تعریف سئو چیست

به زبان صریح به نام بردن اصول سئو در تهران می پردازیم، سئو ( یا با تلفظ درست اس ای او) گروهی از روش ها و قوانین هاست که باعث می شود رنک سایت شما در لغات کلیدی ویژه بهبود یابد و برای شما بالا بردن مخاطب و در نتیجه بهتر شدن کسب کارتان را به دنبال دارد.چرا سئو سایت برای کسب و کار ها پر اهمیت است؟

نرخ پهنای باند اینترنت و اندازه تلفن های هوشمند در ایران زیاد شده است، ضریب نفوذ اینترنت در سال 1397 به اندازه 60 درصد رسیده و اندازه مخاطبان اینترنت در ایران از مرز 40 میلیون فرد گذشته است. میلیون ها مخاطب ایرانی از گوگل برای یافتن جواب پرسش های خود، پیدا کردن کالا ها و .. به کار می کنند.

بازار رقابت فروش کالا ها و خدمات بیشتر از هر وقت دیگر اهمیت سئو را معلوم می کند و همه خواستارند در بالاترین رنک های گوگل قرار بگیرند، و به عبارت ساده در مقاله اصول سئو در تهران می توان گفت :“هر کجا مخاطبی حضور دارد، مشتری آنجاست!“ در نتیجه اگر صاحب یک شرکت، کارخانه، فروشگاه و هر کسب و کاری اینترنتی یا سنتی هستید.

در گام اول به یک وب سایت احتیاج دارید و سئو در گام بعدی می‌ تواند به ارتقا و پیشرفت کسب و کارتان یاری کند. همینطور به کار بردن از سئو سایت در کمپین بازاریابی و کمپین تبلیغاتی خیلی معروف است.

اصول سئو در تهران

اهمیت سئو سایت در گوگل

گوگل دومین برند معتبر در دنیاست ، که براساس گفته مقاله اصول سئو در تهران یک تعدادی الگوریتم های مختلف بصورت یک موتور سرچ قدرتمند شناخته می شود، که اطلاعات سایت ها را بازخوانی می کند و در سرورهای خود ذخیره می کند، بعد نتایج این اطلاعات را براصول لغات کلیدی و جملات سوال شده بواسطه مخاطبان در کمترین زمان احتمالی به نمایش می گذارد.

درآمد اصولی شرکت گوگل از راه تبلیغات در گوگل ادوردز “Google Adwords”، تبلیغات گوگل ادسنس “Google AdSense” و تبلیغات گوگل ادز “Google Ads” است. که به شیوه تبلیغات کلیکی آن ها را به تماشا می گذارد و در برابر هر کلیک در آمد بدست می آوردند.

به طور اساسی در نظر مقاله اصول سئو در تهران کلی عملکرد بهینه سازی سایت از راه تبلیغات در گوگل برای ایرانیان در زمان زیاد کم هزینه تر است، تبلیغات در گوگل با پایان بودجه معین شده شما در کمپین گوگل ادوردز از نتایج گوگل پاک می شود، ولی سایت هایی که با شیوه سئو به نتایج زیاد گوگل دست یافته اند، کارکرد تغییر نتایج آن به طور کمی انجام می پذیرد.

( حواستان باشد که انتخاب شیوه سئوسایت یا تبلیغات در گوگل به ارزیابی نوع کسب و کار شما و مقصودتان وابسته است و بعضی اوقات احتمال دارد ، به کار بردن از شیوه هم زمان مناسب ترین عملکرد برای شما باشد.)بر اصول نتایج سایت رنک بندی الکسا، موتور جستجوی گوگل در ایران شامل رتبه یک و مورد علاقه ترین سرویس جستجوی اینترنتی در دنیا به شمار می آید.

و زیاد تر از 80 درصد ترافیک یک وب سایت از راه گوگل بوجود می آید.همانطور که در ادامه مقاله اصول سئو در تهران گفته شده تقریبا هر مخاطبی اگر پرسشی برایش رخ دهد، بجای سرچ در کتاب های مرجع مانند دایره المعارف، لغت نامه به گوگل و الگوریتم های مشهورش اعتماد می کند و گوگل در کمتر از چند ثانیه میان میلیاردها اطلاعات ذخیره شده، مناسب ترین و نزدیکترین جواب را به تماشا می گذارد.

فواید سئو سایت در دیجیتال مارکتینگ

بهتر کردن رتبه سایت در گوگل را می توان بصورت یک سرمایه مهم در نظر گرفت، به دلیل ان که همانطور در مقاله اصول سئو در تهران گفته شده بیشترین نرخ تبدیل در محیط آنلاین را دارد و به طور اساسی می توان نکات زیر را در نظر گرفت :

  • نرخ تبدیل زیاد
  • نرخ بازگشت پذیری سرمایه زیاد ( ROI)
  • هزینه کمتر در وقت طولانی
  • معایب سئو وب سایت در بازاریابی اینترنتی

یکی از غلط های یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ تمرکز فقط بر سئو است، به دلیل آن که بهینه سازی وب سایت یک پردازش وقت بر بود و شامل خطا های بالقوه خود است.

  • احتیاج به مشاور سئو تخصصی که در مقاله اصول سئو در تهران بیان شده
  • سرمایه گذاری زیاد در آغاز فعالیت دیجیتال مارکتینگ
  • خطا عوض شدن الگوریتم های گوگل
  • وقت طولانی و عدم قطعیت در دستیبانی به سرچ ها

بیشتر بخوانید : مدیریت پیج اینستاگرام

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran