امتیازدهی به : post

امنیت پیج اینستاگرام

امنیت پیج اینستاگرام یکی از مهم ترین مواردی است که بسیاری از افراد تمایل دارند که به درستی انجام بشود. در صورتی که یک پیج اینستاگرام دارای کاربران بالا از امنیت مناسبی برخوردار نباشد. احتمال اینکه از دسترس خارج شود و توسط دیگران هک شود بسیار زیاد است.

بنابراین توجه به امنیت پیج اهمیت بسیار بالایی دارد و نباید از آن غافل شوید نکات بسیار زیادی برای حفاظت از پیج اینستاگرام وجود دارد بنابراین شما باید با انجام یک سری از اقدامات از دستبرد به پیج خود جلوگیری کنید. در ادامه همه تمامی آنها را به شما توضیح می دهیم.

امروزه اینستاگرام به یکی از محبوب ترین و در عین حال رایج ترین اپلیکیشن های دنیا تبدیل شده است در واقع کمتر کسی را می توانیم ببینیم که از این اپلیکیشن رضایت نداشته باشد. بستری که این اپلیکیشن برای سرگرمی و کسب درامد فراهم کرده است باعث شده که افراد تمایل زیادی برای گذراندن ساعاتی از روز در این اپلیکیشن داشته باشند.

به همین دلیل امنیت پیج اینستاگرام اهمیت بسیار بالایی دارد و از آنجایی که اکثر افراد به انتشار پستهای خصوصی یا کاری خود می پردازند انتظار دارند که همیشه تحت کنترل و نظر خود آنها باشد زیرا زمانی که پیج اینستاگرام دارای امنیت مناسبی نباشد.

امکان دسترسی به پست های خصوصی پایین می آید و افراد دیگر هیچ گونه کنترلی بر روی محتوای انتشار داده شده در پیج خود ندارند و حتی ممکن است برخی از افراد با سوء استفاده هایی که انجام می دهند محتوای دلخواه خود را در آن پیج منتشر کنند.

بنابراین بسیاری از افراد مخصوصاً کسانی که دارای پیچ های پر فالوور هستند تمایل دارند که امنیت پیج خود را افزایش بدهند تا از سوء قصد ها و سوء استفاده های بسیاری از افراد در امان بماند روش های زیادی برای محافظت از اینستاگرام وجود دارد.

همانطور که میدانید اینستاگرام دارای یک پشتیبانی بسیار قوی برای تمامی شکایات یا درخواست های متعدد است زمانی که شما پیج خاصی را ریپورت می‌کنید یا برای بازگرداندن پیج خود با اینستاگرام مکاتبه می کنید با اقداماتی که انجام می‌دهد باعث می‌شود که پیش از دست رفته شما بازگردد.

متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل مهارت بالایی که در مکاتبه با اینستاگرام دارند می توانند پیج شما را هک کنند و آن را از آن خود کنند. بنابراین شما باید سعی کنید که به اندازه کافی از پیج خود مراقبت کنید تا از موارد این چنینی آنرا در امان نگاه دارید.

راه های افزایش امنیت پیج اینستاگرام

‼️ پیج خود را خصوصی کنید.

اولین و مهمترین نکته برای بالا بردن امنیت پیج این است که آن را در حالت پرایوت یا خصوصی نگه دارید زیرا زمانی که پیج شما باز باشد احتمال سوء استفاده از آن بسیار زیاد است.

‼️ رمز عبور پیچیده انتخاب کنید.

سعی کنید که برای پیج اینستاگرام خود و همچنین برای بالا بردن امنیت پیج رمز های پیچیده با کاراکترهای مختلف استفاده کنید زمانی که شما از رمزهای ساده استفاده می کنید امکان اینکه امنیت پیج شما پایین بیاید بسیار زیاد است .

بنابراین یکی از مهمترین روش ها برای بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام انتخاب یک رمز عبور مناسب و پیچیده است اگر از فراموشی رمز عبور خود می ترسید هم می توانید آن را در جاهای مختلف یادداشت کنید تا هیچ گاه فراموش نکنید.

‼️ ورودی های خود را تحت کنترل داشته باشید.

زمانی که به شما می گوییم ورودیهای خود را کنترل کنید این است که باید کلیه فعالیت‌هایی که برای ورود انجام می دهید تا در نظر بگیرید. زمانی که شما این موضوع را به درستی چک کنید، متوجه می‌شوید که چه مکان هایی برای شما ناشناس هستند و چه مکان هایی آشنا بنابراین می توانید به تایید مکان های مورد نظر خود را پردازید و مکان هایی که هیچ شناختی نسبت به آن ندارید را از لیست خارج کنید.

‼️ تگ عکس ها را حتما دستی کنید

یکی از مهمترین موارد برای بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام دستی کردن تگ پیج اینستاگرام است یعنی زمانی که شما خودتان به تنظیم طرح‌ها بپردازید هر پیچی در نهایت که شما را ندارد زیرا بسیاری از پیش های نا مرتبط به تگ کردن شما می پردازند و این می تواند به ضررتان باشد.

بنابراین برای اینکه تگ پیج را به حالت دستی در بیاورید وارد تنظیمات شوید، سپس در قسمت photos of you در گوشه سمت راست بر روی آیکن manually approve tags را فعال نمایید‌.

‼️حتما تایید دو مرحله ای را فعال کنید.

یکی از مهمترین موارد برای بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام تایید دو مرحله ای است زمانی که شما به فعال کردن این قسمت می پردازید باعث می‌شوید که هیچکس به پیج شما دسترسی نداشته باشد زمانی که شخصی قصد هک پیج شما را دارد اگر تایید دو مرحله ای فعال باشد حتی با داشتن پسورد اولیه قادر به وارد کردن کد دوم نیست و این باعث می شود که امنیت پیج شما بالا برود و کسی نتواند به آن دسترسی داشته باشد.

اهمیت بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام

همانطور که گفتیم اینستاگرام یک فضایی بسیار بزرگ و پیچیده است و همان طور که زیبا و سرگرم کننده به نظر می رسد می تواند خطرناک باشد بنابراین برای جلوگیری از دسترسی به پیج خود توسط اشخاص دیگر سعی کنید تمامی موارد بالا را رعایت کنید.

بی‌توجهی به امنیت پیج می‌تواند بسیاری از اطلاعات شما را در اختیار دیگران قرار بدهد، بنابراین بهترین کاری که می توانید انجام بدهید این است که حتماً نکاتی را که بیان شد اجرا کنید‌. شما می توانید با رعایت همین نکات ساده امنیت پیج اینستاگرام خود را افزایش بدهید.

متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل بی‌توجهی به این موارد ممکن است برای همیشه پیج خود را از دسترس خارج کنند بنابراین شما باید هوشیار باشید و از بروز چنین اتفاقات جلوگیری کنید مخصوصا اگر پیج شما یک پیج فروشگاهی یا دارای فالوور بالا باشد .

در چنین مواقعی احتمال اینکه شما دچار مشکلات بیشتری بسیار زیاد است. اکثر این پیج ها با کلاهبرداری ها و درخواست پول که از بلورهای شما می‌کنند باعث می‌شوند که وجهه شما خراب شود و مشکلات بزرگی برای شما پیش بیاید بنابراین تنها راه حل بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام استفاده از نکاتی بود که بیان کردیم و در برخی از مواقع بسیاری از افراد متخصص در این زمینه می‌توانند امنیت پیج شما را بالاتر ببرند و اگر  از دسترس خارج شده باشد آن را برگرداند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran