افزایش سرعت جوملا

افزایش سرعت جوملا یکی از مهم ترین مواردی است که باید برای وب سایت خود در نظر بگیرید. نتایج تحقیقات مختلف نشان داده است که وب سایت هایی که دارای سرعت پایین هستند و در کمتر از ۲ ثانیه لود می شوند معمولا تعداد بازدیدکنندگان کمتری دارند دلیل آن هم این است که افراد دیگر تمایلی به حضور در وب سایت هایی که سرعت پایین دارند ندارند.

بنابراین شما باید به سرعت وب سایت به عنوان اساسی ترین و مهمترین عامل توجه کنید و تمامی مواردی که باعث ایجاد اختلال در سرعت سایت تان می‌شود را برطرف کنید. توجه به این مورد از اساسی‌ترین عواملی است که می‌تواند در بهبود میزان بازدید کنندگان شما و افزایش کارایی سایت تاثیر داشته باشد.

افراد زیادی برای دریافت خدمات مختلف مرتبط با سرعت سایت با ما تماس میگیرند و ما به آنها توصیه میکنیم تا جایی که امکان دارد تمامی موارد مختل کننده سرعت سایت را کاملا برطرف کنند و از مواردی مانند هاست نامناسب که باعث پایین آمدن سرعت سایت میشود استفاده نکنند.

زمانی که از سرعت پایین وبسایت صحبت می کنیم باید موارد مختلفی را در نظر داشته باشید کاربرانی که وارد سایت شما می شوند از وسایل مختلفی برای ورود به آن استفاده می کنند برای مثال برخی از افراد از گوشی موبایل خود جهت ورود به وب سایت های مختلف استفاده می‌کنند و برخی هم از مرورگر های مختلفی که در سیستم کامپیوتر شان وجود دارد برای این کار استفاده می‌کنند بنابراین شما باید تمامی این موارد را مد نظر داشته باشید.

 هنگامی که می خواهید به طراحی سایت جوملا بپردازید سعی کنید به گونه‌ای باشد که تمامی سیستم عامل ها بتوانند به راحتی وارد آن بشوند. اگر یک وب سایت به اندازه کافی کار آمد نباشد شما نمی توانید از طریق آن به کسب درآمد پردازید.

افزایش سرعت جوملا به شما کمک می کند تا بتوانید از این طریق افراد مختلفی را که نیازمند دریافت خدمات مورد نظر شما هستند را جذب کنید شاید باورتان نشود ولی ۷۰ درصد دلیل اصلی ماندن افراد در یک وب سایت همین سرعت بالا است. به طور معمول افراد مختلف از ورود به وب سایت هایی که دارای سرعت بارگذاری پایین هستند خودداری می‌کنند.

این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که افراد می خواهند به سفارش یک محصول خاص بپردازند، اگر نتواند به راحتی وارد قسمت فروش محصول بشوند و به نهایی کردن خرید خود بپردازند احتمال اینکه به طور کلی از خرید محصول از سایت شما صرف نظر کنند بسیار زیاد است .

بنابراین اگر می خواهید مشتریان خود را از دست ندهید و از طرفی تعداد مشتریان ثابت روز به روز افزایش پیدا کند سعی کنید که به سرعت بارگذاری سایت خود توجه جدی داشته باشید و از تمامی مواردی که باعث پایین آوردن سرعت آن میشود خودداری کنید‌.

تاثیر هاست در افزایش سرعت  جوملا

یکی از مهمترین مواردی که در افزایش سرعت جوملا تاثیر دارد هاستی است که برای وب سایت خود انتخاب می کنید. کمتر فردی به تاثیر هاست ذر سرعت سایت توجه می‌کند اما باید به شما بگویم که اگر قبل از طراحی سایت هاست  نا مناسبی را برای سایت خود خریداری کنید. نمی توانید به اندازه کافی از وب سایت خود برای افزایش مشتریان و بازدیدکنندگان استفاده کنید. توصیه ما به شما این است که برای خرید هاست از شرکت‌های کامل معتبر و حرفه ای کمک بگیرید.

در چند سال اخیر گوگل امتیاز بسیار بالایی برای وب سایت هایی که سرعت بالایی دارند قائل می‌شود بنابراین شما باید به این موضوع بیشتر از همیشه اهمیت بدهید و از مواردی که باعث پایین آمدن سرعت سایت می شود خودداری کنید.

همانطور که گفتیم اولین و مهمترین گزینه انتخاب یک خواست مناسب است که بتواند با میزبانی دقیق میزان مشتریان شما را روز به روز افزایش بدهد. استفاده از هاست نامناسب میزان کارایی و سرعت سایت جوملا را پایین می آورد. از این رو به شما توصیه می‌کنیم که حتی الامکان از مواردی که باعث پایین آمدن سرعت سایت می شود خودداری کنید و قبل از طراحی سایت تمامی این موارد را در نظر بگیرید.

روش های افزایش سرعت جوملا

همانطور که گفتیم افزایش سرعت سایت باید برای شما در اولویت قرار بگیرد اگر می خواهید از نظر گوگل یک سایت معتبر شناخته شوید و در ردیف های اول جستجوی گوگل قرار بگیرید سعی کنید که سرعت سایت را افزایش دهید. موارد مختلفی هست که می‌تواند به شما کمک کند تا سرعت سایت جوملا را افزایش دهید.

بهینه سازی تصاویر جوملا

زمانی که سایت شما به گونه ای باشد که در تصاویر مختلف برای کاربران با سرعت بسیار پایین نمایش داده شود احتمال اینکه کاربران برای دریافت خدمات مختلف در سایت شما بمانند بسیار پایین است، از این رو به شما توصیه می کنیم که حتماً تصاویر مختلفی که در سایت قرار دارد به طور کامل بهینه سازی کنید. تا زمانی که کاربران می خواهند وارد سایت شما بشوند مدت زمان کمتری برای لود شدن تصاویر صرف شود.

تنظیم برای سرور های مختلف

گاهی اوقات سایتی که شما از آن استفاده می کنید ترافیک بسیار بالایی دارد و افراد سطوح جغرافیایی مختلف وارد آن می شوند بنابراین شما با تنظیم برای سرورهای مختلف می توانید میزان سرعت جوملا را افزایش دهید.

بهینه سازی جاوا اسکریپت و css

در سایت های امروزی از فایل های جاوا اسکریپت و ccs بسیار استفاده می شود. بنابراین با فشرده سازی این فایل ها می توانید سرعت سایت خود را به صورت قابل توجهی افزایش دهید.

بهینه سازی نسخه موبایلی جوملا

یکی از مواردی که باعث افزایش سرعت جوملا می شود. بهینه سازی نسخه موبایلی این سایت است. زمانی که کاربران مختلف با استفاده از گوشی تلفن همراه خود وارد سایت شما می‌شوند باید بدون این که با مشکلاتی نظیر کاهش سرعت سایت روبه رو شوند صفحات مختلف برای آن ها بر روی گوشی موبایل باز شود.

برای سر کنید که به روز رسانی نسخه موبایلی بپردازید تا کاربرانی که از طریق گوشی موبایل وارد سایت شما می شوند و بتوانند به راحتی از قسمت های مختلف آن استفاده کند.

از آن جایی که اکثر کاربران به وسیله گوشی تلفن همراه خود وارد سایت شما می‌شوند باید به این نکته توجه جدی داشته باشید که رضایت و تجربه کاربری مثبت تاثیر بسیار زیادی در افزایش ترافیک سایت و افزایش سرعت جوملا دارد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran