امتیازدهی به : post

انتقال سایت قدیم به جدید

انتقال سایت قدیم به جدید یکی از مهم ترین مواردی است که بسیاری از افراد به آن احتیاج دارند بنابراین اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید محتوای وب سایت قدیمی خود را به وب سایت جدید منتقل کنید، می‌توانید از موارد مختلف مانند طراحی ربات اختصاصی یا به صورت دستی این کار را انجام دهید.

بسیاری از افراد بنا به دلایلی نیازمند انتقال سایت قدیمی سایت جدید هستند ولی در چنین مواقعی نگران یکسری از موضوعات مانند عدم انتقال رنکینگ وب سایت قبلی به وب سایت جدید است. گاهی اوقات تنها صفحه اصلی انتقال پیدا میکند ولی صفحات فرعی منتقل نمی شوند بنابراین شما باید با استفاده از کد ۳۰۱ این کار را انجام بدهید.

پس از انتقال سایت قدیم به سایت جدید ربات ها سایت قبلی شما را ایندکس می‌کنند. و به صورت روزانه به آنها سر میزنند. در صورتی که معادل سازی به درستی صورت نگیرد. و به گوگل اطلاعاتی راجع به انتقال آدرس داده نشود احتمال اینکه کاربرانی که وارد وب سایت قبلی شما می‌شوند دچار سرگردانی و ورود به پیج های نامعتبر بشوند و بسیار زیاد است.

چالش های انتقال سایت قدیم به جدید

زمانی که شما قصد انتقال سایت قدیم به سایت جدید را دارید با چالش ها و مشکلات متعددی روبرو می شوید که ممکن است برای شما مبهم و غیر قابل حل باشند. اما شما می توانید با استفاده از یک سری راهکارها بر این چالش ها و مشکلات غلبه کنید.

یکی از مهمترین مشکلاتی که ممکن است برای شما به وجود بیاید عدم انتقال تمامی صفحات به وب سایت جدید است یعنی این امکان وجود دارد که هنگام انتقال سایت قدیم به سایت جدید نتوانید تمامی صفحات را به سایت جدید منتقل کنید در واقع انتقال دستی صفحات ممکن است مشکل باشد و بنابراین شما باید از راهکارهای دیگری استفاده کنید.

خدمات مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با فراهم کردن امکان انتقال تمامی آدرس های وب سایت قدیم به وبسایت جدید و همچنین انتقال دامنه کلی شرایطی را برای شما فراهم می کند که بتوانید به راحتی تمامی آدرس های موجود خود را به وب سایت جدید منتقل کنید. بدون اینکه دچار هیچ گونه مشکلی شوید.

پس از اینکه سیستم ما تشخیص داد که آدرس سایت شما عوض شده است می‌تواند تمامی آدرس های صفحات شما را به سایت جدید منتقل کند بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نیست تمامی فرآیندهای انتقال سایت قدیم به سایت جدید به راحتی توسط کارشناسان مجموعه ما و با توجه به سیستم طراحی شده انجام خواهد شد.

 مشکلات رتبه بندی و سئو سایت جدید

پس از اینکه به انتقال سایت قدیمی به سایت جدید پرداخت اید ممکن است با مشکلات این زیره کاهش رتبه سایت و سئو روبه‌رو شوید در واقع شما نمی توانید تشخیص بدهید که به چه علت تمامی موارد مورد نظر شما به سایت جدید منتقل نشده اند.

گاهی اوقات شما با مشکلات نظیر نامشخص بودن سئو وب سایت خود روبرو می شوید برای مثال می توانید تشخیص دهید که آیا رتبه ای که در سایت قدیمی داشتید به سایت جدید منتقل خواهد شد یا خیر.

کارشناس متخصص سئو سعی می‌کند که تمامی مواردی که مرتبط با وب سایت قدیمی شما است را به سایت جدید منتقل کند بنابراین شما نباید از این بابت نگران باشید.

در صورتی که کارشناس مورد نظر توانایی انتقال تمامی صفحات و آدرس های وب سایت قدیمی را به وب سایت جدید نداشته باشد. در این صورت تمامی سرمایه های که شما برای وب سایت قدیمی خود کرده‌اید هدر می رود.

برای جلوگیری از هدر رفتن سرمایه‌های خود باید تمام تلاشتان را بکنید که از یک مجموعه معتبر که دارای کارشناسان و متخصصین حرفه ای در زمینه سئو سایت از کمک بگیرید آنها با داشتن تجربه کافی در این زمینه سعی می‌کنند که تمامی موارد مورد نظر شما در وب سایت قدیمی را به سایت جدید منتقل کنند بنابراین زمانی که کاربران وارد وب سایت قدیمی می‌شوند به آدرس جدید ورود پیدا می‌کنند.

اقدامات لازم جهت انتقال سایت قدیم به سایت جدید

قبل از اینکه به انتقال وب سایت قدیم به وب سایت جدید بپردازید، باید موارد متعددی را در نظر بگیرید و سعی کنید که تمامی آن‌ها را نکته به نکته انجام بدهید. برای مثال ابتدا شما باید در گوگل به ثبت مالکیت وب سایت خود بپردازید، تا هنگام انتقال سایت قدیم به سایت جدید دچار مشکل نشوید.

در بسیاری از موارد بسیاری از افراد با مشکلاتی نظیر مشخص نبودن صاحب وب سایت روبه‌رو می شوند به همین دلیل نمی توانند. به درستی تمامی صفحات خود را به سایت جدید منتقل کنند. بنابراین پس از اینکه به ثبت مشخصات خود پرداخت اید و به گوگل اطلاع دادید که قصد تعویض دامنه سایت خود را دارید. پس از اینکه به خرید دامنه جدید پرداختید باید دامنه قدیمی خود را هم داشته باشید بنابراین باید هزینه آن را نیز بپردازید.

پس از آن باید به خرید یک هاست برای وب سایت جدید خود بپردازید‌. یعنی وب سایت خود را بر روی هاست جدید نصب کنید.

شما باید کاری کنید که تمامی لینک هایی که در وب سایت قدیمی وجود دارند را هم به وبسایت جدید منتقل کنید البته این کار مسلمه بررسی آموزش های لازم است.

به طور کلی انتقاد سایت قدیم به سایت جدید چالش ها و مشکلات مختلفی را ممکن است برای شما به وجود بیاورد اما اگر شما این کار را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید احتمال اینکه دچار مشکل بشوید بسیار پایین است از طریق کنید در چنین مواقعی از یک مجموعه معتبر که دارای کارشناسان سئو حرفه‌ای است کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran