ارورهای وردپرس

ارور های وردپرس مجموعه خطا هایی هستند که پس از استفاده از این نرم افزار مدیریت محتوا ممکن است با آن ها مواجه شوید. بنابراین اگر بخواهید آنها را هر چه سریعتر برطرف کنید باید آشنایی کامل با تمامی ارور ها داشته باشید تا این امکان برای شما وجود داشته باشد که ظرف مدت کوتاهی آنها را برطرف کنید.

به طور کلی وردپرس یکی از بهترین و راحت ترین برنامه های مدیریت محتوا است که بسیاری از وب‌سایت‌ها و بر روی آن طراحی شده اند، بنابراین اگر به هر دلیلی دچار مشکل یا ارورهای مختلف بشود، یک امر کاملا طبیعی است و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

نکته ای که مهم است این است که شما باید به خوبی با تمام ارور های وردپرس آشنایی داشته باشید تا بتوانید آنها را برطرف کنید از جمله رایج ترین ارور هایی که می توانیم به شما معرفی کنیم شامل:

خطای داخلی internal server

یکی از گیج کننده ترین خطاهایی که ممکن است بر روی صفحه نمایش شما در سیستم وردپرس نمایش داده شود خطای داخلی اینترنال سرور است. این خطا زمانی که نمایش داده می شود به معنای بروز مشکلاتی در سیستم شما است که باید هرچه سریعتر آنها را برطرف کنید.

نکته‌ای که در این زمینه وجود دارد این است که پس از نمایش این برای شما مشخص نمی شود که علت مشکل چیست و باید به کدام فایل ها مراجعه کنید و مشکل به وجود آمده را برطرف کنید. این می‌تواند کار شما را مشکل کند اما اگر کمی هوشیار باشید و خودتان با وبسایت خود آشنایی داشته باشید می توانید در مدت کوتاهی به تشخیص ارور های وردپرس بپردازید و آنها را برطرف کنید.

این سایت با مشکل فنی روبرو شده است!

یکی دیگر از رایج ترین ارورهای وردپرس نمایش خطای این سایت با مشکل فنی روبرو است می باشد. پس از نمایش این خطا سیستم شما یک پیام به این ایمیل وردپرس ارسال می کند. این پیام به شما کمک می‌کند که با استفاده از لینک ارسال شده به تشخیص خطای به وجود آمده بپردازید و هر چه سریعتر آن را برطرف کنید.

برطرف کردن ارور syntax

این خطا زمانی در سیستم شما بروز می‌کند که یکسری از کدها را به سیستم وردپرس خود اضافه کرده اید و این کدها قابلیت سازگاری با محیط وردپرس را ندارند به همین دلیل این خطا به صورت مکرر نمایش داده می شود.

پیغامی که بر روی سیستم شما نمایش داده می شود ممکن است یک آدرس از مشکل به وجود آمده در دستگاه شما باشد که به وسیله شماره خط ها نمایش داده شده است. گاهی اوقات ممکن است شما تنها یک پرانتز یا یک عدد را اشتباه گذاشته باشید و این خطا به دلیل همین اشتباه است، پس سعی کنید در چنین مواردی پیغام خطا را دنبال کنید و ارورهای وردپرس به وجود آمده را برطرف کنید.

 برطرف کردن ارور اتصال به پایگاه داده

زمانی که این خطا نمایش داده می شود به صورت واضح به شما هشدار می دهد که سیستم شما نتوانسته به دیتابیس متصل گردد، بنابراین شما باید اقدامات لازم جهت برطرف کردن این ارور را انجام بدهید و اگر مبتدی باشید بروز این خطا برای شما کمی دردسر ساز شود .

اما افرادی که دارای تجربه کافی در این زمینه هستند می‌توانند خطاها و ارورهای وردپرس را تشخیص و برطرف کنند دیتابیس شامل اطلاعات پایه مانند رمز عبور و نام کاربری می باشد. گاهی اوقات ما اطلاعات دیتابیس را اشتباه وارد کرده اید. یا اینکه رمز عبور خود را تغییر داده اید بنابراین ممکن است با این ارور مواجه شوید.

بنابراین باید با اصلاح موارد این چنینی از بروز چنین خطاهایی جلوگیری کنید.

 ارور صفحه سفید مرگ!

نام ارورصفحه سفید مرگ کمی ترسناک به نظر می رسد، دلیل آن هم این است که بدون اینکه هیچگونه پیغامی برای شما ارسال شود تا متوجه خطاب شوید کلیه دیتاهای شما به حالت پاک شده یا سفید در می آیند.

مطمئناً بروز ارور های وردپرس این چنینی برای افراد مبتدی بسیار گیج کننده است اما معمولاً بروز این خطا به دلیل پر شدن حافظه php می باشد. یا ممکن است به علت پیکربندی در سرور به وجود آمده باشد.

ارورهای ۴۰۴ ورد پرس

بروز خطای ۴۰۴ در وردپرس زمانی اتفاق می‌افتد که کاربر قصد مشاهده یک پست را دارد اما با این پیغام مواجه می‌شود. به وجود آمدن ارور های وردپرس در کدام دلیل مشخصی دارند اما بروز خطای ۴۰۴ به دلیل تنظیم پیوند ها در محیط وردپرس است. در چه مواقعی شما باید تنظیمات پیوند ها را از اول انجام بدهید. یا اینکه قواعد بازنویسی را از اول و به صورت دستی آپدیت کنید.

خطای ساید بار زیر محتوا در محیط وردپرس

بروز این خطا زمانی اتفاق می‌افتد که نواری که شما باید در کنار مشاهده کنید در قسمت زیرین آن نمایش داده می شود ممکن است با دیدن چنین صحنه‌ای کمی گیج شوید. اما زمانی که کاربر به اضافه کردن اسپینت های کد به سایت خود می پردازد. ممکن است فراموش کند که تگ div را ببندد. انجام دادن این کار باعث به هم ریختگی و عدم نظم در قالب مورد نظر می شود.

خطای  WordPress Memory

ارور های وردپرس دلیل مشخصی دارند بنابراین اگر شاهد بروز خطای حافظه وردپرس بودید مطمئناً یکی از پلاگین های اسکرپیت ها بیش از حد معقول از حافظه استفاده کرده باشد.

قفل شدن ناحیه مدیریت وردپرس

گاهی اوقات ممکن است شما با قفل شدن ناحیه وردپرس مواجه شوید بروز چنین مشکلی برای افرادی که مبتدی هستند ممکن است بسیار گیج کننده باشد. بروز ارور های وردپرس و قفل شدن ناحیه مدیریت ممکن است به دلیل فراموشی پسورد اتفاق افتاده باشد.

بنابراین باید اقدامات لازم جهت ریکاوری و بازیابی رمز عبور خود را انجام بدهید. برای این کار باید ایمیلی که مدیریت محتوا با آن وارد شدن را وارد کنید تا لینک مورد نظر برای شما ارسال شود.

گاهی اوقات ممکن است قفل کردن بخش مدیریت محتوا برای شما به دلیل هک شدن سیستم تان باشد در چنین مواقعی باید هرچه سریع تر ایمیل مورد نظر خود را وارد کنید تا پسورد و نام کاربری را تغییر بدهید.

احتمال سوء استفاده از وبسایت شما زمانی بیشتر می‌شود که برای بازپس گیری سایت خود دیر اقدام کنیم و ایمیل خود را فراموش کرده باشید اما به هر حال این مشکل حل شدنی است.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran