امتیازدهی به : post

افزایش رتبه سایت با انتشار مطلب

امروزه افراد زیادی به فکر طراحی سایت هستند تا بدین وسیله بتوانند به پیشرفت حوزه کاری خود کمک کنند. تمام افرادی که وارد دنیای بزرگ مجازی می شوند.

ملزم به رعایت یکسری قوانین می شوند که تا قبل از آن ممکن است چیزی راجع به آن ها به گوششان هم نخورده باشد. اما به هر حال وارد شدن به چنین موقعیتی یکسری موازین مشخصی را طلب می کند که خواه و ناخواه ملزم به رعایت آن ها هستیم.

به نظر شما چگونه می توان بی آنکه از دانش خاصی در زمینه پیشرفت حوزه کاری در فضای مجازی اطلاعی داشت در این زمینه به موفقیت رسید. مطمئنا بدون برخورداری از علم طراحی سایت و آشنایی با مجموعه قوانین گوگل که باعث ارتقاء جایگاه سایت شما می شود نمی توان به پیشرفت حوزه کاری خود کمک کرد.

یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی که سایت دارند این است که به افزایش رتبه سایت خود کمک کنند. اما چگونه می شود به بهترین وجه این کار را انجام داد‌؟

راه های زیادی برای افزایش رتبه سایت وجود دارد که یکی از مهم ترین راه ها انتشار مطلب است. شاید شما هم بارها به عنوان یک کاربر، برای یافتن پاسخ های خود از گوگل استفاده کرده اید و مطالب مورد نظر خود را در باکس مربوط به جستجو سرچ کرده باشید‌. هنگامی که این کار را انجام می دهید. گوگل صفحات متعددی را به شما نمایش می دهد. تا از بین آن ها صفحه مورد نظر خود را پیدا کنید و وارد آن شوید.

بدون شک تمامی صفحاتی که به شما نمایش داده می شود. مطابق عبارت سرچ شده است. معمولا اکثر افراد وارد اولین وب سایتی می شوند که گوگل به آن ها نمایش داده است. دلیل آن هم این است که معمولا کاربران اعتماد بیشتری به صفحات اولیه دارند.

زیرا این صفحات موازین گوگل را رعایت کرده اند که توانسته اند در ردیف های اول گوگل قرار بگیرند.

با وارد شدن به این وب سایت ها با مجموعه مطالبی رو به رو می شوید که معمولا مرتبط با عبارتی است که جستجو کرده اید. اگر مطلب مورد نظر از کیفیت بالایی برخوردار باشد. تعداد کاربرانی که وارد آن وب سایت می شوند و مطالب منتشر شده را مطالعه می کنند به مرور افزایش پیدا می کند‌.

این موضوع نشان می دهد که تا چه اندازه انتشار مطلب باعث افزایش رتبه سایت می شود. هرچه میزان بازدید از سایت بالا برود و تعداد کاربرانی که کامنت مثبت راجع به مطالب انتشار یافته بگذارند.

گوگل متوجه می شود که این سایت یک سایت معتبر است و باید به افزایش رتبه آن پرداخت. در واقع انتشار مطلب به صورت کاملا مستقیم با افزایش رتبه سایت ارتباط دارد‌. البته کیفیت مطلب نیز اهمیت بالایی دارد. هرچه مطلب انتشار یافته از کیفیت بالاتری برخوردار باشد. میزان رضایت کاربران و به دنبال آن تجربه کاربری مثبت بالاتر می رود.

انتشار مطلب جدید و افزایش رتبه سایت

یکی از مهم ترین مواردی که در انتشارمطلب اهمیت دارد. جدید بودن مطالب مورد نظر است. سال ها است که افرادی که به دنبال مطالب جدید برای وب سایت خود هستند. تلاش می کنند که با استفاده از جدیدترین مطالب که به جذب مخاطب کمک می کند. باعث افزایش رتبه سایت خود شوند.

در واقع کاربران همیشه به دنبال مطالب خاص و منحصر به فرد هستند که چیزهای تازه ای از آن یاد بگیرند. اگر تنها به انتشار مطلب بدون بازدهی اکتفا کنید. کم کم باعث کاهش رتبه سایت خود می شوید.

با رعایت اصول سئو در مطالبی که قصد انتشار آن را دارید نیز می توانید به صورت قابل توجهی رتبه سایت خود را افزایش دهید. اما انتشار مطلب جدید و به روز به شما کمک می کند بدون این که کار خاصی کرده باشید مخاطب خود را تحت تاثیر محتوای منحصر به فرد خود قرار داده باشید.

توصیه مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران به شمایی که به دنبال افزایش رتبه سایت خود هستید این است که تا جایی که می توانید مطالب قدیمی سایت خود را آپدیت کنید و با این کار به افزایش رتبه سایت خود کمک کنید‌.

تحقیقات ثابت کرده است که ویرایش و آپدیت محتوای قدیمی بیشتر از قرار دادن یک محتوای جدید در سایت اهمیت دارد و روی مخاطب تاثیر می گذارد.

رعایت اصول سئو در انتشار مطلب و افرایش رتبه سایت

یکی از مهم ترین مواردی که در سال های اخیر توانسته است به ارتقاء جایگاه وب سایت ها کمک کند رعایت اصول سئو است. معمولا اکثر افرادی که دارای وب سایت هستند با این اصول آشنایی دارند.

اما آشنایی به تنهایی نمی تواند پاسخگوی قوانین گوگل باشد. در واقع اصول سئو باید در تمامی مطالب منتشر شده جای بگیرند تا بتوانید شاهد افزایش رتبه سایت خود باشید.

اگر چه قوانین سئو منحصر به انتشار مطالب خاص نمی شود. بلکه سایر موارد از جمله انتشار محتواهای ویدئویی و تصاویر نیز شامل این قوانین می شوند.

یکی از مواردی که در انتشار مطلب در وب سایت باید مورد توجه قرار بگیرد رعایت قواعد مربوط به کلمات کلیدی است. در صورتی که یک محتوای با کیفیت و مطلوب تهییه کرده باشید اما نسبت به کاربرد کلمات کلیدی بی توجه باشید‌. مطمئنا مطلب مورد نظر هیچ کمکی به افزایش رتبه سایت شما نمی کند.

 

به این ترتیب در صورتی که کلمات کلیدی را به صورت کاملا اصولی در محتواهای خود به کار ببرید باعث می شوید که گوگل سایت شما را به عنوان یک سایت معتبر بشناسد و با این کار باعث افزایش رتبه سایت خود می شوید.

در چند سال گذشته زمانی که  گوگل تا این اندازه پیشرفت نکرده بود و الگوریتم های لازم برای سنجش کیفیت محتوای وب سایت ها نداشت. وبمسترها به صورت کاملا غیر اصولی کلمات کلیدی را در جای جای مطلب انتشار یافته قرار می دادند.

این کار باعث می شد هنگامی که کاربری وارد سایت می شود به جای اینکه از مطلب لذت ببرد. دچار دلزدگی و یک تجربه کاربری منفی بشود. اما در چندسال گذشته گوگل هوشمند تر شده است و با طراحی الگوریتم های جدید مطالب منتشر شده در سایت ها را کاملا مورد برسی و تحلیل قرار می دهد.

این پیشرفت باعث شده است که کاربران تلاش زیادی برای انتشار مطالب مفید بکنند. تا بتوانند باعث افزایش رتبه سایت خود بشوند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran