به وجود آوردن و طراحی سایت

برای اساسی ترین طراحی سایت فوری یا درست کردن کسب و کار اینترنتی می توانید از کارایی و ابزار های دم دستی به کار ببرید، اینستاگرام، فیس بوک، تلگرام ولی باید چالش این فعالیت را به جان بخرید و در محیطی پر از اضطراب فعالیت خود را شروع کنید، به دلیل آن که شما مالک کسب و کارتان نخواهید بود و افراد دیگر برای شما تصمیم می گیرند.

همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…برای حضور همیشگی و مستمر در محیط آنلاین به فکر درست کردن وب سایت باشید و از رسانه های اجتماعی به مفهوم معرفی محصول، خدمات و برندسازی کسب و کارتان به کار ببرید.

در این مقاله اساسی ترین طراحی سایت فوری تهیه سایت که به طور دنباله دار و گام به گام تهیه خواهد شد، هدف داریم مراحل مختلف تهیه یک سایت را بدون احتیاج به برنامه نویسی به شما عزیزان یاد دهیم.

در گام صفر این روش با مفاهیم نخست و پایه ای طراحی سایت آشنا خواهید شد، به دلیل آن که معتقدیم که آشنایی با تعاریف و ساختار های نخست می تواند در ادامه راه به شما یاری کند. در گام های بعدی معانی هاست، دامنه، نصب و راه اندازی سیستم اداره محتوای وردپرس و ریزه کاری های آن را با جزئیات اساسی یاد خواهیم داد.همراه ما در ادامه ی محتوای اساسی ترین طراحی سایت فوری باشید.

اساسی ترین طراحی سایت فوری

مفاهیم پایه ای برای طراحی سایت

صفحه وب :

صفحه وب سندی است که به صورت معمول بواسطه زبان نشانه گذاری HTML تهیه شده است و از راه اینترنت و با به کار بردن از مرورگر های وب مثل کروم، سافاری و فایرفاکس می توانید آن ها را نگاه کنید. صفحات وب می توانند دارای هر نوع اطلاعاتی که شامل تصاویر، متن، گرافیک و یا لینک به صفحات دیگر باشند.

وب سایت :

در محتوای اساسی ترین طراحی سایت فوری به گروهی از صفحات وب، وب سایت یا سایت بیان می شود. وب سایت ها می تواند دارای یک صفحه یا ده ها هزار صفحه وب باشند که این نوع به ساختار و هدف یک وب سایت وابسته است.با راه اندازی سایت چه فوایدی بدست می آوریم:

کم کردن هزینه ها :

اگر تابحال کسب و کارتان را با به کار بردن از شیوه هایی مثل رسانه های چاپی، رادیو، تلویزیون، تبلیغات محیطی و … بیان کرده باشید، می دانید که این فعالیت مبلغ های زیادی را به شما تحمیل خواهد کرد. سرمایه گذاری در تبلیغات کاری مهم است ولی مبلغ زیادی را باید صرف این کار بکنید.

به گونه ای که با دارا بودن یک وب سایت می توانید مبلغ های کمتری پرداخت کرده و در برابر بازخورد زیاد تری دریافت نمائید.ما را در محتوای اساسی ترین طراحی سایت فوری دنبال نمایید.

دسترسی شبانه روزی :

اجباری ندارید درب های کسب و کارتان را ببندید. سایت شما در هر وقتی از شبانه روز در دسترس خواهد بود و مردم می توانند به آن رجوع کنند، تنها یقین یابید اطلاعات اساسی از کالا ها و فعالیت تان را در اختیار کاربران خود قرار می دهید.

بالا بردن مشتری و فروش بیشتر :

بیشتر کسب و کار ها در فضای جغرافیای خود از محبوبیت خیلی زیادی دارا هستند، ولی تنها می توانند به کاربران همان منطقه سرویس های لازم را عرضه دهند. راه اندازی وب سایت به شما این کارایی را می دهد تا کسب و کارتان در همه ایران و دنیا قابل دسترسی باشد و از این راه مشتریان بیشتری را جذب کنید.

ارزیابی کاربران :

در محتوای اساسی ترین طراحی سایت فوری با تهیه وب سایت می توانید هر نوع رخدادی که در سایت تان اتفاق می افتد را با به کار بردن از ابزار های ارزیابی جمع آوری و تحلیل کنید.

وبلاگ :

وبلاگ مدل خاصی از وب سایت است که صفحات آن در دسته های متفاوتی مدیریت شده و محتوای تهیه شده همواره به طور معکوس و بر اساس ترتیب زمان انجام می گیرند، در نتیجه بروز ترین مطالب در ابتدا نشان داده می شوند.امیدواریم که از مقاله ی اساسی ترین طراحی سایت فوری راضی بوده باشید.

طراحی واکنش گرا :

صفحات وب را می توانید از راه دستگاه هایی مثل گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ و رایانه های دسکتاپ تماشا کنید، ولی مشکل اصلی این است که این دستگاه ها شامل ابعاد و اندازه های مختلفی هستند که احتمال دارد وب سایت شما در هر یک از آن ها به طور صحیحی نشان داده نشود و تجربه کاربری ضعیفی را در ذهن کاربرانتان ثبت کند.

طراحی Responsive عملکردی است که به شما این کارایی را می هد تا صفحات وب سایت تان را به نوعی طراحی کنید که در مدل و اقسام دستگاه ها با سایز های مختلف به طور صحیحی نمایش داده شود.

بیشتر بخوانید : ادمین اینستاگرام

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran