امتیازدهی به : post

معرفی افزونه Yoast SEO

یکی از بهتری و کامل ترین پلتفرم هایی که بستر مناسبی را برای سئو فراهم کرده است. افزونه Yoast SEO است. در واقع در سال ۲۰۰۸ هنگامی که Joost به انتشار مقاله خود با موضوع سئو وردپرس پرداخت این مسئله که وردپرس بهترین بستر برای سئو است اثبات شد. به عبارتی دیگر افزونه Yoast SEO توسط Joost و تیم قوی او در Yoast به منظور بهبود فرایند سئو سایت ساخته شد.

جالب است بدانید که این افزونه نه تنها به بهبود سئو سایت شما می پردازد بلکه از این هم فراتر رفته و از لحاظ فنی نیز سایت شما را بهبود می بخشد. اگر بخواهیم فرایند کار افزونه Yoast  SEO  را به صورت دقیق بیان کنیم. باید بگویم که به صورت حرفه ای به شما کمک می کند تا با انتخاب یک کلمه کلیدی کانونی آن را  در تمام متن به کار ببرید. و به عبارتی مقاله خود را سئو کنید.

پشتیبانی نسخه پرمیوم

اگر می خواهید از مزایای سئو سایت بهره ببرید و آن طور که باید به جایگاه خود در گوگل برسید. باید از افزونه های مختلف استفاده کنید. کارایی هر کدام از این افزونه ها متفاوت است. افزونه Yoast SEO  یکی از کاربردی ترین و در عین حال معروف ترین پلاگین های وردپرس محسوب می شود. که به صورت قابل توجهی به سئو سایت کمک می کند.

این افزونه به دو صورت رایگان و پرمیوم عرضه می شود‌. مدل پرمیوم این افزونه از پشتیبانی قوی و منحصر به فردی بر خوردار است.

در صورتی که به خرید نسخه پرمیوم افزونه Yoast SEO  بپردازید. از مزایای ویژه آن در زمینه پشتیبانی و سایر ویژگی هایی که نسخه رایگان آن فاقد آن است برخوردار می شوید. از ویژگی های نسخه پرمیوم افزونه وردپرس می توان به داشتن امکاناتی نظیر به کار بردن چندین کلید واژه کانونی و دارا بودن یک مدیر در زمینه انتقال مسیر است.

فرایند گزارش باگ های افزونه Yoast SEO

این فرایند در سایت گیت هاب صورت می گیرد. اما نمی تونیم به صورت دقیق بگوییم که یک انجمن پشتبانی از مشکلات است و هر مسئله ای که تحت عنوان باگ شناخته نشود منحل خواهد شد.

شناخت بیشتر از افزونه Yoast SEO

افزونه Yoast SEO  به شما کمک می کند تا با استفاده از یک پیش نمایش کوچک به تماشای شکل و شمایل مجموعه صفحات و پست های خود در نتایج جستجو گوگل بپردازید. این افزونه در واقع کنترل کننده عناوین شما است و با استفاده از آن می توانید بررسی کنید که عنوانتان زیاد بلند یا کوتاه نباشد.

و تمامی توضیحاتی که در صفحات خود قرار می دهید کاملا منطقی به نظر برسند. به این ترتیب متوجه می شویم که افزونه Yoast SEO  تا چه اندازه در افزایش رتبه یا رنکینگ سایت شما موثر است و می تواند تعداد کلیک های شما را در نتایج جستجوی واقعی به صورت موثری افزایش دهد.

وظیفه بخش آنالیز صفحه در افزونه Yoast SEO

گاهی مواقع ممکن است مواردی را فراموش کنید . وظیفه اصلی افزونه Yoast SEO  این است که به بررسی موارد فراموش شده توسط شما بپردازد.

بنابراین هنگامی که به فرض برای پست یا صفحه مورد نظر خود تصویری انتخاب کرده باشید. به بررسی دقیق آن تصویر می پردازد تا متوجه شود که برای تصویر مذکور از برچسپ alt استفاده کرده اید یا خیر، یا این مسئله را بررسی می کند که آیا برای پست مورد نظر  meta descriptions مد نظر قرار داده اید یا خیر و اینکه آیا پست شما به اندازه کافی ط

ولانی است یا نه، و همچنین بر تعیین کلید واژه کانونی تاکید می کند .

به عبارتی دیگر افزونه Yoast SEO  به تعیین این موضوع می پردازد که برای عنوان های موجود در پست زیرعنوان تعیین کرده اید؟ علاوه بر تمام این موضوعات کنترل زیادی بر بهینه سازی سایت دارد.

اهمیت افزونه Yoast SEO در افزایش رتبه سایت

یکی از مهم ترین مواردی که هر فردی پس از طراحی سایت انتظار دارد. افزایش رنکینگ آن است. تمامی وب مسترها به دنبال این موضوع می باشند و همیشه در آرزوی بهترین سایت که از جایگاه بالایی برخوردار باشد هستند.

مطمئنا این آرزو با نشستن و به قول معروف دست روی دست گذاشتن هرگز عملی نمی شود و تنها با استفاده از قابلیت ها و امکانات ویژه ای که افزونه های وردپرس در اختیار ما می گذارند. عملی خواهد شد.

اگر می خداهید یک سایت منحصر به فرد داشته باشید این را فراموش نکنید که صفحات شما باید از سئو منحصر به فردی برخوردار باشند.  در واقع افزونه Yoast SEO  به شما کمک می کند تا با کنترل واژگان کلیدی به جایگاه خوبی در گوگل دست پیدا کنید و صورت قابل توجهی میزان کلیک و رنکینگ سایت خود را افزایش دهید.

سازگاری افزونه  Yoast SEO

سازگاری کامل با چند_سایتی: این افزونه دارای قابلیت سازگاری بسیار کاملی با چند_سایت است. و جالب است بدانید که نقشه XML توانایی سازگاری با هرگونه تنظیماتی را دارد. و می تواند به کپی کردن آن ها بپردازد.

جمع بندی پایانی

وردپرس یکی از مهم ترین و مناسب ترین پلتفرم های مدیریت محتوا در جهان است. که قابلیت های آن بارها برای کاربران ثابت شده است. این سطح از پیشرفت به معنای رسیدن آن به نقطه پایان نیست. بلکه میزان قابلیت های آن هر روز در حال افزایش است. در واقع به کمک افزونه های مختلف توانسته است نیاز وب مستر ها را در زمینه های مختلف بر طرف کند.

 

یکی از افزونه های اصلی و کاربردی آن که کمک زیادی به کنترل پست ها و صفحات شما می کند افزونه Yoast SEO می باشد. این پلاگین معروف با بررسی و تحلیل دقیق محتوای شما جایگاه کلمه کلیدی در متن را از هر لحاظی مشخص می کند. و از شما می خواهد که به صورت قائده مند آن ها را در جای جای متن به کار ببرید.

نسخه پرمیوم این افزونه از قابلیت ها و ویژگی های بیشتری نسبت به نسخه رایگان برخوردار است. و کمک زیادی به افزایش رتبه شما در نتایج جستجو گوگل می کند. توصیه ما به شما این است که به جای استفاده از نسخه رایگان از نسخه پرمیوم را تهییه کنید تا از پشتیبانی قدرتمند این افزونه برخوردار شوید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran