امتیازدهی به : post

معرفی افزونه WPForms Pro

همانطور که در مقالات قبل هم بیان کردیم سیستم مدیریت محتوایی که بیشترین استفاده را توسط افراد مختلف دارد وردپرس است. برای استفاده از قابلیت های مختلف این سیستم باید از افزونه های متعددی استفاده کرد. هر کدام از این افزونه ها کارایی متفاوتی دارند.

و بر اساس نیاز مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال افزونه Autoptimize  یکی از کاربردی تربن افزونه ها در زمینه افزایش سرعت بارگذاری محتوا در وردپرس است. در صورتی که افراد بخواهند تا حد ممکن سرعت وب سایت خود را افرایش دهند. این افزونه و بخش های متعدد آن که شامل تنظیمات عمومی و پیشرفته می باشد به کمک آن ها می آید.

اما اگر در زمینه فرم سازی به افزونه ای احتیاج داشتید به شما پیشنهاد میکنم که از افزونه WPForms pro استفاده کنید. زیرا این افزونه بیشترین کاربرد را در زمینه انواع فرم سازی در محیط وردپرس دارد.

این افزونه به ساخت انواع فرم از ساده تا پیشرفته می پردازد. برای مثال با استفاده از آن هم می توان فرم های ساده مانند فرم تماس و ثبت نام ساخت. هم به ساخت فرم های پیشرفته تر مانند فرم استخدام و آزمون های شخصیت پرداخت.

افرونه WPForms pro  بهترین انتخاب برای ساخت فرم های چند مرحله‌ای است. به گونه ای که کاربر از پر کردن این فرم خسته نمی شود‌.

ساختار این فرم ها به گونه ای است که کاربر پس از پر کردن فرم اول که  شامل وارد کردن اطلاعات ثبت نام است. وارد مرحله بعد می شود و سایر قسمت ها را پر می کند. جالب است بدانید افزونه فرم ساز یا همان افزونه WPForms pro خود از افزونه های جانبی متعددی تشکیل شده است که هرکدام کارایی متفاوتی دارند.

چگونگی کار کردن با افزونه WPForms pro

کار کردن با افزونه فرم ساز یا افزونه WPForms pro  بسیار راحت است به گونه ای که با کشیدن و رها کردن آیتم مدنظر می توان به طراحی انواع فرم پرداخت. به عبارتی دیگر این افزونه فرم ساز از جدید ترین و کاربردی ترین افزونه هایی است که در حال حاضر توسط کاربران زیادی در زمینه فرم سازی مورد استفاده قرار می گیرد. این افزونه آخرین ورژن طراحی شده می باشد که دیگر مشکلات افزونه های فرم ساز قبلی را ندارد.

افزونه WPForms pro یا همان افزونه فرم ساز نسبت به ورژن های قدیمی سرعت بالاتری دارد و می تواند به شما کمک کند که در سریع ترین زمان ممکن فرم های مورد نیاز خود را بسازید.

در واقع با استفاده از افزونه فرم ساز WPForms pro  دیگر نیازی به استخدام طراح برای طراحی قالب های مختلف نخواهد بود. زیرا این افزونه با طراحی ساده خود باعث سهولت در طراحی انواع فرم شده است‌.

حتی اگر از دانش اندکی در زمینه برنامه نویسی برخوردار باشید. این افزونه به شما کمک می کند که در سریع ترین زمان ممکن بهترین و کاربردی ترین فرم ها را طراحی کنید. تهیه نسخه پرمیوم این افزونه بسیار بهتر و کاربردی تر است.

پس توصیه ما به شما این است که نسخه پرمیوم یا غیر رایگان افزونه WPForms pro  را تهیه کنید. زیرا این افزونه فرم ساز به شما کمک می کند که روزانه به طراحی انواع فرم برای وب سایت خود بپردازید.

افزونه WPForms pro  دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

طراحی آسان با قابلیت Drog& Drop

یکی از جذاب ترین قابلیت های افزونه WPForms pro  یا همان افزونه فرم ساز سهولت در استفاده از آن برای طراحی انواع فرم از ساده تا پیشرفته است. یعنی با گرفتن و رها کردن فیلد مورد نظر به راحتی می توانید فرم را تشکیل دهید. و تغییرات مورد نظر را در آن ایجاد کنید و یا به حذف آن ها بپردازید.

فارسی سازی شده و راست چین

قابلیت دیگر این افزونه فارسی بودن زبان آن است که به شما کمک می کند که راحت تر به طراحی انواع فرم بپردازید. این افزونه به صورت راست چین است که یک مزیت مهم برای کاربران به حساب می آید.

هوشمندی در منطق های شرطی

از قابلیت های دیگر افزونه WPForms pro  بستن فرم هایی است که به آن ها نیاز ندارید به عبارتی بسته به منطق شرطی برخی از فیلدها را می بندد و یا پنهان می کند. و قسمت های آتی فرم ها بر اساس انتخاب های کاربر شکل می گیرد.

قالب های پیش فرض یا از پیش ساخته

یکی از مزیت های افزونه WPForms pro  داشتن فرم های پیش ساخته و آماده است که سرعت بالایی به کار شما می بخشد. در مواردی که می خواهید از فرم های ساده استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از فرم های پیش ساخته افزونه فرم ساز است.

مدریت کلیه فرم های تکمیل شده

از مزایای افزونه فرم ساز کنترل کلیه فرم هایی است قبلا توسط کاربران تکمیل شده است. از دیگر قابلیت های افزونه WPForms pro  اضافه کردن آن به لیست مورد علاقه است.

قابلیت چند صفحه ای کردن فرم ها

افزونه فرم ساز دارای قابلیت چند صفحه ای کردن فرم ها است. زمانی که برای جلوگیری از خسته شدن کاربر و دریافت اطلاعات بیشتر بخواهیم از فرم های چند صفحه ای استفاده کنیم. این افزونه قابلیت این را دارد که فرم های چند صفحه ای که دارای بخش های مختلف هستند برای ما بسازد.

فرم های دارای آنتی اسپم

یکی از بیشترین جاهایی که توسط اسپم ها مورد حمله قرار می گیرد. فرم ها هستند. اما افزونه WPForms pro  با داشتن امکانات حفاظتی عالی فرم های تکمیل شده توسط کاربران واقعی و اصلی را حفظ و نگهداری می کند. و اسپم شدن آن ها جلوگیری می کند زیرا سیستم حفاظتی این افزونه بسیار قوی می باشد.

خلاصه معرفی افزونه WPForms Pro

در بخش های بالا با ویژگی ها و کاربرد های مختلف افزونه WPForms pro  آشنا شدید. این افزونه دارای قابلیت های مختلفی است. و به شما کمک می کند که بدون نیاز به هیچ طراحی.

از فرم های پیش ساخته افزونه فرم ساز استفاده کنید. یا خودتان به راحتی به طراحی انواع فرم از ساده تا پیشرفته بپردازید. این افزونه با دارا بودن قابلیت گرفتن و رها کردن فیلد سرعت شما را در طراحی فرم  ها بالا می برد. به همین دلیل بهترین گزینه برای ساخت انواع فرم استفاده از این افزونه کاربردی در زمینه فرم سازی است.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran