چطور از بروز ترین آپدیت‌ های سئو اطلاع یابیم

اگر دنبال کننده سایت سئو تهران باشید بفهمید که ما به طور مرتب همه مطالب تازه و راهنما های مورد احتیاج درباره استخدام سئوکار تمام وقت را انتشار می دهیم. با مطالعه این مقاله ما در مورد سئو تقریباً به صورت کامل با همه جزئیات و ریزه کاری‌ های سئو شناخت خواهید یافت.

در صورتی که زمان زیادی برای مطالعه در مورد سئو ندارید لازم است تا با مشاوران تخصصی سئو تهران ارتباط برقرار کنید تا با وارسی سایت خود در جریان همه نیاز های سایت و نکاتی که در سئو سایت شما احتیاج به بروز رسانی دارند جای بگیرید.لغات کلیدی جملات دو تا 5 کلمه‌ای هستند.

که مخاطبان بالقوه در زمانی که به دنبال یافتن سایت‌ ها و کسب و کار هایی مثل شما هستند در گوگل سرچ می‌ کنند. انتخاب صحیح این لغات و وارد کردن آن‌ ها در قسمت های پر اهمیت محتوا به ربات‌ های گوگل یاری می‌ کند تا وبسایت شما را خوب تر بشناسند و معین کنند که مطالب وبسایت شما با کدام یک از سرچ های بخصوص ارتباط و یکسانی دارد.

چطور مناسب ترین لغات کلیدی را برای وبسایت خود انتخاب کنیم

برای یافتن مربوط ترین و مناسب ترین لغات کلیدی باید اول یک فهرست از همه لغاتی که مشتریان یا بازدید کنندگان برای یافتن شما در گوگل احتمال دارد سرچ کنند درست کنید. به این تصور نکنید در مقاله استخدام سئوکار تمام وقت که شما چطور کسب و کار خود را توضیح می دهید بلکه به این تصور کنید که مردم عادی برای یافتن شما چه چیزی را سرچ می‌کنند.

برای نمونه شما احتمال دارد یک “متخصص اتولوژی” باشید ولی مردم برای یافتن شما همواره عبارت “متخصص گوش حلق و بینی” را جستجو می‌کنند. در اینجا شما باید در محتوای خود تا اندازه امکان به جای اتولوژی از جمله کلیدی گوش حلق و بینی به کار ببرید.

چطور محتوای خود را سئو کنیم؟ چه محتوایی مناسب است؟پس از این که لغات کلیدی مناسب را برای وبسایت خود یافته اید، باید این لغات کلیدی را در محل‌ هایی مثل آن چه که در مقاله استخدام سئوکار تمام وقت ذکر شده: عنوان سئو سایت، آدرس URL صفحات، در محتوای صفحه، توضیحات تصاویر و در پست‌ های وبلاگی خود جای دهید.

رای کیفیت یک متن، موتور های سرچ به فاکتور های بخصوصی اهمیت می‌ دهند. برای به دست آوردن رنک مناسب محتوای شما باید خصوصیت های زیر را داشته باشد :

•    ارزشمند – کاربردی و شامل اطلاعات درست برای خواننده باشد.

•    خاص – اطلاعات عرضه شده از جای دیگری کپی نشده باشد.

•    تازه – اطلاعات باید جدید باشد و به طور مرتب آپدیت شود.

همواره با آغاز یک وبلاگ در وبسایت خود می‌توانید محتوای کاربردی، بخصوص و تازه را برای وبسایت خود بوجود آورید.

آیا تصاویر اثری بر سئو دارند

جواب این سوال از مقاله استخدام سئوکار تمام وقت مثبت است عکس‌ ها اثرات بخصوصی بر سئو سایت شما خواهند گذاشت. اگر تصاویر سایت شما به درستی بهبود داده شوند این امکان وجود خواهد داشت که این تصاویر در نتایج سرچ عکس در گوگل به نمایش درآیند. به این صورت ترافیک ورودی به سایت شما زیاد تر خواهد شد. ولی چطور می‌ توان تصاویر را برای سئو بهبود داد؟

نخست از همه شما باید یقین داشته باشید که همه تصاویر سایت شما شامل تگ ALT هستند. به این مورد دقت کنید که موتور های سرچ مثل گوگل توانایی دیدن و متوجه شدن عکس های شما را مثل انسان ها ندارند. به این صورت شما با افزودن یک متن توضیحی که ما به آن تگ alt می گوییم به گوگل این امکان را میدهید تا بتواند معنا و مفهوم تصاویر، گراف ها و دیگر تصاویر سایت شما را معین دهند.

در هر پست وبلاگی باید از چند لغت کلیدی استفاده کنیم

وقتی که طبق گفته مقاله استخدام سئوکار تمام وقت که آغاز به نوشتن وبلاگ برای سایت خود می‌ کنید، افزودن لغات کلیدی به محتوای هر پست وبلاگی به شما یاری می‌ کند تا مخاطبان بخصوص خود را از راه نتایج سرچ گوگل خیلی بیشتر از پیش کنید. مورد اصولی در اینجا این است که لغت کلیدی شما حداقل یک دفعه در عنوان به همراه پاراگراف اول و دو یا سه بار در دیگر قسمت های مقاله شما تکرار شود.

در حقیقت وقتی که محتوای مقاله شما در مجموعه پیرامون یک عنوان باشد خود به خود لغات کلیدی در قسمت های متفاوت آن به کاربرده خواهد شد و احتیاجی به برنامه ریزی پیشین نخواهد داشت. همینطور با توسعه و به روز رسانی الگوریتم‌ های موتور های سرچ، حالا این موتور ها دارای شناسایی لغات کلیدی مربوط و مترادف را هم دارند به این صورت هرجا که لازم دیدید می‌ توانید از مترادف‌ های لغت کلیدی اصلی خود همچنین به کار ببرید.

در گذشته بیان می‌ شد حجم لغات کلیدی در یک متن باید 1 تا 3 درصد کل لغات متن باشد. ولی در حال کنون این عنوان اهمیت زیادی ندارد.

بک لینک سئو چیست

بک لینک‌ ها لینک‌ هایی هستند که از سایت‌ های دیگر به سایت یا برگه های سایت شما داده می‌ شوند. بک لینک‌ها اهمیت بیشتری در برنامه سئو شما دارند. در حقیقت مقاله استخدام سئوکار تمام وقت هر اندازه که لینک زیاد تری به دست آورید، اندازه قابل اعتماد بودن و مرجع بودن سایت شما در چشمان گوگل زیاد تر می‌ شود.

البته نباید از یاد ببرید که به دست آوردن بک لینک‌ ها چندان راحت نخواهد بود. ولی شما می‌ توانید فعالیت خود را با برقراری ارتباط با بلاگر ها، وبسایت ها و مجلات اینترنتی که در حیطه کسب و کار شما پویا هستند آغاز کنید و از آن‌ها در خواست کنید که لینک شما را در مطالب خود جای دهند.

البته نباید این گفته مقاله استخدام سئوکار تمام وقت را از یاد ببرید که باید قوانین و اصول گوگل در مورد لینک‌ ها را رعایت کنید. به دست آوردن لینک و با به کار بردن از سایت‌ های نا معتبر فقط به سئو شما یاری نخواهد کرد بلکه از دید گوگل این یک اشتباه خواهد بود.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام