افزایش سرعت مجنتو

افزایش سرعت مجنتو از مهم ترین مواردی است که افراد دارای وبسایت باید آن توجه کنند اگر سرعت سایت شما پایین باشد تا حد زیادی ترافیک سایت خود را از دست می دهید بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که حتی الامکان از فعالیت وب سایت هایی که سرعت بسیار پایینی دارند خودداری کنید و از کسانی که در این زمینه تجربه کافی دارند کمک بگیرید تا سرعت سایت شما را افزایش دهند‌.

اگر می خواهید در زمینه تجارت الکترونیکی خود به بهترین شکل ممکن عمل کنید سعی کنید که مواردی که باعث از دست دادن تعداد زیادی از کاربران می شود جلوگیری کنید همانطور که میدانید سرعت پایین وبسایت اولین و مهمترین عاملی است که باعث می‌شود کاربران اعتماد خود را به سایت شما از دست بدهند و دیگر برای خرید مجدد به سایت شما مراجعه نکنند و یا احتمال مراجعه آنها بسیار پایین باشد.

از این رو به شما توصیه می کنیم که سرویس افزایش سرعت مجنتو را امتحان کنید. تکرار مجدد و چندین باره این سرویس می‌تواند به نفع شما باشد، دو ابزار مهم که به افزایش سرعت مجنتو کمک می کند شامل:

سرویس page speed insights

این سرویس مشخص می کند که سرعت بارگذاری صفحه شما در دکستاب و سیستم عامل های اندروید و آیفون به چه صورت است با این وجود شما می توانید به راحتی از سرعت وبسایت خود در موقعیت های گوناگون آگاه شوید و اگر در این زمینه سایت شما مشکل دارد اقدام به برطرف کردن ایرادات آن بکنید.

سرویس test my site

این ابزار یکی از قدرتمندترین و گسترده ترین ابزار هایی است که می توانید با استفاده از آن علاوه بر اینکه سرعت سایت خود را در موقعیت های گوناگون بسنجید موارد دیگری نظیر وضعیت سرعت قطعات وب سایت های رقیب و ارائه راهکارهایی جهت بهبود وضعیت وب سایت شما است بنابراین به شما توصیه می کنیم که برای افزایش سرعت مجنتو حتما از این مورد استفاده کنید و به کاربرد آن دقت کافی داشته باشید.

زمانی که این ابزار به بررسی وب سایت های رقیب می پردازد میتوانیم متوجه نقطه ضعف های سایت خود بشوید و با استفاده از یک سری از اقدامات زودهنگام این مشکلات را برطرف کنید به همین دلیل شما توصیه میکنیم که حتی امکان از مواردی که باعث کاهش سرعت ثابت می‌شود جلوگیری و از این ابزار برای سنجش سرعت وب سایت و دریافت راهکارهای لازم استفاده کنید.

 اگر ابزارهای فوق نشان داد که وب سایت شما دارای مشکلات سرعتی است‌. باید انجام یکسری از اقدامات فوری و دریافت مشاوره و راهنمایی از طرف کسانی که در این زمینه اطلاعات کافی دارند ایرادات به وجود آمده را برطرف کنید به تعویق انداختن این کار باعث به وجود آمدن مشکلات بسیار زیادی برای وب سایت شما می شود‌.

از این رو به شما توصیه می‌کنیم که با مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران تماس بگیرید و از متخصصین حرفه ای که در آن مشغول به فعالیت هستند کمک بخواهید.

اولین قدم برای سنجش سرعت سایت

اولین قدم برای سن۸جش سرعت سایت مجنتو بررسی ماژول ها می باشد، گاهی اوقات به دلیل تداخل آنها با یکدیگر سرعت سایت فروشگاهی شما به صورت قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند بنابراین باید به آنها توجه جدی داشته باشید. از این رو باید تمامی مواردی که سرعت سایت شما را کم میکند تشخیص بدهید و آنها را کاملا برطرف کنید.

از عوامل مهم دیگری که بر افزایش سرعت مجنتو تاثیر می گذارد و باید به آن توجه جدی داشته باشید سرعت سرور است اگر سرعت سرور پایین باشد باعث به وجود آوردن بسیاری از اختلالات جدی در سایت شما می شود.

فشرده سازی فایل های pdf و css هم از عوامل تعیین کننده سرعت سایت است از آنجایی که قوانین گوگل بسیار سختگیرانه است شما باید این فایلها را به صورت فشرده در بیاورید تا مشکلات جانبی برای سرعت سایت شما پیش نیاید.

غیر فعال سازی ماژولهای استفاده نشده

از راهکارهای اساسی و مهم برای افزایش سرعت مجنتو غیرفعال سازی فایل هایی است که از آن ها استفاده نمی کنید شما می توانید به راحتی با غیر فعال کردن آنها سرعت سایت خود را برآورد کنید.

افزایش سرعت مجنتو و افزایش مشتریان

از عوامل مهم و تعیین کننده افزایش مشتریان یک وب سایت سرعت آن است. زمانی که سرعت سایت شما افزایش پیدا می کند می توانید مطمئن شوید که بازدیدکنندگان زیادی برای آن پیش بینی می شود. یکی از مهمترین مواردی که میتواند پیش‌بینی‌کننده رضایت مشتریان باشد تجربه‌ای است که از ورود به سایت شما به دست می آورند.

اگر همه آنها تجربه مثبتی است سایت شما و قسمتهای مختلف آن داشته باشند می توانیم بگوییم که سرعت سایت شما مناسب است عملی سرعت سایت شما در حد مطلوب نباشد.

یکی از کاربران رضایت کافی است قسمت های مختلف سایت ندارند حتی اگر قسمت های مختلف آن کاملاً استاندارد باشند از این رو به شما توصیه می کنیم که به موضوع سرعت سایت توجه کافی داشته باشید و اگر توانایی برآورده آن را ندارید از کارشناسان متخصص مجموعه ما کمک بگیرید آنها تمام سعی خود را می کنند تا به بهترین شکل ممکن عوامل مخل سرعت سایت را شناسایی و هرچه سریعتر به برطرف کردن آنها بپردازند.

شما باید به تحلیل دقیق سرعت سایت خود و بررسی و مقایسه آن با سایت های رقیب بپردازید تا بتوانید در زمینه این کار متوجه نقاط ضعف وب سایت خود بشوید و ارتقا و برطرف کردن آنها بپردازید. توجه کافی به این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا به یک فرد کاملا موفق به حرفه ای در عرصه تجارت الکترونیک تبدیل شوید.

از آنجایی که به جز شما افراد زیاد دیگری در زمینه شغلی که به فعالیت می پردازد فعالیت می کنند باید به این موضوع توجه جدی داشته باشید و برای پیروز شدن در عرصه تنگاتنگ رقابت تمام تلاش خود را بکنید. امیدواریم که توانسته باشیم در این زمینه به درستی به راهنمایی دقیق شما پرداخته باشیم.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ارائه دهنده انواع خدمات طراحی و سئو سایت به شما کمک می‌کند که به بهترین شکل ممکن به آنالیز سرعت سایت خود بپردازید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran