افزایش ترافیک ارگانیک

افزایش ترافیک ارگانیک به عنوان یک اصل مهم و اساسی برای وب سایت های مختلف باید به درستی رعایت شود، همانطور که همه ما می‌دانیم گوگل هر روز در حال به روز رسانی قوانین مختلف خود است، و اگر شما به درستی از تمامی آنها مطلع نباشید.

امکان اینکه نتوانید خود را با آنها تطبیق بدهید بسیار زیاد است. بنابراین تمام سعی خود را بکنید تا به صورت روزانه میزان دانش و اطلاعات خود را راجع به قوانین سئو به روز رسانی کنید.

در سال‌های نه چندان دور قوانین سئو و موتورهای جستجوی گوگل محدود به یک سری از قوانین جزئی می‌شد که افراد با رعایت آنها می توانستند صفحات مختلف وب سایت خود را در ردیف های اول جستجوی گوگل قرار بدهند.

امروزه گوگل در حال به روزرسانی بسیاری از قوانین و اصولی است که ممکن است سال های پیش آنها را بیان کرده باشد. بنابراین اگر شما برای سایت خود ارزش قائل هستید و می خواهید همیشه در معرض دید کاربران مختلف قرار بگیرد.د سعی کنید که از تمامی قواعد و اصول سئو که به تازگی توسط موتورهای جستجوی گوگل مطرح شده اند آگاهی داشته باشید.

افزایش ترافیک ارگانیک یک وب سایت زمانی میسر خواهد شد که شما پا به پای طراحی اصول جدید پیش بروید و تمامی آنها را در وب سایت خود را رعایت کنید. آن موقع متوجه خواهید شد که تا چه اندازه توانسته‌اید به پیشبرد اهداف در نظر گرفته شده برای سایت خود نزدیک شوید.

در ادامه شما را با یکسری از اصول و قوانین مهم سئو که بسیاری از افراد با رعایت آنها توانسته اند به افزایش ترافیک ارگانیک سایت خود بپردازند آشنا می کنیم. امیدواریم که با رعایت کردن آن ها بتوانید سطح مناسبی را در گوگل به دست بیاورید.

به تجربه کاربری بیشتر توجه کنید!

یکی از مهمترین و اصولی ترین مواردی که می تواند در افزایش بازدید ارگانیک وب سایت به شما کمک کند توجه به تجربه کاربری است‌. تجربه کاربری به عنوان مهمترین اصل در سئو می تواند تاثیر بسیار زیادی در شناخته شدن شما داشته باشد

زمانی که کاربران مختلف وب سایت شما را برای دریافت اطلاعات مورد نیاز خود انتخاب می کنند یا می خواهند محصول خاصی را از طریق وب سایت شما سفارش بدهند، به تمامی تجربه هایی که از زمان ورود تا حین خروج کسب می کنند تجربه کاربری می گویند.

بنابراین توجه به این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است اگر شما نسبت به این موضوع غافل باشید و تعداد تجربه های منفی در سایت شما زیاد شود چیزی نمی گذرد که تمامی کاربران خود را برای همیشه از دست خواهید داد.

بنابراین راه‌حل موفقیت شما در زمینه افزایش بازدید وب سایت به تجربه مثبت کاربران بستگی دارد. هرچه تعداد کاربران که به صورت روزانه وارد سایت شما می شوند تجربه مثبتی کسب کنند، به مرور زمان میزان رضایت از وب سایت شما بیشتر می شود و شما میتوانید به راحتی به کسب درآمد بپردازید.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید در رنکینگ مخصوص به تازگی، تجربه کاربری در مقام سوم قرار گرفته است یعنی از نظر موتورهای جستجوی گوگل رضایت کاربران از یک وب سایت نسبت به موارد دیگر از اهمیت بیشتری برخوردار است.

مطمئناً میزان تاثیرگذاری آن در نگی گوگل به مرور زمان بیشتر هم خواهد شد از شما باید از همین الان بر تجربه کاربری وب سایت خود بیشتر کار کنید، و مواردی که باعث می شود کاربران تجربه منفی را نسبت به وب سایت شما داشته باشند برطرف کنید. افزایش ترافیک ارگانیک زمانی میسر خواهد شد که تلاش زیادی برای تجربه کاربری مثبت بکنید.

با توجه به الگوریتم Rank Brain در افزایش بازدید ارگانیک سایت

یکی از مهم ترین الگوریتم هایی که امروز توسط گوگل برای رنکینگ وب سایت های مختلف از آن استفاده می شود الگوریتم Rank Brain است‌. این الگوریتم به این موضوع اشاره می‌کند که زمانی که کاربران متعدد وارده به سایت شما می شوند اگر به سرعت از آن خارج بشوند امتیاز وب سایت شما کاهش پیدا می‌کند.

اگر پس از ورود مجدد مدت زمان بیشتری را در وب سایت شما بمانند، موتورهای جستجوی گوگل به این نتیجه می رسند که این وب سایت یک سایت معتبر است و محتواهای خوبی را برای ارائه به کاربران دارد.

بنابراین از جمله موارد مهم که بسیاری از افراد نسبت به آن بی توجه هستند همین الگوریتم است بنابراین باید تمام سعی خود را بکنید که محتواهای اصولی و مناسبی را را در سایت خود منتشر کنید تا کاربران بتوانند با رضایت بیشتری از وب سایت شما استفاده کنند.

استفاده از کلمات کلیدی رایج و مهم

از دیگر موارد مهم در افزایش ترافیک ارگانیک با موضوع وب سایت شما است. اگر می خواهید به صورت کاملاً حرف‌ه ای به جذب کاربران متعدد بپردازید باید بدانید که کلمات کلیدی رایج حوزه کاری شما چه کلماتی هستند.

در واقع زمانی که شما به صورت روزانه به این موارد توجه کنید و محتوا هایی که در سایت خود قرار می دهید متناسب با این موضوع باشند به مرور زمان مخاطب این هدف خود را جذب خواهیم کرد و باعث افزایش بازدید سایت خود خواهید شد .

یکی از مهم‌ترین موارد مرتبط با کلمات کلیدی، ارائه آنها به صورت روزانه در قالب مقالات متنی مختلف است. این کار باعث می شود که کاربران مختلف به سایت شما اعتماد کنند و برای بررسی مواردی که مد نظر دارند به وب سایت شما مراجعه کنند.

به پتانسیل ویدئوهای خود توجه کنید!

از مواردی که به افزایش ترافیک ارگانیک وب سایت شما کمک می کند توجه به ویدیو هایی است که خودتان تولید کرده اید در واقع از عوامل مهم مثبت شدن تجربه کاربری ارائه ویدیو های مختلف با انعطاف بسیار بالا است تا کاربران بتوانند به واسطه استفاده از آن ها با یک تجربه کاربری مثبت از وبسایت شما خارج بشوند.

بنابراین اگر می خواهید میزان بازدیدکنندگان وب سایت خود را افزایش دهید به این موضوع توجه جدی داشته باشید تا جایی که می‌توانید بر روی ارائه محتوا های ویدیویی خلاقانه تمرکز کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran