امنیت هاست

امنیت هاست از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه کنید. امروز افراد مختلف از سراسر دنیا به دنبال کسب اطلاعات راجع به خواست هستند این واژه کاربرد فراوانی در دنیای آیتی و اینترنت دارد راجع به این می دهیم و سپس به مواردی که باعث افزایش امنیت هاست می شود می پردازیم.

هاست یک فضای کاملا اختصاصی است که اطلاعات یک وب سایت در آن بارگذاری می شود.

دامنه یا دامین چیست؟

بسیاری از افراد گمان می‌کنند که هاست همون دامنه یا دامین است ما باید به شما بگوییم که این دو مفهوم تفاوتهای بارداری با یکدیگر دارند دامنه یا دامین به آدرس یک وب سایت خاص گفته می‌شود که از آن طریق قابل دسترس است.

در واقع زمانی که شما می خواهید وارد یک سایت خاص بشوید باید دامنه یا دامین آن را وارد کنید. در باغ دامنه از دوقسمت پسورد و نام تشکیل شده که در حین طراحی سایت را به متخصص این امر مشخص می شود‌. از الان باید متوجه شده باشید که این دو عبارت تفاوت‌های فاحشی با یکدیگر دارند و تنها اشتراک آنها این است که همیشه در کنار یکدیگر از آنها یاد می شود.

اهمیت امنیت هاست

امنیت هاست از اهمیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است. در صورتی که تمامی سایت هایی که به یک هاست متخصص متصل هستند از امنیت بالایی برخوردار نباشند همه آنها را دچار مشکل می شوند. همانطور که می دانید امروزه هک شدن سایت های مختلف رواج یافته است به گونه‌ای که بسیاری از افراد با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند و نگران وب سایت خود هستند.

زیرا افرادی که به حرکت اطلاعات مختلف یک وب سایت می پردازند می توانند به راحتی از سرور آن برای دستیابی به اهداف غیرقانونی خود استفاده کنند. از این رو داشتن یک هاست مناسب می تواند تضمین کننده امنیت یک وبسایت باشد. امنیت هاست زمانی بالا است که افراد نتوانند از یک وب سایت مخصوص سو استفاده کنند.

در واقع می توانیم بگوییم که هاست مهمترین قسمتی است که پس از هک سایت شما ممکن است آلوده شده باشد بنابراین  از شما می‌خواهیم که برای خرید هاست خود حتما از مجموعه های معتبر و حرفه ای کمک بگیرید در صورتی که هست مناسبی خریداری نکنید ممکن است اطلاعات مختلف سایت شما هر لحظه در اختیار دیگری قرار بگیرد و حتی اگر از آنها سوء استفاده نشود ممکن است که وب سایت شما کارهای غیرقانونی مختلفی انجام شود.

بنابراین شما باید اقداماتی را انجام بدهید که باعث افزایش امنیت هاست شود به گونه‌ای که دیگران نتوانند از آن سوء استفاده کنند.‌ خوشبختانه مجموعه دیجیتال مارکتینگ استئو تهران با داشتن تجربه بالا در زمینه فروش انواع هاست در تلاش بوده است که بهترین ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد بنابراین اگر می خواهید امنیت وب سایت خود را افزایش بدهید حتما با ما در ارتباط باشید.

نصب modsecurity جهت افزایش امنیت سایت وردپرس

یکی از فایروال هایی که به شما کمک می کند تا در برابر تهدیدات مختلف ایمنی شوید نصب modsecurity است. زمانی که این برنامه پرکاربرد را بر روی وبسایت خود نظم می‌کنید می‌توانید از امنیت بالای آن جهت مقابله با تهدیدات بیرونی استفاده کنید. پس از نصب این فایروال وب سایت وردپرسی شما در امنیت کامل قرار دارد و از طرفی امنیت هاست نیز افزایش پیدا می کند.

بالا بردن امنیت هاست با ssh

زمانی که شما از یک هاست عمومی و یک سرور اختصاصی استفاده می‌کنید برای بالا بردن امنیت هاست باید از ssh استفاده کنید. در حالت اول زمانی که شما از http برای افزایش امنیت ها است خود استفاده می کنید باز هم امکان هک شدن وب سایت شما توسط هکرها وجود دارد.

سرور سایت شما دارای اطلاعات مختلفی است که بسیاری از هکرها تمایل دارند که به آن متصل شوند و از آن سوء استفاده کنند اما باید به شما بگوییم که با استفاده از اس اچ میتوانید به صورت موثری از وبسایت خود محافظت کنید به گونه ای که اگر هکر تمایلی به سوء استفاده از سایت شما داشت باید دو رمز عبور را وارد کند یک رمز اختصاصی و یک رمز عمومی و در صورت عدم تطابق این دو با یکدیگر به هیچ عنوان نمی تواند از سایت شما تو استفاده کند.

رمز عبور مناسبی را انتخاب کنید

امنیت هاست یکی از مهمترین مواردی است که شما باید به آن توجه جدی داشته باشید بسیاری از افراد برای وب سایت خود رمز عبور مناسبی را مشخص نمی کنند و این باعث گرفتار شدن آنها به دام هکرها می شود از این رو توصیه ما به این افراد این است که همیشه رمز عبور های مناسب و پیچیده ای را برای وب سایت خود انتخاب کنند.

در واقع با انتخاب رمز عبور های پیچیده کرد می توانید از وب سایت خود به صورت موثری محافظت کنید. ممکن است به صورت روزانه سایت شما توسط هکر های مختلفی تهدید شود اما اگر شما موارد ایمنی مختلف را رعایت کرده باشید همیشه یکی از آنها نمی توانند به سایت شما نفوذ کنند از اطلاعات آن سوء استفاده کنند بنابراین یکی از مهمترین موارد انتخاب رمز عبور مناسب است.

برای این کار شما باید از کاراکترهای مختلف که در فرهنگ لغت موجود نیستند استفاده کنید یعنی با ترکیب عبارات اعداد و برخی از کاراکتر های موجود در کیبورد می توانید به پیچیدگی رمز عبور خود اضافه کنید و از طرفی با تهدیدات بیرونی مقابله کنید .

این امر در کنار استفاده از ssh می‌تواند تضمین کننده امنیت هاست و به طور کلی وب سایت شما شود. زمانی که شما از کلمات عبارات پیچیده استفاده میکنید توانایی وارد کردن چنین رمز عبور های پیچیده ای را ندارند‌. از این رو امکان سوء استفاده از سایت شما به حداقل می رسد.

به طور کلی امنیت هاست از عوامل مهم و ترکیب کار در فعالیت اینترنتی شما است اگر می خواهید یک وب سایت کاملا ایمن داشته باشید و به فعالیت های مختلف خود به راحتی ادامه دهید باید سعی کنید که در مرتبه اول به خرید یک هاست کاملا معتبر بپردازید.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با در اختیار داشتن موارد مختلف می‌تواند به صورت کارآمد در این زمینه به راهنمایی شما بپردازد. اگر قصد خرید هاست دارید موارد مختلف را به شما معرفی کند پس با ما در تماس باشید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran