صفحات نتایج موتور سرچ چیست

زمانی که یک لغت را در گوگل سرچ می‌ کنید، همانگونه که در مقاله استخدام سئوکار در تهران خواهیم پرداخت یک فهرست از نتایج در صفحات متفاوت به شما نشان داده می‌ شود. به این صفحات «SERPs» یا «صفحات نتایج موتور سرچ» می‌ گویند. اگر شما صاحب یک سایت باشید.

و سایت شما در صفحه نخست SERPs دارای مشاهده نباشد بنابراین باید سایت خود را برای موتور های سرچ استفاده بهینه کنید. اینجاست که سئو یا استفاده بهینه موتور جستجوگر در مقاله استخدام سئوکار در تهران بیان می‌ شود و برای خیلی از اشخاص این پرسش پیش می‌ آید که در حقیقت سئو چیست.

و چطور انجام می‌ شود. به بیان راحت سئو به همه اقداماتی بیان می‌ شود که باید بر روی سایت شما صورت گیرد تا رتبه‌ی سایت شما خوب تر شود. قسمتی از ضروری ترین اقداماتی که باید در سایت خود آماده کنید دارای دیزاین بهینه سایت، برنامه درست محتوا و درست کردن محتوا ارزشمند می‌ باشد که جز اصولی ترین موارد در استفاده بهینه یک سایت می‌ باشند.

با استفاده بهینه صفحات سایت خود می‌ توانید در نتایج سرچ گوگل یا دیگر موتورهای جستجو در رتبه عالی جای بگیرید. سئو بر بهبود رنک بندی در نتایج ارگانیک(طبیعی و نه پرداختی) متمرکز است. اگر شما یک سایت دارا باشید و خواستار باشید ترافیک زیاد تری کسب کنید، سئو باید قسمتی از سعی های بازاریابی شما باشد.

سئو(SEO) مخفف چه جملاتی است

این اصطلاح، مخفف شده‌ی عبارت Search Engine Optimization یا همان استفاده بهینه موتور جستجو به شمار می‌ آید که اگر بر نظر مقاله استخدام سئوکار در تهران حرف نخست هر لغت را بهم بچسبانیم، مشخصا لغت SEO حاصل می‌ شود و در زبان فارسی همچنین به آن بهینه سازی موتور سرچ و یا به صورت اختصار سئو می‌ گوییم.

اکنون می شود به فردی که از شما می‌ پرسد سئو چیست از دید مفهومی جواب دهید ولی در ادامه کمی ریزبینانه تر آن را وارسی می‌ کنیم.موتور های سرو کننده به وب سایت‌ هایی بیان می‌ شود که محتویات دیگر سایت‌ ها را بخش بندی می‌ کنند؛ در نتیجه طبیعی است هر سایتی که محتوای اساسی تر و درست‌ تری دارا باشد را در رتبه‌ های خوب تر نشان می‌دهند.

در حقیقت موتور های جستجو یک اساسی را برای سایت‌ ها و محتوا ها در گمان می‌ گیرند و ابزار های زیادی همچنین به سایت‌ ها برای یکسان شدن با موتور جستجو یاری می‌ کنند که در آخر مقاله استخدام سئوکار در تهران سبب می‌ شود در اندازه ارزشمندی محتوا ها یک رقابت بوجود آورد.

سایتی که به مناسب ترین شکل در دیزاین بهینه شده باشد و محتوای مهم تر داشته باشد، بواسطه موتور های جستجو در رنک های برتر جای می‌ گیرند و در اساس کار موتور جستجو این است که این نکات را شناسایی کند.چرا موتور جستجوی گوگل مناسب ترین موتور جستجو است؟

بدون تردید با اسم گوگل غریبه نیستید؛ این موتور جستجو که به صورت پربازدیدترین سایت جهان همواره از آن یاد می‌ شود، ماهانه زیاد تر از 1.6 میلیارد کاربر را به سمت خود جلب می‌ کند. از جهتی دیگر، ممکن است جالب باشد که اطلاع داشته باشید زیاد تر از 70 درصد ورودی سایت‌ ها از راه موتور های جستجو، مرتبط به Google است.

پس از گوگل، وب سایت بینگ در رتبه‌ی دوم جای دارد که سهم آن به صورت میانگین، فقط 7 درصد است. در نتیجه مقاله استخدام سئوکار در تهران باید دیزاین سایت و برنامه درست کردن محتوا شما در جهت خواسته‌ های گوگل باشد!بدون تردید این موتور جستجو فعال ترین بوده و به همین دلیل بیشتر اساس و مبانی سئو در سبب موفقیت یک وب سایت در نتیجه‌ی سرچ گوگل جای دارد.

پس باید اطلاع داشته باشید که برای به موفقیت رساندن کسب و کار آنلاین خود احتیاج دارید تا به صفحه‌ی نخست جستجوی گوگل و بعد به لینک‌ های بالاتر برسید.مهم بودن سئو چیست به چه علت ارزشمند است؟در بازار رقابتی اکنون، اهمیت سئو زیاد تر از همیشه است.

میلیون‌ ها کاربر در هر روز به جهت جواب پرسش های خود و یا به جهت برطرف کردن مشکلات خود هستند و این کار را از راه موتور های سرچ مثل گوگل صورت می‌ دهند. اگر شما یک وب‌سایت، وبلاگ یا فروشگاه اینترنتی دارید، سئو می‌ تواند به کسب‌وکار شما یاری کند و شما را به مقصودتان برساند. مهم بودن سئو همچنین در همین است.

و اگر می‌ خواهید که در نتیجه‌ی سرچ یک لغت، یکی از لینک‌ های نخست باشید باید به اساس و قواعد سئو احترام بگذارید. بعد اگر به دنبال برندسازی، کم کردن هزینه‌های بازاریابی و پیدا کردن مشتری‌های مقصود هستید، به هر شیوه ای که شده، عنوان SEO را جدی بگیرید.بد نیست در این مقاله استخدام سئوکار در تهران اطلاع داشته باشید :

بیشتر کاربران موتور های سرچ احتمال بیشتر بر روی یکی از 5 پیشنهاد نخست در صفحه نتایج(SERPS) کلیک می‌ کنند.کاربرانی که از راه گوگل داخل سایت شما می‌ شوند مشتریان و کاربران حقیقی شما هستند به دلیل آن که با لغات کلیدی مرتبط به کسب‌وکارتان داخل سایت شما شده ‌اند.

سئوی سایت کم هزینه است؛ در حقیقت اگر شما خودتان سئو سایتتان را به عهده داشته باشید قیمت چندانی برای شما نخواهد داشت.اگر شما در موتور های سرچ در شرایط های بالا جای داشته باشید، اعتماد کاربران به وب‌سایت شما زیاد تر می‌ شود.

تعداد اشخاصی که وب‌سایت شما را با سرچ در گوگل یا یاهو پیدا می‌ کنند تعداد زیادی از فضا های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، توییتر و دیگر کانال‌ های فضا های اجتماعی است.اگر دو وب‌سایت متفاوت یک‌چیز هماهنگ را به فروش برسانند، سایتی که برای موتور های سرچ بهینه‌سازی شده است و سئو خوبی دارد، بازدیدکننده زیاد تری به دست می‌ آورد.

و در نتیجه فروش زیاد تری همچنین خواهد داشت و اینجا به صورت کامل درک خواهید کرد معنای سئو چیست و با چه مقصودی صورت می‌ گیرد.

مراحل سئو در سایت

به طور اساسی عملیات سئو در سه بخش انجام می‌ شود. زمانی قرار است رتبه سایت خود را در موتور های سرچ پیشرفت دهید، لازم است بر مبنا مقاله استخدام سئوکار در تهران اول داخل سایت را استفاده بهینه کنید و بعد به دنبال سئوی خارج از سایت بروید که این کارایی در سه بخش وابسته به هم گروه بندی می‌ شوند :

سئو تخصصی یا تکنیکال سئو(Technical SEO)

سئو داخلی یا آن‌پیج سئو(Onpage SEO)

سئو خارجی یا آف‌پیج سئو(Offpage SEO)

این ۳ مرحله جز اصولی ترین مراحل سئو می‌ باشند و خوب است که این مراحل به صورت انجام شوند. در مقاله استخدام سئوکار در تهران به توضیح و معرفی این ۳ مرحله پرداخته‌ایم ولی به جملات ساده‌ تر اول باید سایت خود را از دید تخصصی برای گوگل آماده کنید، بعد به دنبال سئو داخلی بروید و پس از آن همچنین سئو خارجی سایت خود را صورت دهید.

بد نیست اطلاع داشته باشید که سئو تکنیکال زیر مجموعه‌ ی سئو داخلی است ولی گستردگی این قسمت سبب شده است تا خیلی از آن را به صورت یک مرحله جدا معین شده اند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام