امتیازدهی به : post

 ارز دیجیتال اتریوم چیست؟

ارز دیجیتال اتریوم چیست؟ اگر بخواهیم یک تعریف ساده از آن داشته باشیم باید بگوییم که اتریوم یک زیرساخت آزاد بر مبنای فناوری بلاک چین می باشد و می توان برنامه های کامپیوتری غیر متمرکز را بر روی آن اجرا کرد.

زمانی که می گوییم غیر متمرکز بدین معنا است که کنترل آن به دست هیچ شخصی نیست در واقع شخص یا اشخاص خاصی نمی توانند کنترل آن را به دست بگیرند‌. همه افراد میتوانند در مدیریت آن سهم داشته باشند‌، و آن را کنترل کنند.

از آنجایی که ساختار این ارز غیر متمرکز و توزیع شده است. پس از اینکه یک برنامه بر روی اتریوم پیاده شد. برنامه به هیچ عنوان قابل دسترسی و دستکاری نیز تحت هدایت خالق خود اتریوم بخواهد این کار را انجام بدهد.

اگر سری به وبسایت رسمی اتریوم بزنید متوجه خواهید شد که این وب سایت به صورت صریح راجع به این عرض این گونه بیان کرده که به هیچ عنوان قابل دستکاری و توقف نیست و احتمال اینکه توسط افراد دیگر مورد سانسور و تقلب قرار بگیرد بسیار پایین است و می توانیم بگوییم که احتمال آن صفر می باشد.

اهداف ارز دیجیتال اتریوم

یکی از توسعه دهندگان ارز دیجیتال اتریوم بیان کرد که هدف این ارز این است که افراد در زندگی روزمره خود به هیچ بانک نهاد یا موسسه ای جهت توسعه کسب و کار خود نیاز نداشته باشند. در واقع خود اشخاص با خرید اتریوم می توانند مدیریت سرمایه خود را به دست بگیرند.

در سال ۲۰۰۸ سختی به نام ساتوشی ناکاموتو بیت کوین را به همه معرفی کرد. در واقع بیت کوین اولی سیستم  پولی دیجیتال غیرمتمرکز، توزیع شده است. این شبکه به کمک  بلاک چین اطلاعات مربوط به تراکنش های پولی را در شبکه های کامپیوتری نمایش می‌دهد  و با این کار از شرکت ها و بانک ها کاملا مستقل جدا و مستقل است.

غیر متمرکز بودن ارز دیجیتال اتریوم چیست؟

آیا در بررسی مفهوم اردبیلی تال اتریوم چیست برای شما این سوال به وجود بیاید که غیر متمرکز کردن آن به چه معنا است برای اینکه راحت تر این موضوع را درک کنید برای شما بسیاری از شبکه های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام یا تلگرام می آوریم. همان‌طور که می‌دانید روزانه افراد زیادی از طریق این برنامه ها فعالیت اجتماعی می پردازند و پست ها و استوری های مختلف را به اشتراک می گذارند مفهوم متمرکز و غیرمتمرکز اینجا خود را نشان می دهد.

تمامی فعالیت هایی که شما در این برنامه ها انجام می دهید توسط یک نهاد بزرگتر کنترل میشود در واقعیت شما بر خلاف قوانین آن شبکه اجتماعی به فعالیت بپردازید. محتوای به اشتراک گذاشته شده توسط سیستم کنترل کننده حذف خواهد شد. این امر نشان دهنده متمرکز بودن سیستم مدیریتی شبکه های اجتماعی مختلف است. بنابراین درک نحوه مدیریت سیستم ارزهای دیجیتال آسان تر می شود زیرا توسط هیچ نهاد یا موسسه خاصی کنترل نمی‌شود و هر شخص میتواند کنترل کار خود را به دست بگیرد

شاید برای شما جالب باشد که بدانید از طریق این سیستم می توان بدون هیچ گونه تقلب و سانسور انتخابات آزاد راه انداخت، هرگونه فعالیت متمرکزی به واسطه استفاده از اتریوم می تواند به صورت غیر متمرکز در بیاید. بسیاری از فعالیت هایی که توسط واسطه ها انجام می شود مانند فرایند وام دهی، بیمه، و بسیاری از پرداخت ها از طریق اتریوم می تواند بدون اینکه واسطه کاری انجام بدهد انجام شود.

 هر فردی قادر است از طریق بازار دیجیتال اتریوم بازار غیر متمرکز را گسترش دهد‌. قبل از این که ارز دیجیتال اتریوم توسعه داده شود. توسعه دهندگان جهت ساخت ارز دیجیتال و خود مجبور به کدنویسی بودند. اما خوشبختانه امروز هم این افراد می‌توانند بدون این که به ساخت بلاک چین جدید بپردازند، با استفاده از اتریوم برای خودشان یک ارز دیجیتال کاملا مستقل یا به اصطلاح توکن بسازند.

ارز دیجیتال اتریوم

ارز دیجیتالی که در اتریوم مورد خرید و فروش قرار می گیرد اتر نام دارد و به صورت مختصر ETH می باشد. این واحد پولی راهی است برای خرید و فروش پولی شبکه  و هم چنین می توانید هزینه ها و کارمزدها را به واسطه استفاده از آن پرداخت کنید‌.

در میان فعالین ارز دیجیتال زمانی که صحبت از خرید اتریوم یا تحلیل اتریوم می شود منظور همان اتر بنابراین اگر می‌خواهید بدانید ارز دیجیتال اتریوم چیست موارد مرتبط و اصطلاحات رایج را به خوبی فرا بگیرید. این امر می تواند به شما کمک کند تا بهتر در این زمینه به فعالیت حرفه‌ای بپردازید. بنابراین الان باید متوجه شده باشید کارت دیجیتال اتریوم چیست؟ اتریوم شبکه مبتنی بر بلاکچین و اتر ارز دیجیتال اتریوم است.

امروزه افراد زیادی با امید و رشد این ارز دیجیتال از طریق صرافی های معتبر به خرید آن می پردازند. این ارز در کیف پول موبایل و کامپیوتر شخصی شما نگهداری می‌شود و اطلاعات آن و در دسترس افراد قرار دارد که رمز ورود شما را داشته باشند در این زمینه به شما توصیه می‌کنیم که تا جایی که امکان دارد رمز خود را در اختیار دیگران قرار ندهید و برای اینکه فراموش نشود چندین جا آن را ذخیره کنید.

شباهت های اتریوم به بیت کوین

  • اتریوم یک ارز دیجیتال مستقل است و بلاک چین مختص به خود را دارد همانطور که بیت کوین به عنوان اولین ارز دیجیتال دارای بلاکچین مخصوص به خود بود.
  • اتریوم نیز مانند بیت کوین در دسترس عموم قرار دارد و همه افراد می توانند برای خرید و فروش و قرارداد هوشمند بدون نیاز به مجوز خاصی از آن استفاده کنند در واقع شباهت بیت کوین و اتریوم در این مورد به چشم می آید. اگر با مفهوم ارز دیجیتال اتریوم چیست شده باشید می دانید که تا چه اندازه به بیت کوین شباهت دارد.
  • اتریوم ارز دیجیتال مخصوص به خود یعنی اتر را دارد. که به ما این امکان را می دهد آن را با سایر ارزهای دیجیتال مبادله کنیم. مالکیت اعتمادند مالکیت بیت کوین بر روی بلاکچین پیگیری می شود.
  • یکی دیگر از شباهت های ارز دیجیتال اتریوم و بیت کوین در نحوه استخراج آنها است هم بیت کوین و هم اتریوم هردو مبتنی بر استخراج هستند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran