ها و لوکیشن‌های متعدد است زمانی که شما اشتراک یک پست می پردازید و لوکیشن آن را ذکر می کنید اگر کاربری در جستجوی لوکیشن خاصی باشد قرص شما برای آن نمایش داده می شود به طور کلی شما باید از تمامی عواملی که عمومی هستند و روش‌های مختلف سرچ در اینستاگرام می باشند استفاده کنید زیرا تمامی آنها باعث پیشرفت شما می شوند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran