سئو کردن چطور است

برای اینکه کارکرد انجام سئو را شناخت پیدا کنیم، اول لازم است  در مقاله اهمیت های سئو در تهران کمی درباره شیوه کار موتور های جستجو اطلاع پیدا کنیم.قبل از پیدایش موتور های جستجو،‌ هر فرد می خواست آگاهی هایی را در وب پیدا کند، باید آدرس سایتی که آگاهی های مورد مذبور در آن بود را از پیش بداند.

با زیاد تر شدن اینترنت و گسترش وب و بالا رفتن اندازه وب سایت ها، عملا درصد خیلی زیادی از وب سایت ها بطور کامل ناشناخته می ماندند، حتی اگر آگاهی های خیلی نابی در آن ها بود.

آشکار شدن موتور های جستجو

برای برطرف کردن این اشکال موتور های جستجو به وجود آمدند. موتور های جستجو با یاری ربات‌ هایی همه مقطع وب را اسکن کرده و آن را شاخص گذاری انجام می دهند،‌ به معنی آن که برگه های وب را بر اصول لغاتی که در آن‌ها به کار برده شده بود، شماره‌ گذاری و علامت گذاری می ‌کردند.

با این کار در مقاله اهمیت های سئو در تهران زمانی لغتی در موتور های جستجو سرچ می‌ شد، آن‌ ها برگه های مربوط با لغتی جستجو شده را پیدا کرده و به مخاطب نمایش می ‌داند. حال هر اندازه آن لغت، در صفحه زیاد تر استفاده شده بود،‌ آن صفحه رنک بالا تری هم می ‌گرفت.

سئو به کار بردن از ساده بودن موتور های جستجو

همان گونه که در مقاله اهمیت های سئو در تهران بیان کردیم در اول تعداد لغت در صفحه پر اهمیت ترین ملاک موتور های جستجو برای رنک دهی به سایت ‌ها بود. همان گونه که می ‌توان حدس زد، سو استفاده های زیادی از این عنوان شد و اساسا مدیران وب‌ سایت ها برای زیاد شدن  سایتشان در گوگل به کاری جز تکرار لغت نیاز نداشتند.

و به این صورت مقطع وب مملو از سایت هایی شد که فقط محتوایشان تکرار یک لغت بود.بعد از آن گوگل و موتور جستجو های دیگر با بهتر شدن الگوریتم و به کار بردن از هوش مصنوعی ارزش های خیلی زیادی را برای رنک دهی به سایت ‌ها در گمان گرفتند که در ادامه مقاله اهمیت های سئو در تهران به بعضی از این ارزش ها،‌ خواهیم پرداخت. ولی زمان آن است که به جواب پرسش اساسی بپردازیم.

فواید سئو چیست

سئو کردن سعی در سبب مطابق کردن وب ‌سایت با ارزش های موتور های جستجو است.در واقع در عمل سئو (SEO)، اول ارزش های موتور جستجو شناسایی می‌ شود و بعد سعی می ‌گردد وب‌ سایت هر اندازه زیاد تر با این ارزش ها تطبیق داشته باشد.

حقیقتا تا این جا مقاله اهمیت های سئو در تهران متوجه شدید که سئو چه علم پر فایده ای و اثر گذاری برای کسب و کار ها است.در اینجا اندازه ای از فواید پر اهمیت سئو را با هم دوره می کنیم :

  • سئو سبب زیاد شدن بازدید از سایت می‌ شود.
  • سبب برند شدن و زیاد شدن اعتبار وب ‌سایت می‌ شود.
  • سبب فروش زیاد تر و در نتیجه بدست آوردن سود می ‌شود.
  • برخی کاربران موتور های جستجو فقط روی یکی از 5 نتیجه نخست از صفحه نتایج کلیک می‌ کنند؛ در نتیجه در این مقاله اهمیت های سئو در تهران بیان شده اگر برای مطالب خود به جستجو خواننده هستید یا برای فروشگاه خود به مشتری احتیاج دارید، مجبورید که در رتبه ‌های بالای نتایج جستجو باشید.
  • سئو تنها برای تطبیق با موتور های جستجو نیست، بلکه یک سئوی مناسب سبب بهبود تجربه کاربری و کاربرد زیاد تر یک وب‌ سایت می ‌شود.
  • سئو برای تماشا شدن وب‌سایت شما در فضا های اجتماعی پر فایده است. نزدیک به سه میلیارد شخص از مردم دنیا حداقل در یکی از فضا های اجتماعی حضور دارند. محتوای شما اگر در نتیجه های جستجو جایگاه خوبی دارا باشد و کاربر آن را انتخاب کند، ممکن است بطور زیادی در یکی از فضا های اجتماعی مانند فیس‌بوک و توییتر به اشتراک گذاشته می‌ شود و این اشتراک به مفهوم یک لینک پر فایده برای بهتر کردن رتبه وب‌ سایت شماست.
  • سئو ماندگاری خیلی زیادی نسبت به دیگر شیوه های بازاریابی دارد.
  • قیمتی که برای سئو می ‌شود،‌ در این مقاله اهمیت های سئو در تهران گفته شده چندین برابر بازگشت سرمایه به دنبال خواهد داشت.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام