مراحل دیزاین سایت به چند دسته نقسیم می شوند

ما کارشناسان تیم سئو تهران قصد داریم تا در این محتوا اساس پشتیبانی سایت را به شما معرفی کنیم. بعد از انجام گرفتن مراحل دیزاین سایت و آغاز به کار سایت ، مدیریت وب سایت مذکور می تواند بواسطه صاحب سایت یا دیگر انجام گیرد . این سایرین احتمال دارد ک هر فردی باشند.

و احتمال دارند نزدیکان صاحب سایت باشند و یا در نهایت اشخاص حرفه ای که حوزه کاری آن ها طراحی و برنامه نویسی سیستم های زیر نظر وب و پشتیبانی این سیستم ها می باشد.در آخر خوب اونیکه همه کار ها را بسپارد به کاردان و اگر هدف دارید وب سایت خود را پشتیبانی کنید.

نتیجه مناسبی حاصل کنید حتما کار خود را به پشتیبان های ویژه بسپارید .پشتیبانی سایت همانطور که در مقاله اساس پشتیبانی سایت بیان شد یکی از پر اهمیت ترین قسمت ها در مراحل بعز از طراحی سایت است.در حقیقت باید سایتی باشد که آن را پشتیبانی کرد. پشتیبانی سایت می تواند به چند گروه بندی متفاوت تقسیم شود یعنی:

1.پشتیبانی تخصصی و نرم افزاری

2.پشتیبانی محتوایی

3.پشتیبانی از دید سئو و بهینه سازی

4.پشتیبانی اصولی سایت

البته احتمال دارد دسته بندی های ما با دسته بندی هایی که در دیگر سایت ها ارائه می شوند کمی مختلف باشند ولی ما همیشه به مهم ترین نکات اشاره می کنیم که دیگر نکات در حاشیه آن ها جای می گیرند . از دید ما پشتیبانی سایت در همین 4 صورت اساسی که در مقاله اساس پشتیبانی سایت نام برده شده می تواند رخ بدهد.

پشتیبانی تخصصی و نرم افزاری

در صورت پشتیبانی تخصصی و نرم افزاری سایت ، خیلی کم اتفاق می افتد که مدیر سایت به تنهایی توانا به انجام این کار ها باشد و به علت وجود بعضی پروسه های برنامه نویسی و حرفه ای ، هموهره این حالت از پشتیبانی همیشه به شخص متخصص سپرده می شود.

پشتیبانی سایت از دید تخصصی و نرم افزاری دارای موارد مقاله اساس پشتیبانی سایت : حل مشکلات تخصصی موحود در هاست ، آپدیت برنامه های درون هاست وب سایت ، بررسی و برطرف کردن مشکلات داخل سیستم مدیریت ، آپدیت ابزارهای سایت و خود سیستم مدیریت ، پرهیز از هرگونه اختلال در روند عملکرد سیستم سایت من جمله آپلود فایل ها.

و همچنین فرستادن مقالات ، محصولات و …. در کل همه قسمت های تخصصی که مدیر سایت احتیاج نیست در روند کار با سایت خود همه روزه با آن ها سر و کار داشته باشد را به پشتیبان خود محول می کند و در صورت اتفاق افتادن هرگونه مشکل ، پشتیبان اشکالات بوجود آمده را رفع می کند.

شما می توانید در صورت احتیاج به نصب هرگونه ماژول ، آپدیت و با تغییر ابزار های درون سایت و یا برنامه نویسی قسمت بخصوصی از سایت با پشتیبان فنی خود در تماس باشید.با ما در ادامه ی مقاله ی اساس پشتیبانی سایت همراهی کنید.

پشتیبانی محتوایی

پشتیبانی محتوایی می تواند در چندین نوع به گفته مقاله اساس پشتیبانی سایت انجام گیرد . یکی از پر اهمیت ترین نکات در در پشتیبانی محتوایی ، تولید محتوا است . در این صورت احتمال دارد البته خود مدیر سایت محتوای سایت را با اهمیت به درجه ویژه بودن آن محتوا ، تولید و در اختیار پشتیبان خود جای دهد.

پشتیبان تمام مقاله را از دید محتوایی بهینه نموده و آن را آماده انتشار در وب می کند . احتماال دارد بعد از بررسی مقاله بواسطه خود مدیر سایت یا پشتیبان محتوا فرستاده شود . این نوع از تولید محتوا احتمال دارد شکل دیگری هم باشد که همه تولید محتوا و بررسی و فرستان و بهینه سازی آن بواسطه یک شخص انجام می گیرد که البته قیمت آن بیشتر است .

در این نکات می توان درست کردن تصاویر ، آماده سازی آن ها و بارگذاری و بهینه سازی آن ها را هم به پشتیبان واگذار کرد . هر اندازه که شما کارهای زیادتری را به پستیبان سایت خود محول می کنید قیمت شما همچنین بیشتر خواهد شد ولی اساسا خیالتان آسوده است که کار ما در بستری اساسی در توسعه است . اگر مقصود شما از پشتیبانی ، این نکات گفته شده نیست و تمام کار های تولید محتوا و …. بر عهده خود شماست ، پستیبانی تخصصی را باید انتخاب کنید.

پشتیبانی از دید سئو و بهینه سازی

پشتیبانی از دید سئو و بهینه سازی ، یکی از پر اهمیت ترین انواع پشتیبانی ها است که اکنون هم بیشتر صاحبان وب سایت ها ، سایت های خود را در این صورت با پشتیبانان قرارداد می کنند . البته به پشتیبانان این زمینه سئو کار هم بیان می شود . این صورت زمانی است که شما هدف پیشرفت کسب و کار خود در زمینه خودتان و در بین رقیبان را دارید.

آن وقتی است که دیگر بیشتر موارد تخصصی می شوند و نیازمندیم به بیان مقاله اساس پشتیبانی سایت تا بیشتر کار ها را به فرد خودش بسپاریم و همه روند بهینه سازی زیر دست یک سئو کار انجام گیرد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام