سئو چه می باشد

ما کارشناسان سئو تهران قصد داریم تا در محتوای استخدام سئوکار پاره وقت ابتدا درباره ی معنا و مفهوم سئو صحبت کنیم.(SEO ( Search Engine Optimization یا بهبود موتور های سرچ دارای همه نکاتی است که به شما یاری می‌ کند تا در نتایج سرچ موتور های جستجو مثل گوگل جایگاه خوب تری کسب کنید.

و آسان تر بواسطه مخاطبان خود پیدا شوید. سئو به صورت اساسب دارای نکاتی همچون اضافه کردن لغات کلیدی به تیتر ها و پاراگراف‌ ها و توضیحات صفحات، افزودن تگ alt به تصاویر، دریافت لینک از دیگر سایت‌ ها (بک لینک) به سایت خود، درست کردن وبلاگ سایت و نکاتی از این دست می‌ شود.

SEO چه اختلافی با SEM دارد؟

SEM (Search Engine Marketing) به مفهوم بازاریابی موتور جستجو یا بازاریابی سئو است. SEO و SEM هردو در بالا بردن شانس دیده شدن سایت در نتایج سرچ دخیل هستند. اختلاف اساسی این دو به بیان مقاله استخدام سئوکار پاره وقت در این است که SEM دارای روش های تبلیغات پولی می‌ شود ولی SEO اینگونه نیست.

به زبان دیگر SEO در صورت ارگانیک و عادی خود هیچ قیمتی برای شما نخواهد داشت و می‌ توانید فقط با تکیه بر محتوای کاربردی و مناسب جایگاه خوبی در گوگل به دست آورید. در صورتی که در SEM شما برای اینکه دیده شوید باید قیمت تبلیغات خود در گوگل را پرداخت کنید.

به چه دلیل باید سایتمان را سئو کنیم

خیلی از اشخاص در مقاله استخدام سئوکار پاره وقت سوال می کنند که چرا سئو برای کسب و کار ما اهمیت دارد و به چه علت باید سایت خود را سئو کنیم؟ در جواب باید اول به این عنوان اشاره کنیم که تمام مردم از موتور های جستجو مثل گوگل به کار می برند. در حقیقت در همین وقت که مشغول مطالعه کردن این مطلب هستید بیش از 600 هزار سرچ در گوگل صورت داده شده است.

 از ارزیابی کردن آب و هوا گرفته تا یافتن نزدیک‌ ترین رستوران‌ ها، موتور های سرچ نقش اصول در زندگی روزانه ما بازی می‌کنند. در حقیقت مشتریان بالقوه شما یا رقیبانتان را از راه همین موتور های سرچ پیدا می‌ کنند.در نتیجه مقاله استخدام سئوکار پاره وقت موتور های سرچ همان چیزی هستند که سبب می‌ شوند شما در کسب و کار اینترنتی خود باقی بمانید.

و توانایی داشته باشید موفق شوید. در حقیقت بدون سئو و بدون موتور های سرچ شما صاحب وبسایت اینترنتی هستید که هیچ فردی نمی‌تواند آن را پیدا کند و در حقیقت وجود خارجی نخواهید داشت! پس سفارش می‌کنیم با قدرت زیاد تری نسبت به پیش روی سئو سایت خود تمرکز کنید.

موتورهای جستجو چگونه کار می ‌کنند

به صورت خلاصه در مقاله استخدام سئوکار پاره وقت موتور های سرچ از یک الگوریتم توسعه بهره می‌ برند کد صفحات را مطالعه کنند، صفحات را ذخیره کنند و در آخر صفحات ذخیره شده را گروه بندی نمایند.نخستین مرحله کار موتور های سرچ را به اصطلاح Crawling می گویند که اسولا در طی آن همه کد ها و قسمت های متفاوت وبسایت اسکن و خوانده می‌شود.

در مرحله دوم برگه هایی که مرحله پیش از این را پشت سر گذاشته‌ اند در یک دیتا بیس خیلی عظیم ذخیره می‌ شوند که به آن index کردن بیان می کنیم.مرحله آخر وقتی اتفاق می افتد که فردی یک عبارت را برای سرچ وارد می‌ کند. موتور سرچ بر اصول یک الگوریتم بخصوص از اطلاعات دو مرحله پیش استفاده می‌کند.

تا نزدیک‌ ترین و مربوط ترین مطالب به جملات سرچ شده را نمایش دهد.البته این نکات از مقاله استخدام سئوکار پاره وقت فقط یک توضیح خیلی ساده از اتفاق خیلی پیچیده‌ای است که در حقیقت رخ می‌ دهد. الگوریتم‌ های موتور سرچ همواره در حال عوض شدن و بهبود هستند و در حقیقت به جز طراحان این الگوریتم‌ ها اشخاص خیلی اندکی هستند که شیوه کار دقیق آن‌ ها را اطلاع دارند.

آنچه ما از الگوریتم‌ های موتورهای سرچ می دانیم حاصل تجربه تخصصی ترین اشخاص فعال در این زمینه و نکاتی است که خود گوگل اعلام کرده است.

چطور در گوگل دارای یافتن باشیم

برای آن که در نتایج گوگل دیده شوید اول باید یقین داشته باشید که وب سایت شما مراحل Crawling و ایندکس شدن که پیش از این به آن‌ ها اشاره کرده‌ایم را پشت سر گذاشته باشد. در این قسمت از مقاله استخدام سئوکار پاره وقت ما به یک مرحله که برای این کار باید طی کنید اشاره می‌کنیم:

تأیید کردن سایت خود در Google Search Console : گوگل جستجو کنسول که به آن ابزار وبمستر گوگل همچنین گفته می‌شود، یک سرویس رایگان دیزاین شده بواسطه گوگل برای صاحبان وبسایت است. با تأیید سایت در کنسول جستجو گوگل، گوگل می فهمید که شما صاحب سایت هستید و این عنوان به سئو سایت شما یاری زیادی خواهد کرد.

علاوه بر این کنسول جستجو گوگل اطلاعات خیلی ارزشمند و پر فایده ای مانند میزان ایمپرشن در نتایج سرچ، تعداد کلیک‌ ها و جایگاه شما در یک لغت کلیدی بخصوص در اختیار شما جای می‌ دهد. پردازش تأیید کردن سایت در کنسول جستجو گوگل چندان دشوار نیست و اگر کمی زمان بگذارید به بیان مقاله استخدام سئوکار پاره وقت بطور راحتی می‌ توانید آن را صورت دهید.

UX چه ارتباطی با سئو دارد

شیوه درک و تجربه کاربران از مطالب شما اهمیت بیشتری در رتبه بندی سایت شما دارد. گوگل از مسیر های مختلفی برای معین کردن میزان رضایت کاربران و تجربه کاربری آن‌ها در سایت شما به کار می برد: وقت ماندگاری در صفحه، تعداد صفحات دیده شده بواسطه کاربر و نرخ پرش سایت.

به همین علت در کنار قشنگی سایت، کاربردی بودن و توانایی استفاده راحت از قسمت های متفاوت آن همچنین اهمیت کثیری خواهد داشت.گوگل همه سعیش را می‌ کند که مناسب ترین و مربوط ترین وب‌سایت‌ ها را به کاربران خود ارایه دهد . برای این مفهوم تعداد بیشتری پارامتر تحلیل را مورد بررسی جای می‌ دهد.

هر اندازه وب سایت امتیاز خوب تری در ارتباط با این معیار ها بدست آورد، رقبای خود را کنار زده و در حقیقت سبب سقوط آن ها می‌ شود و خودش را به بالای فهرست نزدیک‌تر می‌ کند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام