امتیازدهی به : post

امنیت و پشتیبانی سایت

امنیت و پشتیبانی سایت یکی از مهمترین اصول نگهداری و حفظ سایت می باشد که باید به دست متخصیص سپرده شود تا باعث ایجاد مشکل در سایت نشود.

سپردن امنیت و پشتیبانی سایت به دست افراد مطمئن و با تجربه به شما کمک می کند تا به راحتی کارهای خود را انجام دهید و نگران سایت نباشید.

تمامی سایت هایی که فعال هستند، جهت امنیت سایت به یک پشتیبان سایت حرفه ای نیاز دارند تا به صورت روزانه سایت را مورد بررسی قرار دهد.

پشتیبانی سایت کمک می کند تا سایت شما در برابر حملات مخرب سایبری در امان باشد و کمک می کند که رتبه ی سایت در google حفظ شود.

تیم سئو تهران با داشتن افرادی متخصص در این زمینه می تواند پشتیبان سایت شما را انجام دهد و برای این کار می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

امنیت و پشتیبانی سایت

چه سایت هایی به پشتیبان نیاز دارند؟

همان طور که گفتیم تمامی سایت هایی که در فعال هستند و به طور روزانه فعالیت می کنند به یک پشتیبان حرفه ای نیاز دارد تا مشکلات سایت را برطرف سازد.

تمامی سایت ها با موضوعات مختلف مانند سایت های فروشگاهی، وردپرس، ورزشی، تجاری، پزشکی، عمومی، خبری، آموزشی و … به پشتیبان نیاز دارند.

شما می توانید یک پشتیبان به صورت موقت و دائم برای سایت خود انتخاب نمایید و با این کار می توانید سایت خود را بروز نگه دارید.

وظایف پشتیبانی سایت

پشتیبان سایت در ابتدا باید تمامی محتواهای سایت را بررسی نماید و در صورت خطا آن ها را رفع نماید تا محتواها مورد تایید ربات های گوگل باشند.

پس از آن تمامی محتواها و مطالب باید زیر نظر پشتیبان در سایت بارگزاری شود و پشتبان باید به صورت روزانه نظاره گر سایت باشد.

در صورتی که سایت به مشکلات مختلف برخورد کرد، پشتیبان باید به سرعت مشکل را پیدا و در اولین فرصت آن را رفع نماید تا باعث خرابی سایت نشود.

پشتیبان به صورت هفتگی باید سایت را آنالیز نماید و متوجه افت و یا پیشرفت سایت باشد و برای آینده ی سایت برنامه ریزی نماید.

پشتیبان می تواند به دو صورت دورکاری و حضوری خدمات خود را ارائه دهد و آن بستگی دارد که شما در کدام مورد راحت می باشید.

جهت اطلاعات بیشتر و خدمات پشتیبانی سایت می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا به صورت کامل این موضوع را برای شما بازگو نمایند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از دیگر مطالب سایت بازدید و نمایید و در صورت داشتن سوال می توانید از ما بپرسید.

بیشتر بخوانید: نقش محتوا در سئو سایت

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید